Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety czy lubicie takich facetów czy nimi gardzicie? Tylko ja tak mam?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie wyłącznie do kobiet ale faceci też mogą się udzielać. Czy wy też gardzicie facetami którzy uprawiali seks z prostytutką lub z wieloma kobietami bez związku??? Nie wiem czy tylko ja tak mam czy więcej kobiet. Kompletnie nie wyobrażam sobie być w związku z takim facetem. Dla mnie on jest bezwartościowy i nie ma zasad moralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniały taki facet. Taki mężczyzna jest wolny i ma seks za 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że już pierwszy facet się udzielił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni powinni raczej płacić za seks niż się starać o coś, co mogą mieć za nędzne 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzi nie są merytoryczne. Pytanie brzmi czy kobiety gardzą takimi facetami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety brzydza sie porzadnymi mezczyznami ktorzy seks lacza z miloscia i nie uprawiali jeszcze seksu. Im wiecej kobiet mial mezczyzna tym lepiej widiany przez kobiety tak to wyglada w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobiety brzydza sie porzadnymi mezczyznami ktorzy seks lacza z miloscia i nie uprawiali jeszcze seksu. Im wiecej kobiet mial mezczyzna tym lepiej widiany przez kobiety tak to wyglada w realu. " Tą wypowiedz ewidentnie pisał facet który nic nie wie o psychice kobiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie facet który był u prostytutki jest skreślony, brzydzilabym się nim, taki który miał parę kilka kobiet w związku w zależności w jakim byłby wieku jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutki są lepsze i konkretne, wiedzą czego chcą, dbają o klienta i jego przyjemność. Związek jest nie korzystny dla faceta, bo zazwyczaj seks jest raz na kilka miesięcy, albo wcale po jakimś czasie, zwłaszcza jak kobieta dostanie tego czego chcę, to traci chęci. A wolny strzelec może przebierać ile wlezie, i w dodatku być wolnym człowiekiem i spełnionym. Mężczyźni, uprawiajcie seks jak chcecie, bądźcie wolnymi strzelcami i olejcie związki z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O kobiecej psychice najmniej wiedza kobiety. Widze jakich mezczyzn i chlopakow wybieracie. Zadna w realu nie pochwali sie tym ze ma chlopaka prawiczka. Predzej go wysmiejecie i odrzucicie dla jakiegos dupka co wlasnie sypia bez zobowiazan z roznymi pannami. Skad niby te panny z dziecmi? Na pewno nie ze zwiazkow z porzadnymi mezczyznami czy chlopakami. Jakbyscie zaczely opowiadac o swoich bylych to malo ktora z was moglaby cos dobrego powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli był z kilkoma kobietami z którymi był w związku to nie ma problemu ale jeśli był z kobietami bez związku po prostu zeby p******* jak w warsaw shore to dla mnie jest skreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak; facet który płacił za seks jest do skreślenia, brzydzi mnie i sądzę, że jest żałosny natomiast kompletnie nie interesuje mnie ile miał wcześniej lasek, czy bzykał się będąc w związku czy nie. jak dla mnie mógł brać udział w gangbangu z dziesięcioma obcymi laskami, nie rusza mnie to odrzuca mnie tylko korzystanie z prostytucji tak, wiem że to nielogiczne, ale tak mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i własnie napisałeś taki poemat że wychodzi że jesteś w moich oczach bez zasad moralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla mnie prawiczek jesli jest inteligentny i porządny to bardzo dobry materiał na faceta do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mowia jedno a robia zupelnie inaczej. Tak wlasnie z nimi jest. Tu niby skreslony a w realu byly by zachwycone bo ma duze doswiadczenie w przeciwienstwie do prawiczka ktorego mowia ze chca a w realu oleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gardzę i nie lubię, po