Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus

Kobiety dojrzałe ...wszystko o życiu które minęło i to które jest przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Próba pierwszego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W wieku dojrzałym można zacząć wszystko od nowa , zaczynam ponieważ ...SĄ CHWILE I LUDZIE O KTÓRYCH TRUDNO ZAPOMNIEĆ. Bez zgody koleżanek nie będę wymieniać nicków ponieważ mogłyby się poczuć urażone. Jeśli przypadkiem trafią tutaj i przeczytają wpis będą wiedziały kogo mam na myśli. LIVIO! Ty jesteś wyjątkiem ponieważ oficjalnie zapraszam Cię w moje nowe miejsce. Nie mam jeszcze pomysłu jak go nazwać , myślę,że wspólnymi siłami coś wymyślimy i opracujemy " regulamin" korzystania z forum dyskusyjnego. Teraz pozdrawiam i czekam na list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze mile zaproszenie ktore przeczytalam na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mój wiersz na powitanie Cisza Cisza, nie zawsze jest ciszą, Cisza, to brak bliskich, to cisza rozmowy. To światło w tunelu, do którego musisz biec! Słyszysz ciszę? Słyszysz! Potrafisz słyszeć to, czego ktoś nie słyszy. Widzisz ciszę, której nikt nie widzi! Ciszę masz w głowie, aż rozrywa ci skronie! Cisza jest bezbarwna, bez smaku goryczy. To nie tęcza kolorów! Cisza, to szum deszczu, to twoje odbicie w wodzie. To rower bez kół, który zatrzyma cię w miejscu! To dłonie matki, które cię ukołyszą, utulą do snu! Cisza, to tykanie zegara w pustym pokoju. Cisza, to trzeszcząca podłoga pod twoimi stopami. Cisza, to głuchy telefon którego nie odebrałaś! Ciszę masz w oczach, którymi krzyczysz do świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak na początek jest dobrze , topik ożywiony. Za wszystkie wpisy bardzo dziękuję. Świństw w swoim życiu zaznałam już nie są mi straszne. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykkk
i ja z bagazem batow zyciowych, ale widze ze pieknie sie zaczelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostojny
a mezczyzna dojrzaly tez moze dolaczyc do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tylu liceum z przodu muzeum
Miejsce akurat dla mnie :) Witam milutko dojrzalych. Zycie, o ile piekne, bywa bardzo trudne i rzeczywiscie szkoda czasu na zlosliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tylu liceum z przodu muzeum
Dostojny* mysle, ze tak.Autorka wydaje sie byc bardzo mila osobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si.
a czy niedojrzale kobiety tez sie licza? w sensie ze zycie przed soba a ciezki bagaz za soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuję bardzo za wszystko:) jeżeli mogę to wszystkich proszę o szacunek, jeżeli w czasach obecnych to słowo jeszcze coś znaczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynająca ponownie
Witam ciepluto Ciekawy temat, mam nadzieję,że się pieknie rozwinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si.
szacunek w dzisiejszych czasach... to jakis anachronizm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynająca ponownie
hej hej jest tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaSi.Tak.Olla!Paella!
A co? Ci co sa sie nie podobaja? Phi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusie,mojaq przyjaciólko! Znalazłam Ciebie - Tytuł,mówi chyba wszystko -bardzo mi się podoba. Tak - zaczynamy nową przygodę. Piękny wiersz o Ciszy "Cisza nie zawsze jest ciszą..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano zamelduję się na topicu.Teraz ustepuję kompa mojemu Cieniowi. Miłych snów dla piszących i czytajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Witaj jesteś nie zawodna. Na pierwsze spotkanie nie wiele przygotowałam, ale nic to:) na kawę już późno , herbatę wypijemy przy rozkładanym stoliczku, o jej , a do siedzenia mamy tylko kiwające się taboreciki. Nic to , damy radę w życiu akceptować trzeba wszystko jak leci:) Do jutra , ja też muszę ustąpić miejsca Cieniowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Jestem z Wami.Wiersz o ciszy bardzo mi się podoba. Mam nadzieję , że będzie tu ciepło bo na dworze brr... Zapraszam rano na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roztropny do bólu
Przecież globus i livia21 nie mają ochoty pisać z nikim więcej jak tylko z sobą, to kółko wzajemnej adoracji, jedna przed drugą prześciga się w wymyślaniu zdań, którymi mogą czarować (niestety chyba tylko siebie) ! Dajcie więc sobie na luz !!!! ŻENADA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO!❤️MARYLKO❤️ Witam Was bardzo serdecznie. "powoli człapał konik skrajem szosy" to słowa piosenki , ja też powolutku człapałam z dzbankiem kawy i samowarem pod pachą do naszego klubu. Dziewczyny ...czym chata bogata ...... zapraszam częstujcie się kawą lub herbatą. Jeszce jest tu skromnie , na początek kawę wypijemy w kubeczkach:) 3 maj dzień świąteczny , miesiąc maj dla mnie taki polski maj chyba najpiękniejszy w roku , szkoda ,że zaczął się chłodem .U mnie temperatura tylko 3 stopnie. Mimo chłodu mnie jest ciepło. Jutro pierwszy dzień egzaminów maturalnych. Przed tym wyzwaniem staje Krzyś. Mój Cień postawił mnie dzisiaj do konta, pogroził palcem:) i powiedział ...... nie szalej... wiem,że ma rację ale jak można nie szaleć. MARYLKO! Jesteś w takiej samej sytuacji , jak sobie radzisz? Na poranne spotkanie tyle , do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was - jestem na peronie na łóżku rozkladanym.Ważne,że dotarła do mnie kawa w samowarze!! Samowar - przywiozłam taki kieedyś z ZSRR-a :D Był to rok 79 - rok przed olimpiadą,szkoda tylko,że nie ma na nim wybitej daty. ale się tego nadzwigałam - i po co mi to było? Stoi toto gdzieś - do dzisiaj nie uzywany,może teraz znajdzie swój sens? Zimny Maj - a Wam dziewczyny gorąco,Matury..... mój kasztanowy Plajta nie zakwitł,pewnie w tym roku kwiatów nie będzie,ale co tam - matury i tak się odbędą. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - rozumiem,że nie Twoja Osobista Matura ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bo zwyciężać mogą Ci co wierzą, że mogą" Wszystkiego najlepszego, połamania piór optymizmu i dużo wiary we własne siły. Ogromu szczęścia i trafienia w wymarzone tematy. Takie życzenia kieruję do WSZYSTKICH MATURZYSTÓW❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Globus,otwprzyłaś nową stronkę. Justyna - moja matura odbyła się w ubiegłym wieku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOO MATKO! LIVIO! Mam dużo sentymentu dla PLAJTY , nie zakwitł ???? Nazwałaś go Plajta , pewnie miał splajtować , a jednak walczy nie poddaje się z czasem wyrośnie na potężne drzewo i będzie obsypany kwiatami. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×