Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobieta w ciazy chce tylko kasy

Polecane posty

Gość gość

bylem z dziewczyna kilka miesiecy, no i bedziemy miec dziecko w grudniu sie urodzi niesety ona mnie zostawila na samym poczatku ciazy i nie mam z nia zadnego kontaktu bo chce tylko pieniedzy a ja jej nie daje bo sam nie mam to podala mnie do sadu i mamy sprawe w tym miesiacu, chcial bym zeby do mnie wrocila bo ja kocham a ona tylko pieniadz i pieniadze nie wiem czy dla niej nie liczy sie nic innego jak pieniadze, jak bede mial to jej dam ale sam nie mam to przeciez krasc nie pojde, nie chce mi nawet powiedziec czy bede mial syna czy corke tylko kase by chciala czy waszym zdaniem jej zachowanie jest normalne, przesadzila z tym sadem, mowila kiedys ze mnie kocha a teraz do sadu mnie podala jak sie kocha to sie po sadach nie chodzi. chcial bym zeby wrocila iwychowywac z nia malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli nie pracujesz i nie masz pieniędzy to g**no wywalczy. będzie miała od MOPSu jakieś marne 400 zł na mies, JAK DOBRZE PÓJDZIE. Mam kolezanke w identycznej sytuacji, tylko że jej były wcale sie dzieckiem nie interesuje, wiec podala go o alimenty bo jej cięzko było. No i nic mu nie zrobili, bo jest niespłacalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham ja i malenstwo ale ona tylko pieniadze by chciala wszyscy ja buntuja ze ja ten zly ze powinnem jej dawac na lekarza i jakies rzeczy dla dziecka ale nie mam kasy, do lekarza moze chodzic panstwowo a rzeczy dla dziecka to moja rodzina chciala jej dac ciuszki lozeczko wozek to ona wielka pani powiedziala ze nikt jej nie bedzie ponizal i dawal staroci wielka pani bo mamusi jej daje, bo ma co mam zrobic jaj ja odzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dziecko niejest twoje,z kochasiem chce cie na kasiorw zrobić. Wez to pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie pracuje bo nie ma pracy za bardzo a za 1500 zl nie bede pracowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afryka dzika jest
bo baby to krwy tylko na łatwizne i tak 95% z nich robi, szmaty, ścieki i pomyje z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty myślałeś, że zrobisz dziecko i nie będziesz musiał na nie płacić. Nie dziewie się, że nie chce być z facetem, który niepracuje za co niby mielibyście życ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test dna
zrób test na ojcostwo, chj wie komu jeszcze doopy dawał taka szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chcial bym jej dac pieniadze ale nie mam jej rodzice maja dosc duzo kasy to mogli by nam dawac albo mowilem jej zeby sie do mnie wprowadzila to moi rodzice jesc nam dadza a z reszta to jakos damy rade to ona do sadu i jakiegos komornika na glowie przez nia bede mial i teraz prawko zabieraja za nie placenie alimetow slyszalem. Kurrrrrrrwa to moje dziecko napewno bo ja wiem kiedy to sie stalo sam to zalanowalem bo chcialem ja zatrzymac przy sobbie myslalem ze jak bedzie malenstwo to mnie nie zostawi a ona odrazu uciekla bo gdera ze nie pracuje ze nie bedzie ze mna i z dzieckiem biedy klepac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes w stanie utrzymac ja i dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 1500 nie bedziesz pracowal, jej rodzice maja dawac wam kase, twoi maja was karmic :D A ty co bedziesz robil ? Chlopie wez sie za zycie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego chlopa to bym zastrzelil Ja tez zrobilem babie dziecko Ale wzialem sie za robote , pobralismy sie, nikt nam nie pomagal, a z ciebie to c****a a nie chlop Jedz zagranice jak ci malo 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no znajde jakas prace ale nie za takie grosze i 8 godzin ktos na rece patrzy ale ona by chciala odrazu zebym mial a tak sie nie da kocham ja ona tez mowila ze mnie kocha a teraz zachowuje sie jak by pieniadze byly najwazniejsze tak ja mamusia nauczyla ze musi miec pieniazki i wszysko co najlepsze jak by nie mogla wziasc rzeczy od mojej rodziny za darmo wozka itp a nie tracic na to pieniadze i jeszcze do sadu mnie podawac, a do lekarza nie musi prywatnie tylko wielka pani bo mamusia jej tez prywatnie chodzila wszystkie jej kolezanki tez ja zbuntowaly ze ja jej powinnem dawac pieniadze i ze jej sie nalezy przez sad juz w ciazy bo ma tam jakas kolezaneczke co prawo studiuje i mam wezwanie nie wiem co mam zrobic ale musze ja odzyskac i jakos zmienic ja zeby nie patrzyla tylko na kase tylko na to co w sercu jakos wczesniej mnie kochala bezinteresownie a od kat w tej ciazy to tylko pieniadze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet mi nie powie co bede miec czy syna czy corke i numer zmienila , pisalem do jej matki jak ona sie czuje to nwet mi nie odpisuje jej mamusia a ja sie martwie o nia puszczaja mi juz nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z takim podejściem do do końca życia nie będziesz miał ani pracy ani kobiety. A co w ogóle planowałeś skoro nie masz pracy