Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety nie lubia mezczyzn o dobrym sercu, spokojnych, odpowiedzialnych?

Polecane posty

Gość gość

wola takich co daja im emocje i nieprzewidywalnosc? to dosc smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy tutaj jesteście wszyscy uposledzeni? Są takie co lubią spokojnych i są takie co lubią nieprzewidywalnych. To takie trudne do ogarnięcia? Jakby wszystkie kobiety lubiły jeden typ, to 3/4 byłabo samotnych. A spokojny, a niezaradny to różnica, więc się zastanow jaki jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole takich... Kiedys bylam zwiazana z dwoma niesmialymi i spokojnymi - nigdy wiecej. Jak poczuli, ze mi na nich zalezy, nabrali troche smialosci, zaraz zaczeli sobie odbijac brak powodzenia, zdradzac, rozgladac sie za innymi. Zaden zenic sie nie chcial. Bo sie nie wyszumial. A taki bad boy co sie wyszalal to juz nie musi potwierdzac swej atrakcyjnosci i szuka stabilizacji. Doceni dobra kobiete... Pracowalam z takim niejednym bad boyem i nie tylko byl wierny, ale i zaradny, o rodzine dbal... Tak ze koniec ze spokojnymi facetami bez poczucia wlasnej wartosci, bo o to oni najwiecej zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to powinien słuchać swojej baby powinien gotować sprzątać zajmować się dziećmi powinien zarabiać tyle by utrzymał swoją rodzinę i najważniejsze powinien być w stanie obronić swoją rodzinę w tedy jest prawdziwym mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:29 ciekawe masz spostrzezenia czyli co, w kazdym tkwi natura bad boya i nawet spokojny bedzie zdradzal, bo musi sie wyszumiec.... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś o dobrym sercu również może "dawać emocje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie w kazdym - po prostu ci uwazani za bad boyow sa odwazniejsi. Jedni beda mieli za mlodu wiele kobiet, a inni nie, po prostu beda odwaznie isc przez zycie. Natomiast wszyscy niesmiali ktorych znalam marzyli nie o spokoju a wlasnie o takim zyciu jakie w mlodosci wiedli ich odwazniejsi koledzy. Szkoda, ze zaczeli je realizowac jak sobie znalezli fajne, zakochane w nich, wierne i dobre kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o wyszumienie ale o moralność jeżeli facet ma honor i kocha żonę to czy miał 100lasek czy żona pierwsza to będzie ją szanował słuchał i nie zdradzał zdradzają tylko szumowiny które nieraz wydają się nieśmiali i spokojni bo mają takie kompleksy ale jak człowiek jest z natury spokojny nie z wyniku kompleksu to nie będzie szumowiną nie po prostu taki ma charakter i już wyszumienie to tylko argument puszczalskich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę tych normalnych, spokojnych, ambitnych. Nie lubię tych wszystkich cwaniaczków, którzy myślą że mogą mieć każdą. Totalny pustostan w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz, moi obaj byli faceci byli zawsze grzeczni, ulozeni, nie podobalo im sie zachowanie zdradzajacych kolegow, jak ci robili przykrosc swoim kobietom zawsze ich umoralniali, a jakos obaj mnie zdradzili, drugi z mezatka... spokojni chlopcy ;) Ja tez jako spokojna, dobra dziewczyna nie mialam powodzenia, im wredniejsza i bardziej egoistyczna jestem, to mam wieksze. Placilam za siebie, dbalam o facetow, bylam nie szanowana - umawiam sie z 5 naraz, pozwalam sie rozpieszczac, a oni traktuja mnie jako skarb. Wy to lubicie panowie, jak sie Was nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam fajnego spokojnego chłopaka, któy zawsze był w cieniu swoich przebojowych i charyzmatycznych kolegów. Jako jedyny skończył dobre studia, znalazł sobie po latach fajną (tak przypuszczam) żonę, ma piękny dom i spokojne życie. Wszyscy koledzy mu zazdroszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to Baby szukają wrażen wiem coś o tym jak czlowiek jest dobry szlachetny do bolu to bokiem to wychodzi 20lat dbałem o żone niczego jej nie brakowalo Duży dom 3 auta firma itd Zlapalem ją na zdradzie potem chore tlumaczenie nie warto bylo żałosne txty Pognalem w cholere bo ja się szanuje i nie będę mieszkal z taką pustą babą pod jednym dachem Wiem że nie wszystkie takie są kobiety Szkoda że ja poznałem taką rurę stracone 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam wypowiedzi niektórych bab to zaczynam się wstydzić, że też jestem kobietą ;/ Nie dziwota, że za granicą mają polki za puszczalskie, egoistyczne materialistki, szukające wrażeń. Szkoda tylko, że wszystkie wrzucają do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie zdradza ot tak sobie.robi to w odwecie za meska zdrade albo ma ozieblego faceta przy ktorym nie czuje sie komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przystojny zadbany kulturalny czuly itd Podobam się kobietom spotykam się z 3 mężatkami podobno są zaniedbywanne więc im pomagam jak mogę :) Udają dobre żony w domu robią takie tematy że mąż może tylko śnić ja mam to za free Po co wam ślub kobiety jak tak robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To trzeba było patrzeć na charakter, a nie młodość i urodę żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co czytam na kafe to są takie modelki co łapią dziada kasiastego a ten z reguły to brzydal 200kilowy więc mają kochanków bo na męża patrzeć nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Panna tralalala
Sam nie jesteś lepszy skoro spotykasz się z mężatkami. Kobiety zostają mężatkami bo jest wywierana wielka presja na stare panny takie jak ja - a najgorzej traktują je nie panowie, a mężatki. Zdradzają z kolei chyba najczęściej dziewczyny odizolowane od realiów życia, tj takie które poznały partnera będącego na innym etapie życia, który mógł je utrzymywać. Często szybko zrezygnowały z pracy, siedzą w domu z dziećmi i nudząc się, przesiadują na portalach. Niestety łatwo tam spotkać kogoś bardziej dostępnego niż nieobecny mąż. Któremu podskórnie mają za złe że wciąż nie ma go w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kobiet w związku chwali się koleżankom ze mają kochanka a bywa że jak mało to 2 Mąż na budowie zasuwa po 12godz pani w domu leży bo po co robić jak ma się białego murzyna ? Zresztą same statystyki mowią jak dużo Polek w UK dla wygody jest w ziązku ślub ewentualnie układ o czym to swiadczy Jestescie wygodne tylko wam dawać zwykłe materialistki takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak są kobiety i cichodajki co udają dobre żony Czasem i dzieci zostawią dla kochanka smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Polki jadą do Uk bo Polacy widzą jakie są Moj kolega ma żonę z Ukrainy urocza inteligentna zna 4 języki ma pasje ambicje nie to co większosc Polek robią problem że obiad trzeba zrobić Ja wolę być singlem jak w toksycznym związku z kobietą co nic nie robi i narzeka Daj na fryzjera spa solarium paznokcie a to nowa torba a w szafie z 70 sztuk itd same princesy żyją w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×