Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta zgwałciła mężczyznę ! Poszła za to do więzienia ! Słusznie ?

Polecane posty

Gość gość

Kobieta dosypała mężowi do jedzenia coś na sen, gdy spał związała go i włożyła mu kij do pupy a potem go tam dotykała stanoł mu chodź nie chciał ( czasami staje wbrew woli) i się nabijała , potem włożyłą mu do penisa wkład z długopisa i się znów na to nabijała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
to nawet nie jest śmieszne, to jest zwyczajnie żenujące jak ta Mariolka z kabaretu, która gawędzi sama ze sobą o zakupach szmatkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kloszard_szybki dziś Ty jesteś żałosny ! Ja napisałam prawdę ! Współczuje temu mężczyźnie a Ty piszesz głupoty bo pewnie jesteś gwałcicielem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloszard_szybki
gość dziś Kobieta dosypała mężowi do jedzenia coś na sen, gdy spał związała go i włożyła mu kij do pupy a potem go tam dotykała stanoł mu chodź nie chciał ( czasami staje wbrew woli) i się nabijała , potem włożyłą mu do penisa wkład z długopisa i się znów na to nabijała ! xxx posłuchaj miernoto , to o czym tu piszesz to jest zwyczajnie ohydne i wulgarne , poza tym , kup sobie słownik ortograficzny , po trzecie , jeżeli nie znasz metod na rozbudzenie zmysłów faceta to oznacza, że góówno wiesz o facetach i tylko zmyślasz , ile masz lat ? wiem , w wieku 13 lat różne są fantazje ale skoro chodzisz do gimnazjum to nawet nie wiesz co to znaczy ŻYCIE i szkoła przetrwania , nie pisz tu bzdur dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kloszard_szybki dziś piszę prawdę , bo moja ciocia pracuje w policji, opowiadała to mojej mamie, nie wiedziały że słucham . źle napisałeś to było tak : Kobieta dosypała mężowi do jedzenia coś na sen, gdy spał związała go i włożyła mu kij do pupy a potem go tam dotykała stanoł mu chodź nie chciał ( czasami staje wbrew woli) i się nabijała , potem włożyłą mu do penisa wkład z długopisa i się znów na to nabijała ! i wypraszam sobie nie mam takich fantazji to było chore !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kloszard_szybki dziś 2 część komentarza, ja piszę prawdę a Ty piszesz bzdury bo pewnie jesteś gwałcicielem lub jesteś chory psychicznie i mu zazdrościsz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kloszard_szybki dziś to co napisałam to prawda bo moja ciocia pracuje w policji i powiadała to mojej mamie. nie wiedziały że słucham i ty źle przepisałeś tą historię bo to było tak : ,,kobieta dosypała mężowi do jedzenia coś na sen, gdy spał związała go i włożyła mu kij do pupy a potem go tam dotykała stanoł mu chodź nie chciał ( czasami staje wbrew woli) i się nabijała , potem włożyłą mu do penisa wkład z długopisa i się znów na to nabijała !" głupoty piszesz ty bo jesteś gwałcicielem lub jesteś chory psychicznie i mu np zazdrościsz lub jesteś tr)olem wiec lubisz pisać głupoty aby zwrócić na swój kometarz uwagę ! i wypraszam sobie , nie mam takich fantazji uważam że to co zrobiła ta kobieta było okropne i słusznie poszła do więzienia napisałam o tym aby zobaczyć co inni napiszą ale nie ma co pisać to kobieta słusznie poszła do więzienia i to oczywiste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×