Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta bez gęstych włosów to nie kobieta, tylko żałosna imitacja

Polecane posty

Gość gość

Ta sama kobieta z gęstymi włosami jest 2 razy atrakcyjniejsza niż z rzadkimi, lub uśrednionymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie , I dlatego ja przedłużam i zagęszczam sobie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wyjątkowe chamidło mogło tak napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się na pół łysa raszpla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25 I bardzo słusznie, byle nigdy nie wyszło na jaw, że masz rzadziaki, bo to jest żałosne. Zawsze miej zagęszczone, bo inaczej wstyd się pokazywać z taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pół Polski na rzadkie włosy ale dobrze ze autor ma bujne włosy :D zakładam , że oczywiście ma włosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:46 mój facet płaci za ten zabieg ciebie byłoby stać żeby to zafundować swojej kobiecie ? :P jak nie to ryj miej zamknięty , bidoki głosu nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie :) bo moje włosy są już naprawdę długie (w lato były do brody, a teraz są już za łopatki :P Nikt nie wierzy, że tak szybko mogą włosy rosnąć.. a jednak. Są też gęściejsze, błyszczące, po obcięciu i witaminach wracają do dawnego wyglądu.. Drogie panie, wcale nie jest aż tak trudno mieć znowu bujne włosy, wystarczy dobre odżywianie, no chyba że genetyczne były słabe to wtedy zostają tylko dopinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:55 ja się zawsze dobrze odżywialam a włosy nie chcą rosnąć.. takie geny. przynajmniej stać mnie na przedłużanie. wielu z długimi włosami nie byłoby stać gdyby im wypadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to fajnie, że cię stac :) widze, ze ten fakt jest dla ciebie najwazniejszy :D niektorych nie stac, a i tak maja.. naturalne, a nie cudze..:O albo z tworzywa sztucznego.. Ale ciesze sie ze, cie stac ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 no i kupuje włoski od takich biednych dziewczyn jak ty no ale włosy mają bidule , jest się z czego cieszyć :D ciach ciach i twoje włoski są moje hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy to wszytko co masz a dla mnie to kolejny fajny gadżet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam krótkie włosy i oczywiście nie doczepiam włosów i pewnie nie będę tegorobiłaale mam pytanie czy takie zagęszczanie i przedłużanie nie osłabia własnych włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Musisz wyglądać fatalnie bez cudzych włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x skąd wiesz czy jestem biedna czy nie? gość dziś x ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat napisał model od bad bojów, to samo napisał o cyckach (że trzeba mieć minimum 70c, pewnie nawet nie wie jaki to rozmiar, bo inaczej za minimum uznałby 70g) oraz że kobieta musi mieć figurę klepsydry, z masywnymi udami i chudymi łydkami do tego koniecznie wielkie oczy i uwaga: sercowate usta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masywne uda wcale nie sa ladne :O kobiety z takimi udami wyglądają jak sportowcy (te wielkie umiesnione uda), a te wielkie i tluste sa po prostu nieproporcjonalne.. a taka noga wyglada jak udko z kurczaka. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście nawet, jeśli natura nie obdarzyła nas gęstymi włosami -jest na to rada. Można je zagęścić i przedłużyć. U mnie najlepiej sprawdziło się przedłużanie laserowe - laser Nano Hairdreams. Włosy były piękne, długie i naturalne. Polecam taki zabieg - zwłaszcza w Miraflores, bo oni właśnie korzystają z systemów Hairdreams, które są genialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam przedłużanie włosów w Miraflores. Mają piękne, europidalne włosy, naturalne, po zabiegu wyglądają super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma to szczęście, że urodzi się z gęstymi włosami. Ale teraz sa różne metody, można przedłużać, zagęszczać. Polecam laserowe przedłużanie (laser NANO) w Miraflores. Bardzo fajny salon, mieści się na Zachodniej, w Łomiankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja na przykład mam słabiutkie włosy, rzadkie i sztywne. Nigdy nie byłam w stanie zapuścić włosów chociaż do ramion.... A dzięki przedłużaniu laserowemu mam całkiem fajne! Dlatego polecam Miraflores!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi wyglądać jak posąg Herkulesa bo z tym że ożywiony oczywiście. Inaczej jest tylko marna imitacja z jakiegoś lastriko wykonana przez amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest salon Miraflores? Też bym się wybrała na takie zagęszczanie włosów! A jakimi metodami zagęszczania oni pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Model od badboyów akurat ma 4 kręcone włoski na łysym łbie i jest brzydszy od shreka, bo ten przynajmniej był wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje włosy są już naprawdę długie (w lato były do brody, a teraz są już za łopatki jezyk.gif Nikt nie wierzy, że tak szybko mogą włosy rosnąć.. x No bo nie mogą, włosy rosną 1,5 cm na miesiąc max, więc w ciągu pół roku mogło ci przybyć najwyżej 9 cm, a nie 25 ( od przeciętnej brody za przecietne łopatki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co mają grube wlosy sa też zarośnięte na całym ciele, mają nawet czarne włosy na plecach hahah a tzipe to chyba codziennie muszą depilatorem orać i im potem kłaki wrastają i mają takie czerwone kropy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miraflores jest w Łomiankach, bardzo łatwo tam dojechać (na Zachodniej 23). Dla mnie to najlepszy salon do którego kiedykolwiek chodziłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicu
Zgadzam się, wypłosze są doprawdy marną imitacją kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×