Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety czują głęboką odrazę do mężczyzn inteligentnych z rozwiniętym mózgiem

Polecane posty

Gość gość

Po prostu kobiety odrzuca od inteligencji i każdy, normalnie KAŻDY mój związek skończył się wyłącznie z tego właśnie powodu, albo z powodu słabości psychicznej co i tak wynika z inteligencji, więc wychodzi na to samo. Kobieta nie może utrzymać tej "chemii" przy facecie inteligentnym, bo jest jej po prostu źle i niekomfortowo, czuje się do d*py. Chemia jest wtedy jak facet jest głupi i luzacki, ale przede wszystkim głupi. Kobiety są w stanie dobijać się do tępych przystojniaków drzwiami i oknami, ale do mózgowców i inteligentów nie, bo (nie mają odwagi), co za debilne tłumaczenia. Mają odwagę łasić się do faceta, który w razie jak mu się panna nie spodoba to powie "EEE! SP*DALAJ PASZTECIE! PATRZCIE LUDZIE JAKI PASZTET", ale nie mają odwagi do faceta, który spławi je kulturalnie i inteligentnie. Jak facet jest przystojny i inteligentny to kobiety zaczepiają go, kuszą i łaszą się, dopóki nie wiedzą, że jest inteligentny, a jak zacznie mówić coś inteligentnego to odpowiadają "YYYYYYYYY! Czar prysł". Albo w miarę słyszenia inteligentnych rzeczy od faceta nabierają negatywnego nastawienia do niego, wręcz głębokiej odrazy i nienawiści. Bardzo silnie rozwinięty i nieprzeciętnie sprawny mózg u faceta to dla kobiety praktycznie KALECTWO i jest porównywalne z niewyobrażalną szpetotą ciała, czy bardzo niskim wzrostem, albo strasznie słabą zasobnością finansową. Kobieta widzi w takim facecie po prostu materiał pełen problemów, który nie przetrwa, nie nadaje się do powielania, wada fabryczna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz pieprzenie o profesorach i doktorantach, którzy są tylko dowodem na to co ja piszę, bo żeby coś z*****ać to taki musi się na męczyć przez lata, żeby dojść do jako takich pieniędzy, czy statusu i może wtedy, jak już coś dorobek będzie to jedna partnerka(też z przygodami w młodości na koncie) się nawinie i go zaobrączkuje, gdy dres przy doktorze z****** 20 panienek w życiu to ta jedna doktora, zdobyta z trudem i znojem i to do tego taka nienajlepszej jakości, rzeczywiście bardzo to świadczy o tym, że inteligencja jest niebywałym atutem w zdobywaniu kobiet. Właśnie to, że dresy ****ają fajne, świeże mięsko w hurtowych ilościach, a doktoranci i profesorowie ochłapy i to bardzo w późnym wieku (o ile w ogóle cokolwiek). Jeśli pomarańczowe debile będą tu dalej dostarczać takich dowodów to po co ja mam bronić swoich hipotez, skoro robią to za mnie? Ewentualnie laski podają za przykład doktorantów, którzy akurat mieli fart i dostali w genach dobry wygląd ( co nie zmienia faktu, że i tak z*****ają wielokrotnie mniej niż dres z dobrym wyglądem), może laska zważywszy na wygląd i status jakoś przeboleje to, że koleś ma sprawny, bardzo rozwinięty mózg. To, że dresy ****ają na potęgę, a doktorzy mizerne ilości, albo w ogóle jest tylko kolejnym faktem sprzyjającym temu co ja piszę. I nie pitolcie, że oni mają inne priorytety i dlatego nie zaliczają, bo nie wierzę, że oni są zadowoleni z tego, że nie roochają, tylko poświęcają się dorobkowi naukowemu. Jeśli mają libido chociaż na normalnym poziomie to od 15 roku życia testosteron rozsadza im jajka, a mimo to panienek nadziewających się na przyrodzenie, dobijających im do okien, drzwi i łaknących ich intelektu nie ma. Jakoś panienek wydzwaniających do tępych, przystojniaków i dresów, obczajających ich profile na fejsach i innych portalach, robiących wszystko, żeby doprowadzić do spotkań, ustawiających jakieś gry przez znajomych, żeby się spiknąć jest pełno. Jakoś w tych sytuacjach kobiety potrafią, może nie otwarcie, ale kombinacją inicjować relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie mężczyzna musi być inteligentny bo od pajaców stronię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele ale przekombinowane tresci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor sam też jesteś tępakiem wierzysz w ogóle w to co piszesz :o jeśli tak to udaj się szybko do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest, widać to na każdym kroku, nawet badania dowodzą, że tępy faceci roochają więcej, a inteligentni znacznie mniej kobiet i w późniejszym wieku. I gdyby kobiety nie leciały na tępotę to nie dopuszczałyby tych tępych do siebie na potęgę, a mówi się, że dla kobiet inteligencja taka ważna. Co za kłamstwa powstały podnoszące te zwierzęta do rangi aniołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym jest