Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety dlaczego nie powiecie wprost facetowi by sie odwalil

Polecane posty

Gość gość

kobiety dlaczego nie powiecie wprost facetowi by sie odwalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WK...JĄ mnie laski co się boją odpisać na propozycje spotkania, niech mi napisze sp...j albo coś w tym stylu, przestancie z tą ignorancją nikt nie będzie łaskawie wuecznie czekał na waszą decyzje. jestem z Rzeszowa Zgłoś › gość dziś mnie tez to w*****a i kompletnie nie rozumiem po co one to robia moze jakas baba sie wypowie po co te dziecinne gierki? Po co te komplikacje, gierki, zwodzenia? Tak to tak nie to nie i proste, nie chcesz, nie jestes zainteresowana to powiedz to wprost a nie odpiertlasz jakies dziwne jaz dy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz na myśli "ignorowanie", nie "ignorancję". Poza tym dobrze wychowane osoby nie napiszą komuś "s********j"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, nie powie tak ale mi chodzi o przedstawienie sytuacji, ze zamiast powiedziec spierrdalaj - czyli krotko zwiezle i na temat, jasny przekaz, to wy kobiety wolicie ignorowac lub sciemniac zwodzic. Nie mozna wprost powiedziec "daj mi spokoj" albo "nie jestem toba zainteresowana" lub wlasnie to "spierrrdalaj" tylko stosujecie jakies dziecinne gierki, zwodzicie, unikacie, sciemniacie... Po co to?:o nie mozna wprost i jasno powiedziec ze nie chcecie, ze nie jestescie zainteresowane? Po co tak utrudniacie, komplikujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za chamstwo z ludzi wyłazi. Wyluzujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi od razu powiedziała to jakiś żart, weź s********j brzydalu ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mna tez tak zawsze robia, zamiast szczerze powiedziec co i jak to one zaczynaja unikac, albo rzadziej sie odzywaja ignoruja ale jak sie do niej odezwe to itak odpisze, pewnie od nie chcenia ale jednak. Po co wy to robicie jak i tak nie jestescie zainteresowane? Jaki jest tego cel? Przeciez mozna krotko i na temat sie okreslic szczerze i po sprawie a nie jakies jazdy KOBIETY odpiszcie po co wy tak robicie? Czemu nie mozecie szczerze powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×