Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety patrzą tylko na wygląd

Polecane posty

Gość gość

wiem że takich tematów było multum ale taka jest prawda i po raz kolejny się o tym przekonałem. Byłem na spotkaniu tzw. speed dating i nie otrzymałem żadnej pozytywnej odpowiedzi :( Umiem inteligentnie się wypowiadać i formułować zdania, mam dobrą pracę i zawód, samochód (jakoś przy okazji wyszło że dojechałem samochodem na spotkanie), jestem sympatyczny, z poczuciem humoru też nie najgorzej, tylko właśnie mam co najwyżej średni wygląd - 170 cm, lekko wystający brzuszek (choć nad tym pracuję) i co najgorsza całkowicie wyłysiałem. Jedyne za co mogłem zostać tak brutalnie zdyskwalifikowany to tylko wygląd, nic innego nie przychodzi mi na myśl bo nie ma się do czego przyczepić. Ubrałem się ładnie, schludnie, nie za bardzo oficjalnie i nie za bardzo na luzie, no słowem Bóg i Szatan mi świadkiem że jedyne co mogło się tym polskim durnym babom nie spodobać to mój średnio ciekawy wygląd. Wszystkie rozmowy były właściwie niepotrzebne, właściwie wszyscy faceci mogli przysłać tylko swoje zdjęcia i na to samo by wyszły te wszystkie pożal się Boże zaznaczenia. Jestem zdegustowany taką płytkością intelektualną polek, wszyscy w pewnym stopniu patrzą na wygląd, ja też nie mówię że nie zwracam na to uwagi, ale w granicach rozsądku, a one patrzą TYLKO na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy taki temat! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie ten wzrost to pomyślałbym że gość od modeli ale on pisał że ma chyba 182 czy 186, ten chociaż trochę się wysilił i jakoś argumentuje swoją teorię że on może niepiękny ale z jakim cudownym wnętrzem a te paskudne baby tego nie doceniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutny_Marcin
Nie pękaj, miałem tak samo. Żadna do 25 na mnie uwagi nie zwracała. Po studiach Fitness, sport i praca za granicą - to mnie odmieniło. No i jadę stare panny i mamuśki po 30. Teraz pukam na maks. 2-3 randce. Pojeżdże sobie, jak sie znudzi szukam nastepnej. Niektóre w pupkę bez gumki zalałem do pełna -bez problemu - tak są zdesperowane żeby mężusia znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×