Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bruno whats up

Kochani, istnieje coś takiego jak małżeństwo Niemki i Polaka?

Polecane posty

Gość Bruno whats up

jw pytam bo niewiele mam wspólnego z tym narodem, a zapewne nieźle się wywyzszaja no i nasi panowie są na zachodzie traktowani jako coś gorszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno whats up
No kurwa ludzie to ja się do was tak życzliwie zwracam a wy mnie olewacie :D idźcie oglądać kupę pravika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno whats up
Chyba że tak jak ja mieszkacie na totalnej pipidowie a niemca to w filmie wojennym widzieliście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanted soundd
wątpię... Polacy są biedni a Niemki brzydkie więc to słabe na odwrót - tak - piękne Polki i przystojni bogaci Niemcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj przyjaciel- jest od 11 lat zwiazany z Niemka, slubu nie maja (nie te przekonania) ale mieszkaja od lat ze soba. Sa szczesliwi. Znam jeszcze kilka innych zwiazkow Polak-Niemka Nie wiem co w tym takiego niezwyklego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno whats up
o polkach teraz nie rozmawiamy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno whats up
Szafa gra, a myślałam że sami desperaci zostali co nie mają z kim piwka wypić, więc pluja jadem. A pytanie stąd że mój znajomy podobno jest z niemka ale mało wiarygodne mi się to wydawało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Niemczech i znam kilka takich par, ale nie zdarza sie to tak czesto jak w przypadku kobiety Polki i faceta - Niemca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minimgliliki
Eee ładne polki, ale nie mądre - wnioskuje po wpisie biest, choć nie lubię uogolniac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
par Polka-Niemiec jest duzo Polak-Niemka mniej, wydaje mi sie, ze Polacy sami sobi wmawiaja,ze sa "gorsi", z gory zakladaja ze nic z tego nie bedzie...znam duzo Niemek ktorym podoba sie slowianska uroda Moja kolezanka Niemka wrocila po 4 latach z Irlandii- przy piwku powiedziala, ze Irlandczycy bardziej nadaja sie na kolegow, bo dziecinni, niscy i czesto otylli--ale Polakow bardzo zachwalala-"fajni faceci" sugerujac romansik albo dwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu....... aaaaaaaa masta racje. Teraz to walnelam gafe. Sorry [zgłoś do usunięcia] szafa_gra par Polka-Niemiec jest duzo Polak-Niemka mniej, wydaje mi sie, ze Polacy sami sobi wmawiaja,ze sa "gorsi", Nie uwazam Polakow na gorszych- nie mozna uogolniac. Ja znam 2 paqry tego typu, sa juz dluzej ze soba i dobrze im sie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno whats up
O mam papuge na kafe, jw :) szafa gra jesteś facet czy kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno whats up
Miałam wrażenie że facet ;) biest idź na jakieś niemieckie forum, bo czytanie po Polsku kiepsko ci idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biolybmw
fajne forum. kolejne które od kilku lat, ktore mam okazje ogladnąć. i najlepsze jest to, ze najwiecej do powiedzenia maja Ci którzy ani razu w życiu nie przekroczyli granicy niemieckiej, tylko żyją zacofaniem i chorymi stereotypami. 1. nie zauważyłem tendencji zeby polak nie miał szans zwiazać sie z niemka tylko dlatego że jest Polakiem 2. czy Niemki sa brzydkie? następna wyssana z palca i stereotypów kompletna bzdura najpierw Ci co nie byli w niemczech- niech sie tam wybiorą, pójda do baru, na niemieckie disco, albo nawet z domu mozna założyć sobie portal społecznościowy na niemieckiej stronie, a poźniej oceniać. pozdrawiam normalnych i mających wogóle jakiekolwiek pojęcie o tym kraju bioły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipboy3000
jestem zwizany z niemka od jakichs 4 lat i chyba wezmiemy slub w tym roku. wszystko uklada nam sie dobrze, ja nie mowie po niemiecku, ona po polsku, rozmawiamy po angielsku. i jest ok. wiec chyba sie da. a jeszcze w odpowiedzi na kogos tam glupi tekst- ja nie jestem biedny a ona nie jest brzydka. a stereotypy sa dla wszystkich nacji, bo w kazdej znajdzie sie kretyn czy dwoch nawet. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtas 22
