Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety oczekuja niewiarygodnie przystojnych do zwiazku

Polecane posty

Gość gość

niestety ale to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to juz jest mania. One do swira dochodza z tym wygladem. Stary, taka selekcja jak jest teraz to jeszcze nigdy takiej nie bylo. Teraz laska 4-5/10 szuka zawsze typa od 7-8 w gore. Jak jej pokazesz odpowiadajacego jej, takiego 4-5 to zacznie sie smiac i tylko skrzywi gebe. To glownie widac w duzych miastach, bo na wsi jeszcze jest w miare normanie ale to sie tez zaczyna zmieniac. Jak ja czasem widze na mojej ulicy jakie chuuujowe laski z jakimi typami chodza to mi sie odechciewa o cokolwiek walczyc bo czlowiek jest z gory na przeranej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda tez ciągle widuje przystojnych facetów z jakimiś kulkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze klamia, ze nie oczekuja a potem wychodzi prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mi po niewiarygodnie przystojnym, jak nie ma o czym pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety zawsze celują w lepszych, a facet może być szczęśliwy z gorszą od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A co mi po niewiarygodnie przystojnym, jak nie ma o czym pogadać? " OOOOO Wez spier/dalaj z tymi banałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co?Ładne dziecko będziesz mieć bo to jest główny cel :-)Reszta to cele podrzędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzycie tak samo na wyglad jak te pustaki. Bo brzydszej 4-5 nie wezmiecie pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to działa w obie strony, ludzie naoglądali się tv i kolorowych pisemek i zgłupieli do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zwiazku a do czego? przeciez nie pokazecie sie na ulicy z przecietniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:52 jakie znowu banały? No sorry, ale z samą sobą o literaturze rozmawiać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety oczekuja mezczyzn z ocena 10/10 mimo, ze sa przecietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:53 Wyobraź sobie, że nie każda chce dziecko, a jeśli już, to co z tego, że dziecko ładne, jak wyrośnie na gwałciciela? Wychować, to cel nadrzędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem slysze na spacerkach "dziewczyna niczego sobie a z takim idzie" moj chudy to najwspanialszy chlopak na swiecie, moze czasem mine ma kwasna, nie wyglada milo, ale kocham go calym sercem i to bardzo dobry czlowiek. Nigdy nie wybieralam ladnych chlopakow, nikt mnie nigdy nie skrzywdzil, a takie tepe dzidy braly chlopow z imprez a potem mi plakaly w ramie ze je zdradzaja. E tam w tylku w sumie Was wszystkich mam :p se patrzcie na wyglad jak wolicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tego traktuje źle mniej atrakcyjnych mezczyzn to moze ogolnie przerażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak jest w każdym kraju nie tylko w Polsce.Dlaczego w UK,Irlandii i Szkocji jest najwięcej singli w Europie? Bo brzydcy faceci muszą szukać żon we wschodniej Europie a ich rodaczki wolą przystojniejszych Hiszpanów,Portugalczyków,Włochów a nawet Francuzów bo wiedzą że przystojny facet = ładne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet nie jest boskim enrike a wybrałam go ... Chodź mogła bym mieć nie jednego...czymś mi zaimponował ale już nie pamiętam czym...a dał mi kółko na imprezie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:09 Prawda.Brytyjki wolą uprawiać seks z murzynami albo jadą ,,kopcić się" w południowe strony Europy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:09 Sztuką jest wychować dziecko na porządnego człowieka, a nie zrobienie ładnego. Przecież wiadomo, że gwałciciele też mogą być atrakcyjni fizycznie, ale coś nie poszło w procesie socjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:09 To dlaczego po wyjeździe za granice lecicie na murzynów, arabów z których większość może mieć takie właśnie pochodzenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem skąd wy macie takie poglądy. Ja jestem ładna a niemal każdy mój facet był albo brzydki albo przeciętny, a co zabawne to własnie oni uważali się za nie wiadomo kogo. I nie, wcale nie byli jacyś super w gadce ani bogaci, wręcz przeciwnie: biedni i przeciętni, ale mniemanie mieli o sobie takie że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz, ze jestes ladna? moze przecietniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś Skad wiesz, ze jestes ladna? moze przecietniara " No właśnie tacy jak ten pewnie :P I też pewnie narzekali że musza chodzić z brzydulą jak gość dziś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie przeciętniara, niczego mi nie brakuje, i twarz i ciało super powiem nieskromnie, ale mniejsza o to. Za to mój ex to był mistrz świata. Nie za wysoki, garbaty, chudy, okularnik, końska gęba, pryszczaty, chodził z otwartą gębą, słaby (nawet na ręce nie dał rady mnie wziąć a ważę 50 kg) a po 3 latach związku nawet się oświadczyć nie chciał, za takiego się uważał mistera, że pewnie jeszcze znajdzie ładniejszą ode mnie... tak więc nie wiem skąd się to wzięło u was, że kobiety teraz szukają modeli. Ja miałam brzydala a był bardziej zadufany w sobie od niejednego modela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dobra gadajcie sobie laski a na ulicy i tak co innego widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta chce faceta lepszego od siebie, tzn. przystojnego, lepiej zarabiającego, wtedy jest dumna z niego. Natomiast facet źle się czuje w związku, gdzie kobieta jest lepsza od niego, tzn. jest bardziej inteligentna, lepiej zarabia itp. Niektórych nawet drażni to, że laska jest zbyt ładna, bo inni faceci się za nią oglądają. Dlatego widać tak dużo par- przystojny facet i przeciętna laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×