Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część czwarta

Polecane posty

Gość globus

Spotkania przy kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
To nasze nowe miejsce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. No i dobrze,że nowe:-D Szlaban otwarty,ale ja już tam nie wracam ;-) I tak został może jeden wpis... Dobrego dnia. Zabieram się za zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Jestem tu, na naszej czwórce. Globusku, jak fajnie, że ją założyłaś .♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w nowym miejscu. Na jakiś czas mamy kącik do porannych spotkań.Nie możemy się poddawać:) x Ada zawiadom naszą Stefcię. x Wróciłam z receptami. Baaaardzo dużo ludzi nie było mi potańczyć z garnkami. Smutny mam ten dzisiejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, się robi... za moment Rudzię powiadomię... No, to dziś dzień pod znakiem lekarza... Ty byłaś już tam, a teraz mój mąż idzie... od poniedziałku będzie na L4... na całe szczęście nie jest jakoś obłożnie chory, ot jego przewlekłe niedomaganie... dzięki temu, że przez parę tygodni będzie w domku, to wnusi jeszcze nie zwracamy rodzicom... teraz we dwoje będziemy się nią zajmować... mam nadzieję, że dzieci jakoś to przeżyją i diabełeczka jeszcze nam nie zabiorą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Nowe miejsce ,nowy stolik, nowe kubasy ale znany zapach kawy. My te same:) Delektujmy się więc.Zapraszam. x Aduś dzięki za powiadomienie Stefci:) Dziadziuś na L4 Wnusia będzie zadowolona. Myślę,że wystarczy jej pomysłów aby zaangażować Was oboje:D Wyobraź sobie moje zdziwienie jak spojrzałam za okno i okazało się,że śniegu niet!!!! Przybywaj na kawę.Hej. x Dobrej soboty życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pijacie dzisiaj kawę ??? Zapraszam..... Pada deszcz,topi śnieg,szkoda. Dzieciaki z naszego rejonu ferie rozpoczęły. Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku,kafeteria jeszcze śpi ;-) Z opóźnieniem listy przychodzą. Mówisz ,że śniegu niet? Czary,mary :-D Marnie się czuję,za szybko wstałam z łóżka. Studencik wczoraj przyjechał ledwo żywy :-( Na uczelni epidemia.... Będę go miała na oku do poniedziałku... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko muszę dzisiaj i jutro posiedzieć w domu. Czuję,że ładuje mi sie katar:( Ty też nie wychodź z domu. Poleż jeszcze w łóżku. Trzymaj się i nie poddaj. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kawoszki ;-) Witam w nowym tygodniu Zapraszam na kawkę...czarna z cukrem....b/c z mlekiem .... Globusik dzisiaj nieco się spóźni dostanie świeżo zaparzoną ;-) Co tam u Was słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko biegiem wpadłam na kawę. Poproszę duuuużą kawę. Jak dobrze,że jest klubik kawowy. x Rano pognałam do lekarza. Na dworze -1 a zimno jak diabli. Postanowiłam kilka dni posiedzieć w domu i się wygrzać.Mam lekki katar. Tak straszą grypą,że strach sie bać. Chciałabym żeby mnie ominęła. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołchy Jedyneczko U mnie po staremu,z małym wyjątkiem,że wczoraj miałam atak meniera Czuję się wypompowana Nawet nie mogłam z Juniorem pojechać do dziadków... Trochę mi przykro :( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku Mam nadzieję,że kawa jeszcze gorąca była?? Imuś witaj :-) Grypę tą w najgorszym wydaniu mam już za sobą,tak myślę, także mi nie straszna już ;-) Masz rację Globusiku,jak najmniej kontaktów z otoczeniem x Imuś,ale leki odstawiłaś,że miałaś ten atak?? Jak się dzisiaj czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie Jedyneczko Cieszę się,że to choróbsko Cię opuściło :) Lekarz kazał odstawić leki,chyba wie co robi... Wczoraj byłam zmuszona je łyknąć Czuję się jakby mnie czołg przejechał :D Globusiku Uważaj na siebie i bez potrzeby nie wychodź z domu A gdzie reszta pań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś A ,no pewnie lekarz wie;-) To jak Ciebie czołg tak potraktował to Ty teraz pewnie w podziemiach :-D Reszta pań na emeryturze i robi co chce :-D następna reszta zanurzona w papierzyskach Rudzia np ;-) Ada wnusię kołysze... A Luna,no właśnie,gdzie jest Luna?? Ktokolwiek słyszał?? Ktokolwiek wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ależ u nas piękny poniedziałeczek. :D Słońce, słońce, słońce. Tak dawno nie było go na naszym niebie. A jak słoneczko świeci, to zaraz lepiej człowiekowi na duszy.:) x Globusku, dbaj o siebie! Niech się infekcja nie rozwinie. x Cyferka, już po grypsku. I też niech na siebie uważa, bo