Oczywiście ze konbinacja Polak Niemka funkcjonuje fakt ze rzadziej niż polka niemiec ale jednak działa Sam od roku jestem w związk małżeńskim z niemką i jesteśmy bardzo szczęśliwi Katja jest siostrą mojego przyjaciela Jana (Niemca) na początku nie byłem pewny spora różnica wieku ( jest starsza ode mnie o 13 lat ja mam 22) oraz to że byłem po bolesnym rozstaniu z moja poprzednia i nie miałem ochoty na nowy związek to Anioł nie kobieta jeszcze nigdy nie byłem tak szczęśliwy wyciągnęła do mnie pomocną dłoń gdy jej brat wcześniej pomógł mi załatwić pracę w moim zawodzie w poradni rehabilitacyjnej w Erfurt (jestem masażysta) i nasza przyjaźń świetnie funkcjonuje Niemcy potrafią być dobrymi przyjaciółmi wracając do Katinki nauczyła mnie pewności siebie i że miłość istnieje nie dawno urodził nam się nasz Synek Viktor wszystko najlepsze co mnie spotkało w życiu to właśnie w Niemczech za sprawą moich niemieckich przyjaciół pozdrawiam wszystkich forumowiczów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że coraz więcej będzie takich par, Polacy jako naród i kraj mają w niemczech coraz lepszą opinię. z kolei sami Niemcy (młodzi) to albo geje albo jacyś hipsterzy, więc naturalnym będzie zainteresowanie Polakami, którzy coraz lepiej zarabiają i wyglądają i jeszcze nie zniewieścieli tak jak na zachodzie Europy. aczkolwiek klucz ekonomiczny dalej będzie rządził, czyli Polki po męża na zachód, a Polacy po żonę na wschód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuwa18
może zaistniec jeżeli niemka wyjdzie za mąż za polaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
jeśli jesteś inteligentnym facetem i masz w sobie to coś to niemki same zwrócą uwagę na takiego faceta.prawdziwy inteligentny facet stawia sobie wysoko poprzeczkę tzn.zna kilka języków,jest bardzo pewny siebie.zaradny nie musi być wykształcony ponieważ umiejętnośći na podstawie kartki papieru dziś nic nie znaczą a liczy się wiedza.znanie języka niemieckiego,rosyjskiego pozwoli ci na dobrą posadkę w germanii a przy tym poznasz fajną niemkę.mało jest takich facetów.większość polaków wyjeżdżających dopracy do niemiec nie zna języka więc czym mogą oni zaimponować takiej niemce,wiedza i pewność siebie to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ada1
tak duzo par istnieje ? jest szansa ze niemka moze zwiazać sie z polakiem pod warunkiem ze nie bedzie ograniczał jeej wolnosci i zamykał w klatce jak ptaka i nie kłamal ? jak oszuka to dowidzenia tak samo jak zamknie w klatce ? one najbardziej piekne niemki nie znoszą być oszukiwane i robine w przysłowiwą trobę ! liczy sie prwda nawet jesli boli i szczeosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaldia
Tak zgadza Sie nie znosimy nyc oszukiwane I robione w balona a tym bardziej za straszane I zdradzane . Niemka jak Sie dowie ze facet zdradza to zdrady nie wybaczy. I nie wybaczy nigdy. No takie sa niemki anielic. wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość klara
Mam ją niemka gorsze problemy ? Mój ojciec jeszcze nie pojechał bardzo daleko ,bo nadal kryzys .mocny . Jeśli sep niemiecki go rozpozna to będzie po niemce . Oby ojciec szybko pojechał ? Bo faceci niemcy mogą sie pojawić bo zrobi sie coraz cieplej . Głową mie boli same kłopoty ? Niemcy mogą mie jeszcze rozpoznać niemke miau miau ..jeśli ojciec nie pojedzie w ciągu maja ,niemcy będą weszyc i weszyc żeby za wszelką cenę znać prawdę .muszę sie polozyc już dziś lepiej się czuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 2
Muszę być ostrożna ją diablica , bo koło jednego niemca mogą krecic sie kumple niemieccy ? Nie mogą mie diablice serdeczną rozszyfrować jeszcze nie teraz ? Było mie sepie niemiecki nie straszyć ? To byś poznał prawdę jakie mam kozenie prawdziwe ? Tylko cudna diablica to wie ! To tyle . Będę uczyć się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga9
Biracial niemcy wpadna pozegnac sie ? W swieta wruca ? My omni niemcy zjedziemy na sluby pazdziernikowe ostatni raz a kurat grajek bedzie ze stron niemieckich ? To wpadniemy rodzinnie na sluby polskie na jesieni ? A kurat wyplata befzie ?hsu by gdy grajek nie byl ze stron niemieckich. Nie wpadlibysmy by ? Niemcy na sluby niemieckie juz kolejne nie pojada za mocno w d**e Obysmy dostali ? Cieszcie sie że niemcy byli na wszystkich konfirmacjach ? To wystarczy ! Za daleka odległość i tak niemcy co sluby polsie. Co jak były slu y! polskie co 2 lata niemcy w d**e dostawali bo kreacje kosztują ,ostni raz będziemy mamy nadzieję że będzie dużo jedzenia ? Na slubach polskich bo jak nie bedzie więcej rodzajow ciast zwijamy sie że ślubów polskich ! Jak to niemcy mają w zwyczaju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra 3gość
cury niemieckie rodzcom kreacje zafunduja na sluby polskie w pazdzierniku ? puzniej rodzice muicie sami sobie w kryzysie radzic w polsce nawet jak pracy nie macie ? bo cur nie bedzie ?musimy zarobic n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×