twoim zdaniem ta tepota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za badanie, możesz dać jakiś link do nich, czy sam sobie to wymyśliłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dla niego "tępota" to wszyscy oprócz niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota nie boli autorko, ale warto użyć mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszukiwarka nie gryzie, wystarczy wpisać frazy i znajdziecie te badania, jak nie będziecie mogli to wam podeślę linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.gnxp.com/blog/2007/04/intercourse-and-intelligence.php XxX Proszę bardzo. Oczywiście najwięcej prawików ze wszystkich grup było wśród ekstremalnie inteligentnych, potem mniej u skrajnie tępych i najmniej u przeciętniaków. Inteligencja jest głęboko odrażająca dla kobiet w przeciwnym razie inicjowały by kontakt. Nawet skrajna tępota pozwala z*****ać więcej i szybciej niż inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę autor zgorzkniały jest... Niemniej nie jest to pozbawione sensu. Znany jest czar jaki na Polki wywierają ciemnoskórzy panowie. Często lenie i półanalfabeci . A mimo to zdobywają je łatwiej niż Polacy też ci bardziej elokwentni mający wyższy status społeczny itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałeś, że tępe kobiety lecą na tępych facetów, a te inteligentne na inteligentnych. Tak trudno to zrozumieć. Czy może według ciebie każda kobieta jest taka sama, podoba jej się to samo, każdej podoba się tylko jeden typ faceta. Jeśli tak uważasz, to pokazujesz, że wcale nie jesteś taki inteligentny za jakiego się uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodziarz
Inteligentny facet - nudziarz A potem wchodzą baby na kafeterię i mówią, jacy to faceci są powierzchowni, samolubni, że tylko seks im w głowie, że są alkoholikami. A ja im na to, widziały gały, co brały. Sama sobie takiego wybrałaś, to nie miej pretensji to społeczeństwa. Chciałaś rozrywkowego lovelasa to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę nawet wyjaśnić ten mechanizm. Inteligentni faceci są bardziej złożeni emocjonalnie i mają analityczne umysły, a kobiety tego nienawidzą, ponieważ są w ewolucji daleko w tyle, a umysł analityczny i kreujący scenariusze nie sprzyjał nigdy przetrwaniu w walce i przekazywaniu genów, bo jednostka zastanawia się nad konsekwencjami, nie podejmuje działań i ginie. Panie wolą facetów tępych, którzy najpierw zrobią, a potem pomyślą, i którzy kierują się wpierw instynktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wogóle wiesz co czytasz ? Tam badali i facetów i kobiety. Z reguły dosyć młodych A czytałes wnioski co do tego stanu rzeczy? G****o czytałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentne kobiety też lecą na jaskiniowych tępaków, pragną się z nimi rżnąć i zapładniać. Inteligentny facet to nudziarz i filozof, nie ma tej chemii..."tego czegoś". Musi być facet, który zrobi proste rzeczy: zerżnie, przywali i przyniesie hajs z przemytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty wogóle wiesz co czytasz ? Tam badali i facetów i kobiety. Z reguły dosyć młodych A czytałes wnioski co do tego stanu rzeczy? G****o czytałeś" Tak czytałem i wiem wszystko. Z wniosków każdy MYŚLĄCY CZŁOWIEK wyciągnie kolejne oczywiste konkluzje. Kobiety mają mniejsze libido i mogą rzeczywiście powstrzymywać się przed seksem dobrowolnie, ale żaden mężczyzna, choćby z minimalnym teściem nie chce czekać z seksem i wdawać się w romantycznie relacje. Te inteligentki i tak znalazłyby kogoś kto je zerżnie faceci nie, bo gdyby ktoś się nimi naprawdę zainteresował to nie byliby prawikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po drugie to o kobietach chodzi stereotyp, że niby lecą na inteligencję i cholernie pociągają je inteligentni faceci, gdyby tak było, to tak naprawdę te nerdy i studenciaki z badań z wysokim iq dawno by z*****ały, bo kobiety zawsze znajdą sposób, by dobić się do faceta, w którym są zakochane, ale one wolą dresów i głupszych, co potwierdza też fakt, że Ci tępacy, by nie ******** gdyby tak nie było. Tak na prawdę 20% facetów (czyli prymitywnych, tępych i przeciętnych umysłowo samców alfa, przystojniaków) zalicza i zapładnia 80% młodych, fajnych samic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma 2 zwoje jak kura , kurze sie ziarno sypie jaja podbiera i pogdacze :-) baba?co miesiac jajo znosi zre za piniadze meza i nawet niewie ze mąz juz by ja na gniotek ulozyl i leb uciął:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badacze