Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety nie powinny niczego oczekiwać od facetów

Polecane posty

Gość gość

Jest równouprawnienie, już nie wymaga się od kobiet gotowania, sprzątania, siedzenia w domu i rodzenia 6-tki dzieci. Jest pełna wolność. Więc kobiety tak samo nie mogą niczego wymagać od mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest wolnośc to mogą wymagać co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle ze tylko formalnie bo ty nie musisz ich wymagań spełniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogą niczego wymagać, muszą się uwolnić od starych przekonań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to każdy może byc przekonany o swojej racji i rościć uzasadnione pretensje o próby zniewolenia go. dorysuj se do tego pare inicjatyw przechodzących transormacje do fazy instytucjanalnej wyjdx na ulice i uważaj na nisko przelatujące kule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo każda z nich walczy o czyjąs wolność. składki nieobowiązkowe i tak wpiertolą tam coś z budżetu albo zasponsorują anonimowi darczyńcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jaka wolnośc jak czegoś nie mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka, że wolność jest zawsze od, a nie do. Muszą się uwolnić od seksizmu, czyli staroświeckich wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle nie ma czegoś takiego co jest tylko od ale już nie do. nawet punkt jest od siebie samego do siebie samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i raczej średnio mi leży żeby jakiś koles z kafeterii ustalał od czego kto sie musi uwalniać bo mu sie wydaje że wtedy zamoczy. jakbyś to chociaz jakoś umotywował uzasadnił wspólnym interesem. a ty przyłazisz i mi wyskakujesz z jakąś koniecznością dziejową, któej jestes personifikacją i każesz kobietom w mojej rodzinie zrywać z tradycją gotowania. jak cie zobacze mały zboku w poblizu to cie skope po jajach tak że ci sie odechce tej proletariackiej retoryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w ogóle nie ma czegoś takiego co jest tylko od ale już nie do." x Co? x Jak sobie zrywasz więzy od czegoś to jest wolność, a jak się do czegoś przypniesz to się sam więzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie rajcuje grzebanie c***jem w zwłokach to wypiertalaj na cmentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale może mam ochote sie uwięzić i c***j ci do tego. a do obiadów mamy i babci jestem bardzo uięziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź wulgarna, kobiety nie muszą być pierwsze akurat w czymś takim. x "jakbyś to chociaz jakoś umotywował uzasadnił wspólnym interesem." x Wspólny interes jest taki, żeby było po równo i nikt nie miał pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak sobie zrywasz więzy od czegoś to jest wolność, a jak się do czegoś przypniesz to się sam więzisz." xxx dzięki za wyjaśnienie jeszcze nadrukuj katalogów z tym co kogo wg ciebie więzi z czerwonym pentagramem na okładce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale może mam ochote sie uwięzić i c***j ci do tego." x To c***h ci do tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty bedziesz pilnował żeby było po równo? nie no spoko nie to zebym ci nie ufał w końcu. jak każdemu po równo to po równo kiedy moge sie spodziewać twojego c***ja w mojej doopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam alergie na komunistów i postanowiłem deptac każdy chwast z którego sie to pyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobisz jak ci wyjdzie ułamek? tak teoreycznie pytam. np masz 20 złoych po złotówce do rozdania po równo 11 osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo np jako komisarz od sprawiedliwej redystrybucji zostniesz obiektem westchnień trzydziestu kobiet. jak zamierzasz je zaspokoic po równo jak jedna będzie np ładna a druga już troche mniej? wtedy też zaciśniesz zęby i bedzie sz w imie równości jepał paszteta w lej po wałku do ciasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeteś pewien że to dokładnie przemyslałeś? bo może nawet intencje masz dobre ale oże ci idea klapnąć po drodze i sprawiedliwy podział c***j strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozejrzyj sie dookoła. prawie każdy chce być taki zbawcom ludzkości. niektórzy nawet cięzko studiują za wspólne równo podzielone pieniądze żeby sie tego nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mam alergie na komunistów" x Jak na taką postawę przejawiasz dziwną chęć wtrącania się do poglądów innych ludzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałes kiedyś żeby pracodawca powiedzieł ci że da ci mniej niż na to zapracowałes? to też komuchy. woli nając srażaków do lania wody, któy cie prekonają że wspólne dobro zakładu wymaga poświęceń i że sie powinieneś cieszyć ze on ci daje prace. a potem zapiertala do rządowego koryta domagać sie odszkodowania za to że utrzymuje takie niedojdy. przedsiebiorcy zgłaszają sie po równo dzielone dotacje "z uni" bezrobotni zgłazają sie po ogromne pieniądze na zapomogi a k***in mikke drze ryja że to złodzieje bo okradają innych a powinno byc po róno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ameryki to ty koorfa nie odkryłeś ale za to ktoś kto już czuwa nad powszechną równością może dojśc do wniosku, że chcesz okraśc lud pracujący wsi i miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już kooorfa o feministkach nie wspomne bo ich sympatia dla terrorystów sugeruje że mają wspólne źródła finansowania czyli dzielenia po równo wg potrzeb czy taam innych kryteriów. najważniejsze jest tu sformułowanie "czy tam" istnieją całe dziedziny nauki jak ekonomia, które dowodzą że czy tam to najwazniejszy wskaźxnik sprawiedliwego podziału i ustalania ściep do dzielenia po równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary już z dwojga złego lepiej wziąc fuche tego złego. komuchy czyli cały światowy estblishment wszelaki potrzebują wrogów ludu jak to dobrze rozegrasz to nawet ogłosżą na ciebie jaka publiczną składke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeżeli tak jak przyuszczam chodzi ci jedynie o zatamowanie spermotoku z uszu to ci naroją takie lachony że ci koootas bedzie stał od wielkanocy do bożego narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pomiędzy będziesz miał ferie zimowe na regeneracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polityka mnie nie interesuje, nie uprawiam tego zawodu. x Faceci są zwolnieni z następujacych czynności: - traktowanie kobiety z przesadną uprzejmością - praca ponad potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×