z czego byście utrzymali siebie i dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona ma pieniadze bo pracowala i teraz jest na zwolnieniu lekarskim od 5 miesiaca bo jeszcze wczesniej mi pisala jak mielismy kontakt wiec ma pewnie jakas czesc wyplaty pewnie z 1000 zl bo miala najnizsza krajowa jak pracowala plus jakies rodzinne by dostala to dali bysmy sobie rade to nie jeszcze odemnie musi wyciagnac i po sadach latac. mogla przyjsc do mnie mieszkac to jej mamusia naobiecywala bog wie czego wszystk nowe musi miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje tej dziewczynie z całego serca, nie dziwie się w sumie,że zmieniła numer i nie chce mieć kontaktu z kimś takim, skoro Ty jeszcze patrzysz i liczysz jej pieniądze, dziewczyna mogła pracować do 5 miesiąca ciąży za najniższą krajową a Ty facet nie pójdziesz do pracy szok normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę powiedzcie, że to prowokacja . Facet bez pracy bo za 1500zł nie pójdzie pracować, ale nie razi, że chciał żyć z najniższej krajowej kobiet której zrobił dziecko masakra cycki mi opadły. Bo ona mogła pracować a on nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona ogolnie taka jest musi miec wszystko najlepsze buciki za 200 albo 300 zl zawsze sobie kupowala nowy telefon a o mnie ciagle miala pretensje ze nigdzie jej nie zabieram i ze nie mam pieniedzy nigdy a co to moja wina ze nie mam pracy albo jak mialem to i tak kasy nie mialem bo jak zarobilem te tysiac pare zloty to w dwa dni sie rozeszlo i dlej nie ma wiec lepiej juz nie pracowac skoro i tak caly miesiec pozniej sie nie ma, nawet jak jeszcze palila fajki zanim zaszla w ciaze bo jak sie dowiedziala ze jest to rzucila to musiala miec najlepsze bo byle czego nie bedzie palic a ja zeby miec to musialem mamusce podkrasc a jej mamusia na fajki dawala jak ona nie miala pieniedzy juz swoich mi rodzice nic nie daja a jej ciagle mamusia cos nowego kkupowala albo na zakupy ja zabierala czy do kawiarni na obiad a mi nawet papierosow zaluja rodzice i gdzie tu sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za palant
specjalnie ją zalałeś? chory? jak nie chce z tobą być to nie będzie, dziecko czy nie dziecko. Tak się nie buduje związków. Być może zrujnowałeś życie sobie, jej i temu dziecku też, palancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie pracuj i nie narzekaj tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej wkurza mnie to ze ona napewno sobie znajdzie zaraz jakiegos frajera i on bedzie wychowywal moje dziecko nigdy na to nie pozwole i moze jeszcze moje dziecko bedzie d o jakiegos obcego cwele tato mowilo a ja mam placic a dziecko bedzie jakis frajer wychowywal ona jest sliczna i zawsze miala duze powodzenie kazdy mi jej zazdroscil wiec napewno sobie znajdzie a ja co mam placic po moim trupie co mam zrobic mial ktos taka sytuacje jak ja odzyskac i moje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź prawdziwym mężczyzną pójdź do pracy to odzyskasz dziewczynę i będziecie rodziną. Jak nie pójdziesz do pracy to nałożą na ciebie płacenie alimentów i jak nie będziesz płacić to za niepłacenie pójdziesz do więzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A co Ty myślałeś, że zrobisz dziecko i nie będziesz musiał na nie płacić. Nie dziewie się, że nie chce być z facetem, który niepracuje za co niby mielibyście życ?" ale dziecko już se zn im trzasnęła... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze jak ma na imię matka twojego przyszłego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak poszedl bym do pracy ale ona i tak ze mna nie bedzie pare razy mi nerwy poscily i ja powyzywalem od kuurew i dltego zmienila numer i juz wcale ze mna nie rozmawia przeprszalem ja i mowiles ze nie jest dla mnie zadna k***a to ona dalej obrazona i uparta bo jej nagadali ze nie mam do niej szacunku a ja mam do niej szacunek bo wiem ze ona nie jest k***a ale ona tez mnie wywala duzo razy przepraszalem ja ale ona dalej swoje nie rozumie ze ja wyzwalem bo bylem zdenerwowany mam do niej szacnek i to duzy a ona i tak ciagle cos wymysla pewnie znalazla sobie juz jakiegos cwele i dlatego mnie nie chce zyc mi sie niechce nieraz jak nawet jej pisalem ze sobie cos zrobie to ja to nie obchodzi tez mnie nie chce i to jest matka naszego dziecka? zachowuje sie jak piecio latek nie wiem juz co mam myslec nigdy mnie nie kochala bo jak by mnie kochala to by mi wybaczyla dala szanse i nie robila cyrkuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gościu chciał sprowadzić laskę do domu swoich rodziców a żyć chciał z jej pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...pewnie znalazla sobie juz jakiegos cwele..." nawet nie wiesz jak się mylisz :D zanim ona znajdzie sobie kogoś to miną lata o ile w ogóle znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie ktoś chciał dać pracę za 1500 zł? Ja, gdybym miał cię przyjąć do pracy - to musiałby mi ktoś dopłacić 1500 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×