doszli do błędnych konkluzji, bo nie mogli pojąć faktu dlaczego faceci z wyższym iq mniej zaliczają, skoro kobiety tak pociąga inteligencja, więc wytłumaczyli to sobie tak, że Ci faceci mają inne priorytety i inne funkcjonowanie związków. C***ja prawda, oni też chcą roochać jak wszyscy, ale nie ma panienek. Prawda jest taka jak napisałem, kobiety chemicznie czują pociąg do tępaków,a nie inteligentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem inteligentny a ruchałem tylko dwie szmaty, w tym jedną brzydką jak g****o, którą kochałem i miałem z nią super sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej autorze co to znaczy że =Kobieta nie może utrzymać tej "chemii"=? Nie kumam, chemia jest albo jej nie ma, a z twojego wpisu wynika, że niby przy tym inteligentnym jest, ale nie mozna jej utrzymać. Sorry ja tego nie tak widzę, zresztą nie wiem może nie jestem kobietą bo jak czytam te twoje frustracje, to mi coś mocno nie pasuje. Zawsze mnie obrzydzały puste łby i miąchy na sterydach, poza tym nie jaram się czyimś wielocyfrowym wyciągiem z konta i wypasioną bryką. No chyba żeby koleś po mnie przyjechał londyńskim czerwonym autobusem przerobionym na wóz mieszkalny, ale wtedy bardziej mnie autobus kręci niż ten facet. A tak szczerze to dyskusje o rachunku różniczkowym też nie są specjalnie zajmujące. Facet chyba powinien umieć zachować jakąś równowagę pomiędzy własną inteligencją, a wiedzą o kobiecie którą podrywa. Czyli umiejętnie wykorzystać swoje walory umysłowe po to żeby ją powoli czymś zainteresować, a nie klepać głupawe komplementy albo napieprzać tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli przeciętność max. To co mówiłem, kobiety rozmowy na jakiekolwiek tematy wymagające inteligencji odrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat, to dowód na to, że PRZYGŁUP, nigdy nie zauważy, że jest PRZYGŁUPEM :D :D :D. x Inteligencja, to głównie zdolność przystosowania się do nowych warunków. Jeżeli popełniasz stale, te same błędy, w kontaktach z płcią piękną i nie wyciągasz z nich wniosków, to D_PA jesteś, a nie inteligent :D :D :D. x Tylko ograniczony intelektualnie PRZYGŁUP, wnioskuje tak, jak Ty. x I co z tego, że głupsi faceci wcześniej zaczynają życie płciowe? Ja swoje mogłem rozpocząć w wieku lat trzynastu, z bardzo popularną wśród przygłupów panienką. Tyle, że i ona, i jej łóżko, mnie zwyczajnie BRZYDZIŁY. Dla przygłupów nie było to problemem, bo wyr_chaliby wszystko, co ma dwie nogi i na drzewo nie ucieka :D :D :D. x Dlatego mądrzejsze i wrażliwsze egzemplarze rodu męskiego :), później zaczynają doświadczenia seksualne. Ty DEBILU, jesteś na intelektualnym poziomie tych półgłówków, a nie bzykasz jak oni, tylko z powodu własnej D_POWATOŚCI. Gdybyś posiadał choć cień inteligencji, tobyś to zauważył. x Jakoś nie żałuję "straconej okazji", w wieku lat trzynastu, ani kilku równie obrzydliwych, które zdarzyły się potem. Może dzięki temu nie złapałem żadnego syfa :D :D :D. x Inteligentny i SAMODZIELNY mężczyzna, ZAWSZE znajdzie sobie WARTOŚCIOWĄ kobietę :), a chodząca PIERDOŁA, (do których Ty zaliczasz się z pewnością :D ), będzie tylko zazdrościł, bez względu, na poziom posiadanej inteligencji. x Pierdoła zawsze będzie PIERDOŁĄ i kobiety to wyczuwają, tak samo jak my wyczuwamy desperatki :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże już też narcystyczny kretyn i mitoman tu przylazł. Jest ktoś w stanie czytać jeszcze to pieprzenie tego niebieskiego przygłupa? Ja nawet tego nie przejrzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Boże... Ja nawet tego nie przejrzałem.<<< x Bo do przeglądania, też jest potrzebne, choć minimum inteligencji, PRZYGŁUPIE :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej inteligentni ludzie skupiają się na swoim wykształceniu niż na podrywaniu dziewczyn. Takie dresy interesuje tylko dupa maryni, więc gdy taki inteligent podejdzie do jednej , to taki dres podejdzie do dziesięciu dziewczyn i z rachunku prawdopodobieństwa zaliczy więcej dziewczyn. Po prostu dresy mają w tym większe doświadczenie, więcej się tym interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Bardziej inteligentni ludzie skupiają się na swoim wykształceniu niż na podrywaniu dziewczyn.<<< x Popieram :). x Poza tym, nie interesuje mnie większość dziewczyn dresiarzy, więc autor tematu, musi mieć bardzo CHAMSKI gust, że im takich panienek zazdrości :D :D :D. x Tutaj macie dobry film w temacie :D : https://www.youtube.com/watch?v=z_y1xAO0W-I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×