Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kochani kto z was zna jakiegos nauczyciela...czemu oni w wakacje teraz pracują ?

Polecane posty

Gość gość

czy to nie dziwne ,że nauczyciele pracują dalej?? dzieci nie ma ,ale oni chodza do pracy i maja konferencje i rozne inne papiery robic.. okropnie jest byc nauczycielem jednak..moja sąsiadka jest nauczycielką w szkole podstawowej i wychowawczynia klasy i teraz jak sie jej pytam :'co slychac ,wakacje nareszcie masz?" to ona ze zloscia do mnie ,że na razie wakacji nie ma i nie wie w co ręce wlozyc tyle ma pracy..i faktycznie jezdzi teraz od poniedzialku do szkoly..mowi ze ma ocene swoje pracy robic czy cos..nie wiem o co chodzi.. ale powiedzcie mi czy kazdy nauczyciel tak ma..czy tylko oni maja taką szkołe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, kazdy nauczyciel ma robote papierkową. haha zaraz się zacznie o nauczycielach, ludzie dajcie sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ONI MAJA WAKACJE DOPIERO CHYBA W POLOWIE LIPCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma jest belfrem ma wakacje całe 2 miesiące z tego co wiem to w szkole zostaje jeden czy dwóch nauczycieli i pełnią coś w rodzaju dyżurów i jeszcze zostają ci co mają uczniów na poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ta moja sąsiadka mówiła ,że musi swoją samoocene oddac dyrektorowi itd..to oni pewnie w lipcu muszą tez takie papiery wypełniac co osiągneli przez caly rok i oddawac w lipcu ,może stąd tyle pracy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy też gdzie nauczyciel pracuje czy w liceum czy w podstawówce i jeszcze jakiego przedmiotu uczy wiadomo że matematyk z liceum ma paru uczniów na poprawce w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAMOOCENE???A CO TO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy, pojechałam w poniedziałek i we wtorek /papierkowa robota/, mam jeszcze do posprzątania w szafkach ale to w następnym tygodniu, pewnie zajmie mi to ze dwa, trzy dni /mam też taki kantorek, magazynek/. W ostatnim tygodniu mamy kilka rad i tyle .... inni nauczyciele mają różnie, niektórzy wolne 8 tyg., inni mniej i są tacy co pracują np na lecie w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×