jeśli grypa nie do końca doleczona, to grozi komplikacjami. A jeśli doleczona, to też trzeba uważać, bo organizm osłabiony walką z wirusami. x Ime, miałaś atak. Oj, współczuję! Bardzo! x A u nas w domku cisza. Wnusia śpi, mąż śpi, sunia śpi. Śpiochy moje trzy kochane! :P Mnie czekają gary. To znaczy sprzątanie po obiedzie. A ugotowałam dziś krupniczek. Po raz pierwszy w życiu krupnik - BEZMIĘSNY...!! Miał być na kurczaku, ale jakoś ostatnio odrzuca mnie od drobiu. Postanowiłam ugotować bez mięcha. Najpierw wlałam wodę i wsypałam suszoną włoszczyznę i kaszę jęczmienną. Dodałam trochę soli i gotowałam to pół godziny. Po tym czasie wrzuciłam drobno pokrojone ziemniaki i osoliłam. Po dwudziestu minutach gotowania wyłączyłam gaz i dałam dużą łychę świeżego masła. Powiem Wam, że krupnik wyszedł smaczny! Chyba częściej będę taki robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doberek. Kawa zaparzona.Stoi pełny dzban. Zapraszam.Spokojnie możecie pić mam maseczkę na nosie :) więc wirusy katarowe nie skaczą po Wagonie. x Walka z katarem to ....walka z wiatrakami..... swoje muszę odcierpieć.Mam nadzieję,że niedługo mnie opuści. x Wpadajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Cześć Globusiku. Przydreptałam ze sklepu. Chałka do kawy? Cała mokra jestem po tym spacerze:-( Uf,puf, :-D Globusiku masz szlaban na wyjście?? Miłej domówki ;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Cyferko otóż to mam szlaban:) chętnie posmakuję i pojem chałki. U mnie pogoda wstrętna mgła , szaro i brudno. x Paaa wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie :) Dotarłam i ja do czwartego wagonika... ufff. Dzięki informacji o d Ady, wiedziałam gdzie szukać. Jakiś czas ciężki z tymi pogrzebami. Dziś sama się dowiedziałam o młodej 22-letniej dziewczynie, która zmarła. Tak mi się ciężko na serc u zrobiło. Każda tragedia daje nam do myślenia. U mnie szybko, dużo, ale już zwalniam znowu... Młody mnie przy życiu trzyma dobrze, że na siłowni mogę się rozładować ;) Jak wrócę dziś po treningu, to włączę w końcu laptopa w domu i napiszę oraz poczytam. Bardzo ciepło Was pozdrawiam w ten marny, styczniowy czas. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...!! U nas, jak co dzień o tej porze, sjesta. Nunusie (wnuczka, mąż, sunia) chrapią, a ja klikam. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, matusiu... kolejna śmierć... Rudziu, tylko 22 lata miała... za młoda na umieranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Z pomoca naszej Milosci znalazlam was! Uff jak dobrze. A ja tak sobie pisalam na czesci 3 i bez odzewu. U was pogrzeby smutno mi. Rozwesele was troszke ,moge? Przekazuje wam dobra wiadomosc Wychodze za maz! Huuurrraaaa po 11 latach bycia razem. Spokojnej nocy wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O maż Ci los :-D Luna ❤️ co za wiadomość :-) Oblejmy to kawą;-) Cudownie :-D Gdzie i kiedy??? No nie opędzisz się od pytań. Bardzo się cieszę ❤️ Dziewczyny wpadajcie na oblewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . x Cyferko co za wiadomość:) hura !!!! x Lunka wypijam kawę za powodzenie.Gratulacje. x Cyferko miałyśmy wirtualne chrzciny teraz mamy wesele:D no i dobrze, tak powinno być, x Miłości nasza dołączaj do nas pijemy kawę za radosne wieści:) x Rudziku, Ada mamy wesele!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam szanowne babskie grono :) Kubek z kawą w garść i wznoszę pierwszy toast :) Lunka, moje gratulacje👄, uśmiecham się pełną gębą, tyle radości wniosłaś :) Cieszymy się wszystkie Twoim szczęściem :D:D:D Globusiku, 👄 mamy wesele, rzeczywiście :) suknie trza szykować :) Jak Ty się czujesz Kochana ? Cyferko, wpadłam na oblewanie, mnie również dużo pytań ciśnie się na usta :) 11 lat, ładny kawał czasu :) Ime, tęskno mi do Ciebie. Jestem myślami z Tobą :) Czekam z kubkiem kawy na Ciebie :) Ada, szalona babciu, daj znać jakie wnioski po przeczytaniu diety. Zazdroszczę tego czasu, kiedy cała trójka śpi, a Ty masz czas dla siebie :):D Marysiu, ciepło pozdrawiam 🖐️ Udanego dnia babki >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) Globusiku to prawda,ale wesele też było córki Ime ;-) Ja to mam nadzieję na jeszcze jedno ;-)Rudziu??? Oczywiście nie naciskam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko masz rację ,zapomniał,że byłyśmy druhnami u Córki Ime. Było bardzo fajnie:) Teraz też się szykuję.Mam nadzieję,że Lunka nas zaprosi:) x Rudziku ja też tak uważam ,że czeka nas jeszcze jedno wesele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×