prostu nie interesuje mnie przeszłość seksualna mojego partnera. Ma być zdrowy, a co i z kim robił, to już jego rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie twoje oczy obchodzą ? Nie muszę być w oczach kobiet oazą cnót bo mi na tym nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadanie chłopaka prawika 20 kilkuletniego lub nie daj boże jeszcze starszego jest takim powodem do chwalenia się jak posiadanie matki alkoholiczki albo ojca złodzieja mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale najpierw za mlodu dasz sie zaliczyc kazdemu dupkowi w okolicy a on dostanie ochlap porzucony przez innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka wypowiedzi jest dzieki wielki. Widzę że kobiety mają pogardliwy stosunek do takich facetów tak samo jak ja. Faceci znów na siłę próbują wcisnąc kit że tak nie jest bo są odrzucani przez kobiety. Prawdopodobnie jesteście odrzucani nie przez prawictwo tylko przez brak zasad moralnych, warości, inteligencji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze dziś Jedna logiczna wypowiedz. Moglabys byc z d****arzem byle doswiadczony. Reszta bab tutaj chciala by niemozliwego porzadnego mezczyzne z wieloma d**eczkami na koncie a takie cos nie wystepuje w naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Większość facetów chciało by aby ich kobieta ich podziwiała. Skoro tobie na tym nie zalezy to ci wspólczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znalazlas sobie kolko wzajemnej adoracji szmato do obrazania prawiczkow brawo tylko sie nie posraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów chciało by aby ich kobieta ich podziwiała. Skoro tobie na tym nie zalezy to ci wspólczuje xxx Nie zależy, aby ktokolwiek mnie podziwiał. A na podziwie kobiet jeszcze mniej mi zależy. A ci faceci, to pewnie chyba z kompleksami. Bo silny prawdziwy mężczyzna, z ustabilizowanym poczuciem własnej wartości nie potrzebuje podziwu od nikogo, tym bardziej od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - jako, że jestem mężatką, to raczej bym nie szalała z tym zaliczaniem. gość dziś - wali mi serdecznie ile kobiet przewinęło się przez łóżko mojego faceta. Ale w życiu bym sobie nie wzięła prawika po 30-tce na głowę. Chyba by mnie musiało pokręcić, żeby nie powiedzieć gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty się poniżasz wypowiedziami. Wartościowy facet nigdy nie powiedziałby szmato do jakiejkolwiek kobiety w dodatku obcej. To tylko dowodzi mojej tezy ze wartościowi faceci nie wyobrażaja sobie seksu z prostytutka lub osoba z która nic go nie łaczy emocjonalnie. Ty jesteś jak najbardziej za takimi opcjami a jesteś bezwartościowym sfrustrowanym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy facet chce być przez swoją kobiete podziwiany tak jest po prostu ewolucyjnie. Chciałbys zeby cie twoja kobieta nie szanowała? Uważała za bezwartościowego? Czy chciałbys zeby twoja kobieta mówiła jaki jestes wspaniały, wartościowy i jak się zachowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja doświadczona wybrałam sobie prawiczka wcale go nie wysłmialam jak mi o tym powiedzial wręcz mi się to spodobało i to ze to mnie wybrał na swoją pierwszą i od roku jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat i jestem prawiczkiem. Pisałem tutaj gdzieś, ze mam upodobania do masochozmu i uległości wobec kobiet. Miałem kiedyś przez jakiś czas Panią wirtualna i świadomie dawałem nad sobą kąntrolę nad swoim kroczem. Takie fantazje mam już od kilku dobrych lat jak nie więcej. Doceniłaby któraś takiego faceta ? Mogła by nawet mieć seks za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wazne z kim sypial mezczyzna. Jak kobiety wymagaja doswiadczenia to nie powinny wybrzydzac z kim. Kobiety chca roochaczy i jeden zdobedzie doswiadczenie w klubie w ukladach ff inny zaliczaniu a inny u prostytutek. Wspolczesne kobiety sa rozwiazle i chca takich samych mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×