Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shemale hunter

kobiety z falusami

Polecane posty

Gość shemale hunter

Czy ja nie jestem walniety!? jestem 100% hetero ( za takiego sie uwazam) a jednak kreca mnie tzw. shemale (dla MNIE -kobiety z penisami sic!), niektore sa naprawde piekne patrz Jane Marie. Czy powinienem udac sie do seksuologa? PS. kreca mnie bardziej niz zwykle babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbok ! do pieca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj w rzeczywistości. trudno powiedzieć czy "kręci" Cię jedynie wygląd,czy równie to, co mają "pod kiecką". Twoja sprawa. Powodzenia:-) P.S. Niektóre są naprawdę sexi i piękne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojedź na wycieczkę do Tailandii , tam co druga udaje faceta po operacji ale w Azji to jest przyjęte jako 'normalne' a w Meksyku też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvcgv
a gdzie jest Tailandia bolku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemale hunter
tak wlasnie to mnie kreci - to co maja pod kiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tailandia jest za górami i lasami, kieruj się na wschód według tego swojej nawigacji pobranej za darmochę a trafisz nagle na sikających inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba aż do tajlandii. Wystarczy Europa. W niemczech są już fajne. Ale osobiscie polecam hiszpanie. Bylem, skorzystalem kilka razy i uwierz, było warto. Moge śmiało stwierdzić że to nawet uzależnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemale hunter
up ale jestes hetero?? faceta bym nie tknal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro lubisz poczuć róg byka w o*****e swoim to nie skomentuję i na temat kto co lubi nie dyskutuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shemale hunter, możesz być bio:-) Ciesz się możesz "korzystać" z obydwąch płci :-) Mnie "kręcą" tylko faceci. Tylko...pamiętaj o zabezpieczaniu się, żebyś komuś "bigosu" z życia nienarobił z "kręcenia" !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemale hunter
ahaaaa a jaka cena za 1 godz z taka ksiezniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemale hunter
s*******aaj pedale nie jestem bi!!! brzydze sie chlopami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfggfdgfdffgs
Straszny jest ten Jane Marie :O Weź sie człowieku ogarnij! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no prosze. nie wszystkie trans maja penisy. Niektore, jak na przyklad ja, poddaly sie operacji. Ja prowadze absolutnie normalne zycie. Mam prace, znajomych, dlugi zwiazek za sobą. Musze przyznac, ze mi sie poszczescilo, bo jestem atrakcyjna i nikt nawet nie przypuszcza, ze mam taka historie. To mile, ze sa tacy faceci jak Ty (oby nie byl to jedynie pociag fizyczny). Ironia polega na tym, ze ja ukrywam przed swiatem swoja wyjatkowosc, a faceci nie mowia o pociagu do wyjatkowosci (facet z ktorym bylam w zwiazku wiedzial o mnie). Zainteresowanie mezczyzn sabotuje, bo obawiam sie ze sie zaangazuje, przyjdzie moment, ze bedzie trzeba powiedziec o sobie, a ten ucieknie. Ja rozumiem, ze moge wzbudzac wiele emocji i niechec dlatego zyje sobie wygodnie i nikomu sie nie chwale. Szczerze powiedzawszy, to sama mam mieszane uczucia w stosunku do mnejszosci (latwiej mi zaakceptowac ladne a tym samym wiarygodne transki, niz te po ktorych widac, ze maja taka historie), ale ja nie chce i nigdy nie chcialam byc trans kobieta. W pewnym sensie wszystko sie udalo, pozostalo tylko to, czego nigdy nie przeskocze - zaluje bardzo, ze nie moge miec dziec****amietaj, wszystko jest normalne i dopuszczalne pod warunkiem absolutnej zgody obu stron i niekrzywdzenia nikogo. Powodzenia :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy Staszek
