Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety sa dziwne ...

Polecane posty

Gość gość

Wytlumaczcie mi to fajny facet poznaje kobiete ktora mu sie bardzo podoba np w poniedzialek we wtorek juz do niej dzwoni zeby sie umowic na srode Kobieta sobie mysli no nie!!! Kolejny desperat! I koles traciatrakcyjnosc w jej oczach... Druga sytuacja facet pozaje kobiete w poniedzialek dzwonido niej w sobote wieczor ona zachodziw glowe od wtorku dlaczego nie dzwoni przeciez tak swietnie sie rozmawialo! Mysli ze to cham babiarz...na pewno zaklada tematy na kafe ze facet sie nie odzywa pare dni wszystkie kobiety pisza zeby o nim zapomniala bo kolesiowi niezalezy! A on tylko gra w te glupie gierki nie mogoc do niej na drugi dzien przedzwonic pomimo ze bardzo musie podoba bo wyszedlby na desperata :/ i tak zle i tak nie dobrze kobiety sa takie nielogiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up ! Domagam sie wyjasnien :D nie poto gimnastykowalem paluty na komorce zeby taki wspanialy temat przeminal z wiatrem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt kobiety sa dziwne... Sama jestem jedna z nich i nawet moje zachownie czasami mnie zaskakuje ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na komórce - podziwiam... Myślę że najlepiej napisać kilka słów, spytac jak się spało i takie tam, po chwili zripostować "wybacz jestem troszkę zabiegany dziś, popiszemy jutro" To tak wychodzi ze nie nachalnie, ale pamiętasz. Jak dziewczyna będzie szybko odpisywałą, znaczy ze zainteresowana, jak co 10minut znaczy ze nie chce zrobic Ci przykrości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja się pytam czemu nie zadzwoniłeś w czwartek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupio wam posac bo to 100% prawdy :D dowod na to ze kobiety maja zryte nberety hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedstawiasz 2 skrajności. Odzywanie się codziennie do nowo poznanej osoby i proszenie o spotkanie, może być nieco osaczające. Natomiast milczenie przez prawie tydzień to znowu zbyt mało kontaktu. Kobiety nie są dziwne. Dziwne dla człowieka stają się rzeczy/osoby, których nie rozumiemy. Mężczyźni i kobiety inaczej postrzegają i rozumują. Najpierw po prostu naucz się rozumieć kobiety i nigdy nie porównuj ich do facetów, bo zajdziesz w ślepą uliczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o pierwszy kontakt telefoniczy po poznaniu sie np w sklepie dzien wczesniej :P Nastepny przyklad? Kazda kobieta chcialaby miec czulego wiernego pracowiego faceta tacy na ogol sa spokojni wiec zaczyna wiac im nuda bo przeciez stabilne zycie bardzo sie rozni od tego co mozemy zobaczyc w tv wiec kobiety zaczynaja szukac facetow ktorzy maja tzw "to cos" pomimo ze zadna nie potrafi zdefiniowac co to takiego czekaja po kilka lat jedne zostaja starymi pannami placza na kafe pozniej ze nie moga znalezc milosci inne maja labe pierwsze dwa lata w super zwiazkach z wymarzonym partnerem konczac pozniej jako rozwodka z dzieckiem bo facet okazalsiedraniem...:) Ja poznaje duzo kobiet pomimo ze jestem w duszy spokojny i ulozony towuekszosc opisalaby mnie jako bad boya siper do seksu i zabaey na zwiazek juz mniej ale dzieki temu mam duzo seksu z ladnymi kobietami najsmirszniejsze ze to tylko zwykla poza zawsze bylem niesmialy cxekam poki co na jakas wyjatkowa dziewczyne bawiac sie nimi lepsze to niz byc soba i walic konia bedac zbyt ulozonym i nudnym dla kobiet hehe.. obecnie spotykam sie z 4 zadna nienadaje sie na zwiazek ale 3 dni temu poznalem super dziewczyne na spacerze z psem uzyje jeszcze wszystkich trikow zeby ja zaciagnac do lozka pozniej pokaze kim naprawde jestem ciekawe czy zostanie czy odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s dlatego sie tak waham wlasnie po ilu dniach przedzwonic wszystko jest proste dopoki nie zacznie ci zalezec wtedy latwo zrobic z siebie desperate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to są czasy prawdziwych kobiet juz niema. Z malymi wyjatkami. Baba teraz to jak zachodni bank unas wkladasz wkladasz i znika i jeszcze musisz doplacic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosi mnie od 2 dnitakbardzo zeby do niej zadzwonic ze to az boli ... mam kolezanki na seks zrywaja ze mna kontakt w zlosci ze malo sie odzywam po tygodniu lub 2 zaczynaja wydzwaniac upominac o uwage zmieniaja zdanie bo mialy super sex i faceta ktory byl niedostepny o ktorego musza zawalczyc a jakbym tej pokazal jak mi zalezy to zaczelaby s*******ac ze strachu ze desperado jakis a tymczasem pewnie marzy o kims kogo moglaby pokochac to wszystko jest takie p******e ze czlowiek ma tylko ochote otworzyc flaszke i sie zresetowac nie myslac o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako desperata klasyfikuje nie po tym jak szybko napisze, ale po tym co napisze i co powie i robi w czasie spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kobiet nie wazne sa slowa co napiszesz lub powiesz licza sie emocje zabawa to zebys byl szalony w pozytywnym sensie towarzyski pewny siebie ilu jest kolesi ktorzy sa mega inteligentni z mega wyksztalceniem tzw kujonow i koncza sami albo z brzydkimi babami? Myslisz ze oni nie maja nic ciekawego do powiedzenia? Nie maja manier ? Kultury? Nie rozumiesz kobiet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jeszcze taki problem- jeśli facet mi się podoba to chcę zeby napisał szybko, jak mi się srednio podoba podoba to nic mnie tak nie wk...jak to ze zaczyna od razu pisac i tak mi pier... przez pół dnia, a co tam, a jak spałaś, a co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci tez tak mają. Miałam jednego do łożka, seks nieziemski, ale nie upatrywałam w nim partnera do zycia. To facet po 30 smsów mi przysyłał dziennie, potem tydzień ciszy. To pisał ze byłoby nam razem dobrze, to ze nie chce związku. Ja tego nie komentowałam, był czas seksu to byłam miła , pomiędzy zachowywałam sie koleżeńsko, a i tak wygarnął mi jak sie rozstawaliśmy, że on widział ze mi bardziej zależało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mozliwe ze bylas jedna z moich dziewczyn czesto wlasnie slysze ze seks ze mna jest taki nieziemski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×