Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszczesliwy1969

Kocham kochanke, chciłem odejść wtedy żona powiedziała, że się zabije.

Polecane posty

Gość Nieszczesliwy1969

Bałem się, że zrobi krzywdę dzieciom. Zostałem. Kiedy nikt nie widzi płacze. Padam na kolana i płacze, że nigdy nie będę z miłością mojego życia. Z kobietą z którą łączyło mnie wielkie uczucie. Czsami myślę, że mnie już nie ma. Że umarłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z żoną nie laczylo cie uczucie? Tak jest kochanka to bajka a żona to proza życia. Trzeba dbać o to co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślałeś o żonie jak byliście jeszcze parą? Jaki był 1 rok po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz zalosna zone , trzeba byc debilka zeby posunac sie do takiego szantazu , i zyc z facetem ktory kocha inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy1969
Prawdziwe uczucie poznałem dopiero przy kochance. To dziwne. Z żoną niby jest ok. Ale... to tylko egzystencja. Dopóki nie spotkałem tamtej nie wiedziałem, że można tak kochać kobietę. I nie, to nie była bajka. To wyrzuty sumienia tak silne. Nie chciałem nikogo krzywdzić. Ani żony ani kochanki. Od początku czułem, że to ktoś wyjatkowy. Nie chciałem dla niej roli tej trzeciej. Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile miałeś lat kiedy braliście ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy1969
@gość Powiedzmy sobie, że ożeniłem się z rozsądku. Myślałem, że będzie ok. Kocham dzieci jestem wdzięczny żonie za wiele rzeczy, ale kiedy zacząłem mieć problemy z seksem dotarło do mnie, że nic nie jest ok. Unikałem zbliżeń, bo seks z nią stał się dla mnie kszmarem. Zaczęły sie awantury. Wiec zmuszam się. Jestem nikim... problemy zaczeły sie dluzo wczesniej zanim poznałem kobiete ktorą kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwy1969
Miałem trzydzieści lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz problemów nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge sobie wyobrazic jak teraz wyglada twoje zycie i twojej zony.Wspolczuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy1969
Teraz... to straszne. Po prostu staram się wyobrażać sobie inną kobietę. Tamtą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko przestań trolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy1969
Trolować? Chciałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś nie poznał tamtej to myślałbyś,że tak ma być,po co ci to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy1969
Byłem nieszczęśliwy zanim poznałem tamtą. Z nią zacząłem mieć chęć do życia. To niesamowite jak jej uśmiech mnie uszczęśliwiał. To, że ona też to uczucie odwzajemniała było niesamowite. Nigdy nie sądziłem, że coś takiego się zdarzy. Że zdarzy się mnie. Nie chciałem tego, nie szukałem miłości. Mam swoje lata. Bliżej mi już niż dalej. To było zrządzenie losu. Jakbym czekał na nią całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś egoistą. Twoja kochanka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny projekt kazda z Pań to czyta z rozdiawioną paszcza właczając mnie czyta sie jak telenowele i kazda mysli o kurcze a jajbym ja była tak kochana szok end szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
i ty uważasz, że żona cię kocha? jeśli faktycznie ma objawy depresji to zaciągnij ją do lekarza, ale nie sądzę, nie miałaby ochoty ani siły na seks, nawet wymuszony, a z tamtą może jeszcze być różnie jeszcze, jeśli i dla niej jesteś miłością życia zaczeka może jeśli wie dlaczego tak postąpiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy1969
Dzisiaj znowu zona zmuszala mnie do seksu. Musiałem z obrzydzeniem zapinac ja w dupsko. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet nie może pogodzić się z tym,że mąż chce odejść i wprowadzają szantaż. A teraz pytanie czy warto z kimś takim być kolejne naście lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy1969
@podszywaczu chciałbym być na Twoim miejscu i świetnie się bawic. Nie bądź wulgarny. Z tamta kobietą skończone. Bez szans na przyszłość. Ona ma swoje życie. Straciłem ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
Ty też miałeś swoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wszyscy nieszczęsliwi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmuszaj sie do sexu z zona , i nie daj sie szantazowac , powinienes odejsc skoro byly juz problemy zanim spotkales kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywajmy rzeczy po imieniu. Zdradziłeś żonę i to jest złe. Dla mnie jesteś zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie konczy zycie kur domowych. Jedyny zywiciel rodziny chce odejsc to musza grozic wlasna smiercia zeby nie zdechnac z glodu. Wspolczuje autorowi ale widzialy galy co braly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10,17 masz racje , facet chce odejsc a ona zatrzymuje go szantazem i to takim ze sie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zwykłym szmaciarzem. Współczuję twojej żonie, ale powinna cię opuścić i wyegzekwować bardzo wysokie alimenty, choć tyle miałaby z takiego gnoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×