Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOCHAM CIĘ ! BOJĘ SIĘ PRZYZNAC..

Polecane posty

Gość gość

że kocham szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modko to straszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest dla mnie taki dobry , docenia mnie , mam w miesiącu najwięcej dyżurów na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość92
Jesteś miś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można kochać szefa?,przecież to idiotyczne !masakra.Pewnych granic nie wolno przekraczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się gdy mu powiem co czuje bo może mnie wrzucić a mam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mój wodzu wiele mnie nauczyl mam do niego szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano ,jak wodzu ,to co innego..ale nadal nie rozumiem jak można kochać szefa?s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co?nie mam ochoty.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość92
A szef to nie człowiek! !! Willi z basenem nie ma mieszka w bloku jest zwykłym szarym człowiekiem.... Czy wybrać można opcje w serduchu kogo kochać kogo nie:/ chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szefa się nie kocha,szefa się słucha! s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość92
Można słuchać kochać i czuć.. a może wartość by mieć serce jak głaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugerujesz ,że mam serce jak głaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FISC max low
Nie dziwie sie, ze boisz sie przyznac skoro sama widzisz jaka statystyczna jest na to opinia ale powiem ci cos. P*****l to;) Jak jest wolny to bez wyrzutow mozesz sie kolo niego zakrecic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość92
Nie tylko o Jezu jak można się w szefie zakochać to niedorzeczne przecież to nie człowiek tylko roślina a roślin się nie kocha... Nic nie sugeruje to jest człowiek ma ręce nogi charakter,bojowosc, inteligencję...chyba można kogoś takiego pokochać. Uczucia mam skryte ale bolą a ja nie mogę ich ujawnić krok może w tym kierunku zrobić szef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość92
Dokładnie tym bardziej że od początku pracy relacje mamy luźne potrafił mnie zarzucić sobie na plecy i chcieć wrzucić do stawku;) Tyle że nie umiem pierwsza inicjować z reszta kobiecie nie wypada; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FISC max low
Co nie wypada? Wypada, wypada;) tylko bardzo subtelnie.. Zeby nikt poza nim sie nie skumal;) Jakies drobne znaki np P.s rosliny tez mozna kochac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym nigdy nie chciała być w takiej sytuacji,nie potrafię sobie nawet wyobrazić tego że mogłabym czuć coś do przełożonego i tak samo w drugą stronę..zresztą to nie mój problem,ja na szczęście od wielu lat noszę w sercu kogoś kto na szczęście nie jest moim szefem i nigdy nie był..stąd też może dlatego trudno mi jest zrozumieć Twój punkt widzenia..Dobranoc.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość92
Ej gdyby on chciał to mógłby chociaż by z anonim numeru jakiegoś esa napisać lub zajrzeć tutaj bo widział ze tu przesiaduje lub też jakoś zagadać na osobnosci zdarzają się sytuacje gdy jesteśmy sami .umiem zachować discret; ) tak by innych oczy nie bolały. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On będzie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilne!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość92
M.k ty wiesz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FISC max low
Tak trzymaj. Bedzie twoj i do dziela :) Sam nie przyjdzie przeciez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×