05.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość Uciełaś sobie ptaka? Jak to teraz wygląda? Mogłabyś wrzucić fotę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no prosze. nie wszystkie trans maja penisy. Niektore, jak na przyklad ja, poddaly sie operacji. Ja prowadze absolutnie normalne zycie. Mam prace, znajomych, dlugi zwiazek za sobą. Musze przyznac, ze mi sie poszczescilo, bo jestem atrakcyjna i nikt nawet nie przypuszcza, ze mam taka historie. To mile, ze sa tacy faceci jak Ty (oby nie byl to jedynie pociag fizyczny). Ironia polega na tym, ze ja ukrywam przed swiatem swoja wyjatkowosc, a faceci nie mowia o pociagu do wyjatkowosci (facet z ktorym bylam w zwiazku wiedzial o mnie). Zainteresowanie mezczyzn sabotuje, bo obawiam sie ze sie zaangazuje, przyjdzie moment, ze bedzie trzeba powiedziec o sobie, a ten ucieknie. Ja rozumiem, ze moge wzbudzac wiele emocji i niechec dlatego zyje sobie wygodnie i nikomu sie nie chwale. Szczerze powiedzawszy, to sama mam mieszane uczucia w stosunku do mnejszosci (latwiej mi zaakceptowac ladne a tym samym wiarygodne transki, niz te po ktorych widac, ze maja taka historie), ale ja nie chce i nigdy nie chcialam byc trans tylko zwyczajna kobieta. W pewnym sensie wszystko sie udalo, pozostalo tylko to, czego nigdy nie przeskocze - zaluje bardzo, ze nie moge miec dziec****amietaj, wszystko jest normalne i dopuszczalne pod warunkiem absolutnej zgody obu stron i niekrzywdzenia nikogo. Powodzenia :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
funkcjonuje i wyglada niemalze zwyczajnie. Zdjec nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość no prosze. nie wszystkie trans maja penisy. Niektore, jak na przyklad ja, poddaly sie operacji. Ja prowadze absolutnie normalne zycie. Mam prace, znajomych, dlugi zwiazek za sobą. Musze przyznac, ze mi sie poszczescilo, bo jestem atrakcyjna i nikt nawet nie przypuszcza, ze mam taka historie. To mile, ze sa tacy faceci jak Ty (oby nie byl to jedynie pociag fizyczny). Ironia polega na tym, ze ja ukrywam przed swiatem swoja wyjatkowosc _____________________________________________________________ Nie musisz się przecież do nieczego "przyznawać", chyba że masz "życzliwych" którzy by Ciebie chętnie skompromitowali? Podziwiam Twoją odwagę :-) Myślę że nikomu nie musisz się z niczego spowiadać, a że nie możesz urodzić dziecka,to nic w tym szczególnego. Wiele kobiet nie ma takich możliwości i moim zdaniem Twoja sytuacja nie musi niczego usprawiedliwiać. Co zrobiłeś/zrobiłaś jest tylko i wyłącznie Twoją prywatną sprawą. Po co dawać komuś "pożerkę"? Jesteś kobietą , koniec kropka. powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophiefoster
2013-12-05 01:45:04 [zgłoś do usunięcia] gość Co zrobiłeś/zrobiłaś jest tylko i wyłącznie Twoją prywatną sprawą. Po co dawać komuś "pożerkę"? Jesteś kobietą , koniec kropka. powodzenia Dziekuję :) "Zrobiłaś", formalnie od bardzo dawna :) Dziekuje za slowa otuchy. Odnosnie, tego by nikomu nie mowic. Oczywiscie, nie zamierzam, ale ewentualny facet powinien wiedziec, powiniem miec prawo wyboru. Pozdrawiam serdecznie podczas tego wietrznego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta która o siebie dba nawet ta z falusem jest piękna. Ale wyjątkiem są takie Grodzkie -jak chce być kobietą to niech o siebie zadba... Są plusy i minusy. Ale wszędzie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu PEDAŁ jesteś i tyle :D:D:D Właśnie zrobiłeś coming out :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też to cały czas zastanawiało i będąc w Niemczech wybrałem się do takiej. Mieszane uczucia, ale było ciekawe. Miała to coś, ale laska niesamowita. Można zobaczyć ją i wszystkiego się dowiedzieć w necie i po prostu pójść. Faceta bym nie ruszył ani się wdał w takie zabawy, ale z ... dla odmiany można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiadacie zayebiste są te "babki" sam jestem hetero ja yebał bym jak arab koze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej bym dał tyłka takiej, jak sam gdzieś tam ładował. No niektóre są naprawdę cudne. Budowa niekiedy lepsza jak u naturalnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gdzieś tam tylko "jej" słodki tyłeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem obiekcje, ale jeśli już to bym chyba zasadził w tą dziurkę. Rzadko u takiej jest na odwrót, wolą właśnie same być tą stroną aktywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ptakiem też bym się pobawił, musi to być mega jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i mega ? Nie wiem, ale facetowi bym chyba nie ruszył, a tej TV, TS lizałem jak oszalały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×