Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobieta ze stopą 40 to jeszcze kobieta czy już chłopobab

Polecane posty

Gość gość

??? bo mi się wydaje, ze przy takiej wielkiej stopie, to bardziej wygląda na transa. Sama mam 38 i wydaje mi się, że to niemało, ale przy 40 pochlastałabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę jednak chłopobab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wspominaj. Toż to karykatura kobiety. Długo-stopa poczwara - nieudane przejście między płciami :D LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pochlastałabym się, gdybym miała tak niskie IQ jak autorka tego wątku. Czy ktoś, kto zakłada tak durne wątki na kafeterii, to jeszcze homo sapiens sapiens czy istota człekokształtna, u której mózg się nie rozwinął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta ma 176 to rozmiar 39 jest normą a ty jak masz 38 to jesteś trans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż powiedział, że to co "najwyżej wyrób kobieto-podobny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś przez pomyłkę wzięlam 40 botki do mierzenia. OMG, toż to kajak. Noga jak płetwa... ja pierdziu... żadne buty dobrze się nie prezentują przy takim rozmiarze ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nosi 38 to nie facet tylko jakaś panienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim iq wszystko w najlepszym porządku a do tego mam niewielkie, zgrabne stopki, kształtne paluszki i paznokietki. Tylko je pieścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Jak facet nosi 38 to nie facet tylko jakaś panienka. " coś w tym jest... może nie panienka, ale wygląda jak ciapciaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma nóżki paluszki i paznokietki to faktycznie bardziej eunuch albo zniewieściała panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha a ja mam nogę 41 i macica urosła mi zamiast jąder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stopki, paluszki, paznokietki... Co za infantylizm! Zakładam, że chodzisz jeszcze do przedszkola, bo tylko dzieci nadużywają zdrobnień i mają takie durne przemyślenia jak twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo widzisz... do moich kształtnych stópek zdrobnienia najbardziej pasują, czego nie da się powiedzieć o płetwalu nr 40 :D. A przemyślenia, jak przemyślenia. Myśli się na każdy temat. Czyż Einstein nie byłby nudziarzem myśląc tylko o teorii względności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 38/39 i 171 wzrostu i stanowczo stwierdzam że jesteś autorko idiotką :-) z mózgiem gówniary i niestety już nic z tym nie zrobisz,taka się urodziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównuj Einsteina do faceta którego świat się kończy na oglądaniu swoich nóżek i paluszków. Wiedz że taka kobieta jak Małgorzata Glinka, Katarzyna Skowronska czy inna siatkarka reprezentacji Polski nosi właśnie ten numer buta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopobab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie porównuj Einsteina do faceta którego świat się kończy na oglądaniu swoich nóżek i paluszków." Tak zrozumiałaś to, co napisałam? Ha ha ha... Jak niskie trzeba mieć iq, doprawdy... :). Cóż, kończę dyskusję z tobą, bo do niczego nie dojdziemy a nie chce mi się przerzucać argumentami z przedszkola :) bye :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" z mózgiem gówniary i niestety już nic z tym nie zrobisz,taka się urodziłaś" o łał! bardzo autorytatywnie... chyba dziś nie zasnę za zgryzoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowygosc
ale Ty masz tylko argumenty z przedszkola :-) uuu nie uciekaj pobawmy się jeszcze ,no napisz coś jeszcze ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaśniesz zaśniesz idioci zawsze są przekonani są mądrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj wiem że chętnie pobawilibyście się moimi kształtniutkimi maleńkimi stópeczkami i z przyjemnością possalibyście moje zgrabniutkie paluszki a i pewnie obgryźnięciem paznokietków byście nie pogardzili ale nie dam wam tej satysfakcji wy łobuzy wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 to nie sa wcale malutkie stopki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No patrzcie... byle topik człowiek założy a już są podszywacze... jak celebrytka się poczułam... zresztą z moją figurą i urodą to wysoce prawdopodobne, skoro takie maszkarony jak siostry bogusz karierę kręcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo że jestem śmierdzącym leniuszkiem to zrobię dzisiaj wyjąteczek i zaklepię sobie pseudonimek z hasełeczkiem coby żaden podszywaczyk więcej się nie produkował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie malutkie, ale zważywszy, że mam 174 wzrostu, i długaśne nogi, to stopki naprawdę są niewielkie i przy tym super kształtne, co stwierdzam nie bez satysfakcji, zważywszy, ze na ulicy wciąż widzę wielgaśne płetwale z powykręcanymi paluchami i pazurami krogulca. oooł jjeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry autorko ale z twoim iq kariery nie zrobisz i żadna z ciebie celebrytka. Jesteś tylko anonimowym bytem na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to sobie je pieść, bo widać, że niedopieszczona i niedowartościowana jesteś skoro takie wątki zakładasz. Po co Ci taki wątek? jesteś zazdrosna o jakąś piękność, która Ci chłopaka odbiła i się doszukałaś, że ma duże stopy i tylko tego się możesz doczepić? ps. moja koleżanka ma 41 i jest wysoka i w ogóle tego nie widać i wygląda pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jesteś tylko anonimowym bytem na kafeterii. " o! bystrzacha się wyrwała. Szumi jak woda w dolonospłuku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×