Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety gdyby mogly, to mordowaly by z dzika furia, ektomorficznych (chudych)

Polecane posty

Gość gość

Facetow. Tak bardzo ich nienawidza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co wy prawiki jeszcze wymyślicie? Że zabijałybyśmy też facetów z jednym uchem większym od drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:53 i niesmialych. Takich tez nienawidzicie, bo was nie podrywaja. Wiem to po sobie jestem niesmialy, i na poczatku sa dziewczyny mile i uprzejme, ale z czasem gdy widza, ze jestem bierny zaczynaja na mnie patrzec z nienawiscia. A to nie tak, ze mi sie nie podobaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo też dociera do nich, że nienawidzisz kobiet i cały czas masz do nich pretensje o g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiki z kafe nie potrafią zrozumieć, że kobiety wyczuwają u mężczyzn negatywne uczucia względem płci przeciwnej i to je odpycha. Nikt nie lubi mizoginów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa? Dlaczego przez pierwsze tygodnie jest ok, do momentu, az maja dosyc, gdy ja IM NIC nie robie? To co nienawidza mnie za to, ze jestem bierny i nic im nie robie? Gdybym byl mizogynem, to bym je wyzywal, obrazal itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przygłupie , u mnie w pracy jest facet wysoki, chudy jak badyl i do tego pryszczaty, ale ma taka pewność siebie i urok osobisty, a przy tym jest niegłupi, że 3/4 dziewczyn u nas zatrudnionych na jeden jego gest by darło majty przez głowę. No ale to jeszcze trzeba być facetem a nie smutnym dzyndzlem, żeby kobieta zwróciła uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie lubi bierności i siedzenia bezczynnie na pośladach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś kompletnym kapciem, to szukasz dziewczyny z inicjatywą, energią i taką, która będzie tobą sterować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:10 przyglupie? I wy sie pozniej dziwicie, ze tylu mizogynow, jak ich same takimi tekstami tworzycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie poradze na to, ze mam taki, a nie inny uklad dopaminonergiczny, i nie jestem pobudzonym pewnym siebie ekstrawertykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tworzymy, tylko mamy dość na tym forum ciągłej nienawiści wobec kobiet ze strony prawików. Ja się nie dziwię, że kobiety tutaj reagują agresją. I jeszcze ten kretyński temat, że zabijałybyśmy kogoś za budowę ciała. Pogrzało cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiku, nikogo nie obchodzi, że jesteś aspołeczny. Mój chłop jest aspołeczny, ma gigantyczne kompleksy i jednak z nim jestem, bo uwaga, nie jest mizoginem takim jak ty i nie zieje nienawiścią do kobiet na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto tych prawikow stworzyl! Sami sie tacy stali?! Czy moze pod wplywem mixoandryczek takich jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne.Ja bym cyckiem jednym unicestwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama z reszta wartosciujesz mizoandryczko: prawik = KTOS GORSZY! Pozniej taki 16 latek wlazi sobie na forum i bedac prawiczkiem wyrabia sobie zdanie: "kobiety nienawidza prawiczkow". Wiec taki chlopak zaczyna sie bronic poprzez atak. A gowniana spirala sie nakreca i nakreca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci na tym forum popadają w schemat. - jako nastolatek odcina się od grupy rówieśniczej, zwłaszcza dziewczyn - jak jest starszy, to nadal się odcina, ale włącza mu się popęd - nie może zaspokoić popędu, wini kobiety za swoją bierność, narasta w nim frustracja i zaczyna nienawidzić kobiet - wchodzi na to forum i zakłada setki tematów dziennie o "ekstrawertycznych tępych przystojniakach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłop był prawiczkiem zanim mnie poznał. Ja prawikami nie gardzę. Gardzę prawikami z tego forum, bo wiem jakim schematem myślowym się kierujecie i wywołujecie we mnie obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nam nie chodzi o zapokojenie popędu zboczono łajzo co dajesz d**e nieprawiczkom co nie potrafią zachować prawictwa do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że sama kierowałam się takim samym schematem jako gówniara. Nie wychodziłam do chłopaków, byłam aspołeczna, frustrował mnie popęd i zaczęłam nienawidzić facetów. Ale się przemogłam. Gardzę wami, bo doskonale wiem jak to wygląda i gardzę tym, że nie możecie się przemóc, tylko hejtujecie całymi dniami na tym padole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:23 to nic nie wiesz! Bo ja mizogynem nie jestem! Mizogynem byl np ted bumdy, ktory jak siedzial w wiezieniu i czekal na wyrok to pisaly do niego setki fanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:27 A tobą gardzę w szczególności, Michałek. Michałka to ja autentycznie nienawidzę, że też to g****o ma czelność żyć na tej samej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście zapodajesz mi Tedzia. Ja ci zaś zapodam inny przykład - tysiące domin, które nienawidzą mężczyzn i dostają forsę za to, żeby pluć w twarze kochających ich mężczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nienawidze kobiet które nie czekają z seksem do ślubu i dają d**e nieprawiczkom. Nie wstyd wam? tak nie trzymać cnoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno, skoro jestem takim nienawidzacym kobiet mizogynem, to wyjasnij mi mizoandryczko, dlaczego, jak juz jakas do mnie zagada na jaki kolwiek temat, to jestem dla niej mily? A jedynie nienawidza mnie za to, ze nie wychodze do nich z inicjatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz, że są ludzie, którzy są masochistami i którym imponuje zło tkwiące w psychopatach i psychopatkach. Tysiące facetów trzepało sobie pod Harley Quinn ostatnio, mimo jej świra i bycia morderczynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Jakas puszczalska qrwa mnie tu wzywala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michałek, weź wypiertalaj, ty jesteś przypadkiem beznadziejnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze obrażają prawiczków którzy się szanują i trzymają prawictwo dla przyszłej żony :) głupie krowy bez seksu da się żyć a nie oglądacie p****le i macie zapędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przypomnę normalne kobiety nie uprawiaj seks przed ślubem tylko patologia co nie potrafi zachować dziewictwo do ślubu dla prawika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×