Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta jak widzi ciacho to zawsze na jego widok dostaje orgazmu

Polecane posty

Gość gość

Kobieta jak widzi ciacho to zawsze na jego widok dostaje orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reagujecie tak "Boże ale on jest śliczny chce go mieć tu i teraz!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jeszcze nie orgazm. Nie zaprzeczam, że jak zobaczę faceta idealnie w moim typie, to sobie myślę "ruchałabym go, aż by piszczał". W końcu moich myśli nikt nie słyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oddajecie też odgłosy jak zwierze niewyżyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyście dochodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, ale ja w życiu czegoś takiego nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zazdroscicie? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj bezwstydna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezwstydna, ale tylko w myślach/w damskim towarzystwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć takie myśli to trzeba mieć coś z głową wstyd mi za takie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że ktoś ma jakieś kompleksy tutaj. Zamiast się zajmować cudzymi myślami, zajmij się lepiej sobą. Żebyś się za siebie wstydzić nie musiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj dziewczyny jak panienki mają takie myśli i zdradzą z pierwszym lepszym ciachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wulgarne, bezwstydne panny sam nie mam takich myśli jak widzę ładną kobietę nie patrzę jak obiekt do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja patrzę, bo i tak więcej tego faceta na oczy nie zobaczę, więc co mi szkodzi pofantazjować przez 30 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmienia faktu, że byłabyś pierwsza która by wskoczyła przystojniakowi do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość, że macie chore wymagania wobec faceta chcecie faceta z wyglądu 10 na 10 to jeszcze na dodatek się puszczacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam w zwyczaju wskakiwać do łóżka nikomu, bez względu na urodę :) Pomijając już fakt, że widziałam może 15 naprawdę "idealnych" facetów w życiu. Z jednym z nich żyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna jak widzi psa, to zawsze na jego widok dostaje orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam podobnie. Jak widzę jakiegoś przystojnego faceta, to zawsze myślę ''boże, ale chciałabym się z nim pie.p.rzyć''. I odczuwam przy tym ogromne podniecenie wyobrażając sobie co bym z nim robiła. Na szczęście nikt nie potrafi czytać w myślach, więc żaden z nich nigdy się nie dowie, jakie rzeczy chodzą mi po głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma idealnych pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten twój ideał pewnego dnia cie zostawi, zdradzi, a ty obudzisz się z ręką w nocniku bo leciałaś tylko na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - oczywiście, że są. Dla każdego ideał znaczy coś innego, ma inne cechy charakteru i wyglądu. Kluczem jest dopasowanie wadami i zaletami, żeby się wzajemnie uszczęśliwiać. Z wyglądem to łatwiejsze, żeby trafić na faceta, który jest chodzącą perfekcją. Ale widocznie tobie się nie zdarzyło, skoro tego nie ogarniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co mnie nie zdradził, nie zostawił, a minęło już sporo czasu. I nie leciałam tylko na wygląd. Leciałam na całokształt. Gdyby był tylko piękny jak sen i nic więcej, to umówiłabym się 3 razy i ruszyła dalej. Wypadkowa jego wykształcenia, inteligencji, charakteru i wyglądu zatrzymała mnie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla was się liczy tylko wygląd i na tej podstawie wybierać partnera do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj pustaku zaraz cie zdradzi i się skończy pisanie bzdur na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam takich ludzi, dyszących z zazdrości nad czyimś szczęściem i przepowiadający burze. Zawsze mnie to bawi. W związku dwóch szanujących się, inteligentnych ludzi nie ma miejsca na zdradę. Możemy się co najwyżej rozstać i poszukać szczęścia gdzie indziej. Ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - oczywiście, że wygląd się liczy. Gdybym miała do wyboru swojego partnera i faceta, który miałby dokładnie te same cechy osobowości, wartości i tak dalej - charakterologiczną kalkę, ale bez tych wszystkich cieszących oczy cudów, to wybrałabym swojego. Co mi po cudownym charakterze, skoro wygląd nie kręci albo wręcz odrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takie wypowiedzi mnie najbardziej śmieszą niestety wiele takich kobiet jak ty się przejechało. Nie mów hop bo ja zawsze wiem jak to się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dla was wygląd jest kluczowy wymagacie faceta o wyglądzie alejandro z telenoweli który musi zachwycać każdą kobietę. Macie wysokie mniemanie o sobie i zawyżoną samoocenę uważacie się za cud natury, a tak naprawdę nie wyglądacie lepiej niż przecietna panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×