Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obserwator świata

Kobieta lat 30 w PL to emerytka, a na zachodzie życie się zaczyna

Polecane posty

Gość obserwator świata

jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 33 lata, mieszkam trochę w Polsce, trochę w Holandii, ni nie czuję się emerytką, ani że życie mi się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w Polsce jest wywierana na kobietach presja, żeby najpóźniej do 25. roku życia zostać żoną i matką. Po 5-10 latach w kieracie dom-dzieci- gówniana praca wygląda się na styraną życiem i przygniecioną codziennymi troskami. Kobiety na Zachodzie są mądrzejsze, bo później ładują się w małżeństwo i dzieci. A i zachodni mąż nie zrzuca całej odpowiedzialności za dzieci i prowadzenie domu na żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz przyjdzie jakiś sfrustrowany polak-cebulak z bebechem i brakami w uzębieniu albo matka-polka z tłustymi kudłami spiętymi w kucyk i zacznie wypisywać, że to lewactwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emerytura po 30 to wymysl tlustych wasiatych romanow z brakami w uzebieniu i mariolek z obwislymi cycorami i zarosnieta p***a ktorzy nic innego nie osiagneli tylko w wieku 20 kilku lat zmieniaja obsrane pieluchy i zazdroszcza innym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest: jak przyjechałam do Polski i powiedziałam, że wychodzę za mąż, to usłyszałam "O Jezu, nareszcie. Już najwyższy czas", a Anglii znajomi na mnie spojrzeli jak na wariatkę i zapytali "Ale dlaczego tak szybko, przecież nie masz nawet 30 lat jeszcze?" Taka jest różnica w mentalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rosji jest dużo, bardzo dużo panien po 30., bo tamtejsi faceci to przeważnie dno takie, że pierwszy Polak z brzegu okazuje się być niezłą partią :P. A presja też spora. W Japonii duża presja, zwłaszcza wobec kobiet, ale jakoś słabo działa, bo też dużo kawalerów, panien, nawet prawiczków i dziewic po 30. Australia, no to chyba jak w Europie Zach./USA/Kanadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Taka jest różnica w mentalności. " Ojej!!.. Ooochh oochh aaaaaaahhh!.....! Wybaczcie ale dostaje orgazmu jak ktoś relacjonuje mi o zachodzie... To taki przestarzały kompleks rodem z PRL-u, mimo że jeszcze mnie wtedy na świecie nie było. :P Zachód dzisiaj nic nie znaczy na świecie, to umieralnia rozłożona na parę pokoleń, dodatkowo wzbogacona o muzułmanów którzy przyśpieszą ten proces. Więc o czym wy piszecie? To jest ten wzór? Beztroskie życie? Sorry ale to koliduje z naturą i natura zwalczy coś takiego bezlitośnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonia to ziwny kraj, bardzo zniewiesciali faceci! Wiec co to za wzor? Pokazcie mi wreszcie jakis normalny co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:34, spodobałoby ci się w Rosji, z tymi ura-bura bezzębnymi ruskimi Rambo :D a umieralnia taka sama, jak w Europie, tylko do tego nędza, syf i pijaństwo, a rozmnażają się tam już chyba tylko Czeczeni i Azjaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:34 jak widac z twojego sposobu wyrazania mysli to ty masz kompleks Zachodu przrz duze Z :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za kretynka ta Haze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachód nie wzór
po co czekać do 30+, jak trafi się wcześniej na odpowiednią osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×