Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE WSZYSTKO O ŻYCIU część druga

Polecane posty

Gość globus

Wszystko czym kobiety chcą się podzielić z innymi.O radościach i smutkach w naszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki na starym i nowym miejscu:) x Wagonik , perony pozostają bez zmian . Zapach kawy też, Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STARUCHY DO GAZUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kogo mogłam powiadomiłam. x Stefciu szukaj nas:) i wpadaj na kawę. Ada szukaj a znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mam nadzieję , że szlabanu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WY KURRRWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-D Pendolino pędzi dalej;-) Bardzo się cieszę ❤️ Na dzisiaj Zenka potrzebuję;-) i łopatę. Śniegu spadło po kolana... Ime i to jest właśnie trzecia przeprowadzka. Dziewczyny,odnajdujcie się szybko Do uzdrzeni Do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niestety mam czarne myśli , bo dalej pisanie się ulatnia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko właśnie słyszałam o dużych opadach śniegu w Twoim rejonie. Wołam Zenka. Czas aby wziął się za robotę:) U mnie pierwszy raz było -4 st. Dzień pogodny. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku jutro wolny dzień. Pamiętasz??? Moja mama bardzo zdziwiona :-D Rano zawiozłam jej zakupy. Dzięki za Zenka ;-) Zabieram go do łopaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zaczynamy :D Kogo miałam powiadomić to powiadomiłam ;) Ale jak to jest,że nowy temat i zaraz pełno troli... U nas tylko mróz ale ładnie to wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś:-) Siemka. A ja mam Zenka i łopatę ;-) Sporo spadło...śniegowce naciągnęłam. Co tam słychać w pieczce? pali się? Cieplutko masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Jedyneczko Aż mię wierzyć nie chce,że masz już pełno śniegu i Zenka obok ;) Słyszałam jak M grzebie w piecu o 6 rano Pewnie w południe wygaśnie ogień i znowu będzie zimno... Zostaw trochę dla mnie tego śniegu,na rozgrzewkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz,masz ;-) Wyobrażam sobie jak pięknie musi być u Ciebie Imuś jak spadnie śnieg... A Ty dalej tkwisz w uporze Imuś co by męża nie pouczyć i wspomóc w niedoli jego i walce z nieznanym??? Pieczkę mam na myśli;-) Nie będziesz musiała za łopatę łapać,żeby się rozgrzać :-D Pa. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki !! Melduję się i ja. Podziękowania dla Ime, że mnie zawiadomiła. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ada:-) Jak tu Rudzielca ściągnąć?? X Imuś mam dla Ciebie info. Dostałam dzisiaj kwit do opłaty 295 zł Z CEDGiF Centralna Ewidencja Działalności Gospodarczej I Firm Pomyślałam,że kolejny haracz...nie mogłam uwierzyć i zaczęłam szperać... Poczytałam w internecie i okazuje się,że to oszustwo. Jeżeli w treści jest słowo Fakultatywna Opłata to jest to oszukańcze wezwanie do zapłaty. Piszę ku przestrodze ;-) A to cwaniaki wymyślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 2 °C, wiatr płd.-wsch., 14 km/h, wilgotność 88% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 194 zł. Wyświetl hotele Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: czwartek, 11:25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
globus i reszta kojarzycie to miasto??? Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 2 °C, wiatr płd.-wsch., 14 km/h, wilgotność 88% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 194 zł. Wyświetl hotele Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: czwartek, 11:25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globi, jak cudnie, że stworzyłaś nowy kącik. Wczoraj smutno było. Dziś jest radość, że znowu mamy swoje miejsce na ziemi.:) x Jedyneczko, o rany! po kolana! czyli prawdziwa zima zameldowała się przed czasem! x Ime, na trolli to jest jedyny i najlepszy na świecie sposób - IGNOROWAĆ. x Jutro święto. U nas od kilku lat stało się tradycją, że 11 listopada zabieramy męża siostrę i jeździmy do Poznania. Tam fantastycznie obchodzą ten dzień. Ale w tym roku, z uwagi na moje liche zdrowie, nigdzie nie ruszamy się i siedzimy w chacie. Czuję się już zdecydowanie lepiej, jednak mam straszną chrypę. U mnie tak to już jest, że drogi oddechowe mi nawalają i prawie zawsze pod koniec przeziębienia zaczyna mi się chrypa. Kupiłam wczoraj zapas soli emskiej i nią się ratuję. Jest lepiej, zaczynam odkrztuszać. Wyślę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto namysłów woj opolskie
pytam kojarzycNamysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 2 °C, wiatr płd.-wsch., 14 km/h, wilgotność 88% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 194 zł. Wyświetl hotele Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: czwartek, 11:29ie to miasto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko, oj... nie mam kontaktu z naszym Rudzielcem... szkoda wielka... pozostaje nadzieja, że może Stefcia sama jakoś nas znajdzie... Tak, słyszałam o takim sposobie naciągania ludzi... zanim się jakiś przelew zrobi, to należy się ze sto razy nad tym zastanowić... co to za czasy przyszły... wszędzie pełno złodziej i oszustów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kojarzycie to miasto Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 2 °C, wiatr płd.-wsch., 14 km/h, wilgotność 86% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 194 zł. Wyświetl hotele Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: czwartek, 11:41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime, huhuhuh... sama sobie to mówię... żebym nie zapomniała... i żeby mnie czasem ręką nie zaświerzbiła i żebym nie kliknęła trollowi jakiejś odpowiedzi...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpisujecie mi to zniszcze wam cały temat będe spamować namysłowem tak długo jak nie odpiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpisujecie mi to prosze zniszcze wam temat Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 2 °C, wiatr płd.-wsch., 14 km/h, wilgotność 86% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 194 zł. Wyświetl hotele Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: czwartek, 11:49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłów jest znany z browaru namysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×