Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety lecą na wygląd zewnętrzny, intelekt mają zaś kompletnie gdzieś, a potem

Polecane posty

Gość gość

mają fantomowe bóle że ten głupi tępy samiec chooyem jest x Po lądzie wciąż rozglądasz się główkując Chcesz zdać fizykę i doktorat masz I w ten żałosny sposób się ratując Źle interpretujesz chłopcze zamiar nasz Ty sądzisz, że są związkiem tylko związki Które związkiem nazywać chce twój świat Lecz jeśli wyjrzysz chłopie na ulicę Dowiesz się zbyt przykrych prawd, zjebanych prawd To NIE DOKTOR laski rooocha w księżycową noc Lecz tępy dres posuwa je wciąż rad Czy wiesz czemu drogi chłopcze tak się dzieje? Bo on wzrost wysoki oraz mięśnie ma Bo on wzrost wysoki oraz mięśnie maaa Pobiegnij ze mną iq nizin szlakiem Zróbmy zakupy w pełne słońca dni Wydajmy na nie całą twoją kasę I choć raz o ich cenach nie mów mi Gotówka jest mą siostrą, karta bratem A Twój wysoki wzrościć to mój druh Jesteśmy zespolonym z sobą światem A natura ten krąg życia wprawia w ruch Do chmuur każdy samiec się pnie By wyruchać mnie, bo na wzrooost lecęęę To NIE MÓZG o tobie świadczy w księżycową noc Lecz poziom wszelkich wag i wszelkich miar Bo intelekt dla mnie się nie liczy Tylko wygląd oraz kasa twaaa Tylko wygląd oraz kaaaaaasaaaa twaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ktoś tu ma ból dupy, że nie może przerżnąć wszystkiego, co się rusza. Wyjdź z babskiego forum i zachowuj się jak twoi idole, proste. Prawda jest taka, że każdy facet to zwierzę, które chce rżnąć nawet drzewo, więc o chuj ci chodzi? Intelekt bla bla bla.. gówno prawda! Każdemu z was o dupę chodzi frajerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Twoje psiapsióły i twoja płeć daje z siebie zrobić zlewy na spermę i masturbatory dla przystojnych, ekstrawertycznych tępaków i jeszcze im to sprawia przyjemność. To kobiety są niewyżyte i mają joba na punkcie bolca. Ty też, bo ciągle się o tym rozpisujesz, nic innego tylko posuwanie dildosem w twojej głowie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakim dildosem? haha taak, zamiast powiedzieć, że chodzi o wykorzystywanie rówieśniczek, to będziesz udawał intelektualistę, który będzie z kobietą książki czytał, a o jej cipie nawet nie pomyśli! Za długo na tym świecie żyję, by na takie teorie małolatów się nabierać. Na szczęście wakacje się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabsza genetycznie a ty to się nie piszczałaś? Gdyby facetom chodziło tylko o seks a nie o uczucia to by chodzili tylko na dziwki bo one są ładne i tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kędzierzyn-Koźle Miasto w Polsce Kędzierzyn-Koźle – miasto w województwie opolskim oraz siedziba powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, położone na Nizinie Śląskiej, na Śląsku Opolskim. Wikipedia Powierzchnia: 123,4 km² Pogoda: 25 °C, wiatr wsch., 13 km/h, wilgotność 46% Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 64 219 (2007) Czas lokalny: czwartek, 16:48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:53 Powiedz jeszcze,ze mezczyzni sa wrazliwi,uczuciowi i wcale a wcale nie zwracaja uwagi na wyglad. :-) To pewnie dlatego zawsze mniej atrakvyjne dziewczyny choc wartosciowe narzekaja na brak powodzenia :-) Pdobno tez to o was mowi sie-wzrokowcy. Swoja droga ciekawe czemu kazdy facet,ktory zdradzil tlumaczy sie w ten sposob ,ze "ona nic nie znaczyla,to byl tylko seks" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni patrzą za to na wnętrze kobiety - jara ich zaglądanie we wnętrzności w cipce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam chlopaka, ktory robi doktorat:) nie ma muskul, ale jest bardzo fajny z charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:08 Jara, oj, jara bo niby skąd się wzięło powiedzenie: ginekologiem nie jestem ale chętnie zajrzę? Jeden tutaj nawet ma piździsko w awatarze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nawet wiem który :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:53 To, że o nas chodzi opinia, że jesteśmy wzrokowcami to mit stworzony przez kobiety(jeden z wielu), jak i mit wrażliwych, wartościowych uduchowionych istot. Kobiety to potwory, a co do "wzrokowców" to kobiety bardziej patrzą na wygląd niż faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Weź ty swoje sprawy we własnym domu załatwiaj, a nie na publicznym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:19 Publiczne forum służy tego, bym mógł się wypowiedzieć i jest doskonałym miejscem do tego, by obnażać o was mity, bo z niewiadomych powodów narosło mnóstwo fałszywych przekonań, między innymi o tym, że jesteście wyjątkowe same z siebie, bo się urodziłyście, że zasługujecie na szacunek tylko dlatego, bo istniejecie. Nie, nie zasługujecie, bo na szacunek trzeba sobie zapracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze najprawdopodobniej Ciebie mają gdzieś... to, ze sam siebie uważasz za inteligentnego jeszcze nie świadczy o tym ,że naprawdę jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to załatwiaj swoje traumy w domu, a nie z obcymi, Bogu ducha winnymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ładne są tylko na zewnątrz i cała ich wartość kończy się na ich opakowaniu, reszta ich zawartości to gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i raczej nie świadczy o wysokim IQ a ja testy mensy rozwiązywałam bezbłędnie, ale to lipa one są bardzo proste i nie świadczą o poziomie inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pieniądze można wszystko kupić oprócz zdrowia i prawdziwej miłości. Nie wyobrażam sobie związku z przystojnym goł/odu/pc/em. W biedaku na pewno się nie zakocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam i ładnego z zewnątrz i wewnątrz inni nie mają u mnie szans, nie pokocham brzydkiego buca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest taki wysoki i piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×