Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buciarka

kobieta z klasą wg niektórych kafeterianek

Polecane posty

Gość buciarka

Nigdy nie wychodzi z domu bez makijażu Maluje się nawet na poród Zawsze pomalowane paznokcie, ułożone włosy Elegancka, z biżuterią Określa to "zadaniem" XXX Kontrtyp: Wieśniara Chodzi bez makijażu Nosi dresy (przynajmniej czasami) Pytanie: Kiedy "kobiety z klasą" zrozumieją, ze prawdziwa klasa to przede wszystkim elegancja duszy, wdzięk, takt, gust, umiejętność dostosowania się wyglądem do okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciarka
*zadbaniem, nie zadaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chadzam w garsonce , wysoki obcas pożądliwie patrzy na mnie szef. zwodzę go , umalowana jestem , jestem z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba z klasą zaburzeń psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety z klasą przede wszystkim nie siedzą na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitopanterka
dla mnie kobieta z klasą to taka, która ma w swej garderobie minimum 2 kapelusze i co najmniej jeden fascynator. Oraz nosi je z godnością i stosownie do okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chadzam w garsonce , wysoki obcas pożądliwie patrzy na mnie szef. zwodzę go , umalowana jestem , jestem z klasą. " Kobietę z klasą charakteryzuje m.in. to, że NIGDY sama nie powie, że ma klasę. Nie musi, bo to widać. Za to wszyscy wokół będą tak o niej mówili. Do tego sama się przyznajesz, że chodzisz wysztafirowana żeby zwodzić szefa. Nie dość, że nie masz klasy, to do tego jesteś jeszcze zwykłym k******iszczem, które chce coś ugrać doopą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciarka
"Jestem kobietą z klasą bo jestem zawsze elegancka i umalowana" Jak się wyjdzie w jakieś zatłoczone miejsce, np dworzec czy galeria handlowa, to naprawdę widać ze 80% mlodych kobiet celuje w taką wizje klasy. Mnie to wciąż zadziwia: wszędzie czerwone pazury, obwieszenie biżuterią, perfekcyjne makijaże, rozpuszczone włosy do pasa - same królowe dworca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mogą i chcą to niech mają taką klasę, ale sam makijaż klasy nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadbana, ładnie ubrana /można nawet mieć dosyć tanie ubrania ale dobrze dobrane, z gustem/ a przede wszystkim jest taktowna, spokojna, cierpliwa, ma poczucie własnej wartości, szacunek do siebie i innych, poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warp 7
Mnie to wciąż zadziwia: wszędzie czerwone pazury, obwieszenie biżuterią, perfekcyjne makijaże, rozpuszczone włosy do pasa - same królowe dworca :D Ale jednak, to po prostu, jeśli nie jest bardzo przegięte, mieści się w jakichś kanonach, ładnie wygląda. Mnie się takie kobiety podobają. Co one mają w środku, to już inna sprawa. Ale śmieszy mnie określenie "kobieta z klasą". Jest w tym jakaś pretensja do bycia lepszym, ale według wzorca, jakby z innego świata w którym były damy i dżentelmeni. Teraz już tego nie ma. Te osoby, które uchodzą lub chcą uchodzić za mające klasę, często są pozbawione elementarnej kultury osobistej, gdzie tam im do jakiegoś wysublimowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałam w życiu tylko kilka kobiet z klasą i przeważnie są to kobiety 40+. Młodym często się wydaje, że ją mają, bo mają zrobione pazurki, fryzurę i czysty ciuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×