Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Kobiety są bardzo zazdrosne i zawistne między sobą. Nawet najlepsze przyjaciółki

Polecane posty

Gość gość

Oczywiście nie każde są takie, ale z moich obserwacji wynika że bardzo duża część. Jedna drugą to w łyżce wody utopiłaby, dlatego że np. ta druga ma przystojniejszego faceta, lepszą figurę, ładniejszą podłogę w salonie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie typowe baby to tak dlatego ja mało z którą sie zadaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo możliwe, ale ja nawet z takimi się nie koleguję, chyba że skubane dobrze się z tym kryją i bardzo powolutku i po cichu piłują kurzą nóżkę, na której stoi moja chatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczą między sobą o jak najlepszego samca dla siebie i przywództwo w grupie innych kobiet, normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego faceci tacy nie są? Warto zepsuć przyjaźń bo przyjaciółka jest ładniejsza, więcej zarabia, ma lepszego faceta ( i nie chodzi mi o wygląd ), ładniejsze mieszkanie/dom? Najlepsze są dziewczyny, które tkwią w toksycznych związkach i są wredne dla tych, które mają normalnych partnerów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat to nie jest bajka tylko ciągła walka o przetrwanie i nic tego nie zmieni, nawet w komunie ludzie między sobą zawzięcie rywalizowali, natury ludzkiej nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego nie mam przyjaciolek, tylko przyjaciol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat to nie jest bajka... Bla, bla, bla Kiedyś ludzie sobie pomagali. Teraz każdy myśli o swoich 4 literach. Tak to jest jak odchodzi się od Boga i wierzy w brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś ludzie sobie pomagali. x co za bzdety, ludzie zawsze ze sobą rywalizują, nawet pomaganie innym jest wyłącznie z czysto egoistycznych powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie zawsze jest tak że ta zawiść czy zazdrość jest, bo ktoś ma całkowicie lepiej. były facet mojej starszej siostry jest cholernie przystojnym gościem, w dodatku umie zająć się domem, naprawić to i owo, ale poza tym kompletna przeciętność, nawet prawo jazdy nie ma. zaś facet jej przyjaciółki też brzydki nie jest ale wiele mu do niego brakuje, za to obrzydliwie dużo zarabia i mają wypasiony dom, ogólnie koleś sukcesu. generalnie jeśli idzie o całokształt to przyjaciółka mojej siostry trafiła wiele lepszą partię, a i tak jej zazdrościła faceta i buntowała ją dotąd aż ta idiotka go zostawiła. po jakimś czasie dowiedziałam się że ta przyjaciółeczka próbowała w jakiś romans wejść z facetem mojej siostry już po ich rozstaniu, ale tamten ją olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego faceci tacy nie są? x faceci też sobie zazdroszczą, zarobków, samochodu, lepszej pracy, ale nie ma w nich tyle zawiści między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:06 Pomagam ludziom i nic z tego nie mam. Pomagam, żeby komuś było lepiej. Skończ z tymi ateistycznymi bredniami. Nie jesteśmy zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ oczywiście, że jesteśmy zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba inną babe w łyżce wody utopiłaby z zawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 14:06 Pomagam ludziom i nic z tego nie mam. Pomagam, żeby komuś było lepiej. Skończ z tymi ateistycznymi bredniami. Nie jesteśmy zwierzętami. x oczywiście że nie jesteśmy zwierzętami lecz ludźmi z umysłem który jest naszym podstawowym narzędziem przetrwania. Pomagasz z czysto egoistycznych pobudek żeby poczuć się lepiej licząc na odwzajemnienie w potrzebie. Egoizm jest naturalną cechą człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co polacy ukrywali żydów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to c***je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, ze to jest rodzaj rywalizacji taki jak w rodzeństwie, a nie zawiść. Po prostu kiedy stawiasz się z kimś na równi to kole w oczy kiedy ta osoba (która w teorii ma podobne cechy i zasoby) jest w czymś lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś baby to c***je lapka.gif & Dlaczego piszesz o sobie tak brzydko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z autorem w 100 % juz nie tylko przyjaciolki sa zawistne dla siebie ale nawet matki z corkami rywalizuja.taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tez to zauwazylam. Jest coraz gorzej  i bardzo trudno znaleźć życzliwą, szczera kolezanke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Największym wrogiem kobiety jest druga kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety i ja się o tym też przekonałam. Teraz np. żałuję, że powiedziałam niektórym koleżankom o swoich małych i większych sukcesach  i teraz grono moich koleżanek uległo pomniejszeniu. A co gorsze z niektórymi kolegowałam się kilka lat i nie przypuszczałabym, że mogą być tak zazdrosne. Okropna cecha. Nie zazdroszczę nikomu  niczego. Często bywa tak, że jakaś osoba musi sobie zapracować ciężką pracą na to co osiąga w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia j

Moja najlepsza przyjaciółka jest całkowitym moim przeciwieństwem. Pewnie dlatego świetnie się dogadujemy, jedna drugiej nigdy niczego nie zazdrościła a jak już w dobrym tego słowa znaczeniu - w dzieciństwie było odwrotnie. Lecz dzięki temu każda zauważa plusy i minusy tego co ma i czego nie ma. Mamy ze sobą świetne porównanie. Nigdy ani jedna ani druga nie przechwalalyśmy się między sobą czymkolwiek, zresztą przyjaciela nie oszukać i nie zmanipulujesz, nie tędy droga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To super i oby tak zostało. Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz w przyszłości. Taką przyjaźń warto pielęgnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia j

Jest jak siostra 

Akurat rzadko się kłócimy 🥂🍸👭👩‍❤️‍👩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia j

Natomiast jeśli chodzi o faceta to nigdy nie można ufać i wierzyć w to co mówi jakaś tam koleżanka. Bardzo często to toksyczne koleżanki, które pięknie ładnie się uśmiechają, a swoje sobie myślą i życzą tej drugiej... To samo działa w odwrotną stronę - jak facet prosi o radę w sprawach sercowych jakąś koleżankę. Niektóre, nawet tu na forum jawnie przyznają się do tego, że w takim przypadku będą facetem manipulować. Tylko po to, żeby się nie zeszli. Żeby facet nie wykonał żadnego kroku. Żeby odpuścił. Żeby zajął się tą, której wypłakuje się w ramiona. Tak zwane pocieszycielki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia j
Dnia 18.08.2021 o 21:04, Argen napisał:

Dlatego nigdy ale to nigdy facet nie powinien w tych sprawach radzić się jakiejkolwiek kobiety.

No tak to już jest... 

Pa 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia j
Dnia 18.08.2021 o 21:04, Argen napisał:

Dlatego nigdy ale to nigdy facet nie powinien w tych sprawach radzić się jakiejkolwiek kobiety.

Więc to jednak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×