Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOBIETY BARDZIEJ LECA NA WYGADANYCH SAMCOW ALFA

Polecane posty

Gość gość

ktorzy tylko klapia dziobem i chca sie roochac. a tych cichych ktorzy dzialaja zarabiaja kase olewaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze mozesz wygladac jak p***a nie miec kasy zero nic null miec fryzure na samuraja i rurki oraz koszulke z wycieciem po pepek a jesli jestes towarzyski lotny wygadany to i tak bedziesz mial mnostwo lasek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci cisi nerdo-informatycy z hajsem są rozchwytywani póżniej. Samce afla jeśli do 25 roku nie złapią jakiejś panny to już potem zostają starymi biednymi kawalerami podrywającymi na tanie tekściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale podrywaja na te tanie teksciki z sukcesem mlode sisky po 19 ;at albo i mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te wielkie damy które dawały doopy tym samcom alfa jeszcze wymagaj zeby te nerdo informatycy z kasa ich podrywali a nie one ich... sorry no ale co ma taka 30 mi do zaoferowania? NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara chce starego a młody młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a stary chce mlodej, a mloda chce starego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszetka
21.58 Dobrze gadasz. Dać mu wódki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje jak na bogatego nerda przystalo nie pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny informatyk
A ja jestem biednym informatykiem :( Czy mam już skakać :classic_cool: powiem wam że ważne jest to by dziewucha miała co robić, przecież nie będzie słuchała o graniu w Minecrafta czy remotnowaniu silnika od jawy 350 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umawiałam sie z programista, nudny był jak ch..... i nawet sztućcami nie umiał się posługiwać bo w domu wp... tylko widelcem, nóż i widelec to było za dużo na raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:05 wzruszyła mnie twoja opowieść a teraz nadstaw c****a dresowi bo umie otwierac piwo o kant luku brwiowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny informatyk
Jedzenie wieloma sztućcami jest nieefektywne :classic_cool: Chce któraś wpaść do mnie i poczytać komentarze z moich programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samce alfa to przeważnie zwykli debile bez zahamowań, często napakowani dodaje im pewności siebie przed płcią przeciwną. Z czasem część z nich nie ma szans na fajną laskę w swoim przedziale wiekowym gdyż laskom z czasem zmieniają się priorytety i ważniejsze są cechy dające możliwość utrzymania rodziny, spędzania czasu z kobietą, tematy do rozmowy. Tutaj taka łysa napakowana papuga rzucająca durnymi tekstami przestaje być dobrą partia dla ładnych mądrych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gumbazie czy nawet w liceum babki są na innym etapie ewolucji. Wiec lecą na samców alfa. Zarobki, wiedza, inteligencja, kultura osobista kobietom zazwyczaj jeszcze nie imponują. Braku potrzeb i formujący się dopiero światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×