Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierowca847

kolizja drogowa

Polecane posty

Gość kierowca847

witam mialem ostatnio mala kolizje zahamowalem na jezdni i auto wpadlo w poslizg na piachu, uderzylem w słup drogowy i zaprowadziłem auto do domu, bylem trzeżwy wieczorem była u mnie policja (coż życzliwych donośicieli nie brakuje) i dostałem mandat i punkty słup mają naprawić z ubezpieczenia ale jesli ubezpieczalnia sie dowie ze uciekłem z miejsca zdarzenia to czy wypłaci ubezpieczenie energetykom czy sam bede musiał pokryć koszty i ile beda wynosic? jesli ktos miał podobna sytuacje lub wie cos w tym temacie to bede wdzieczny za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radnyy1234
jeśli nie opowiesz ubezpieczycielowi całego faktu, to się nie dowie, oni przewaznie mają słaby kontakt z policją, jeśli ubezpieczyciel się dowie, sam placisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca847
ale ubezpieczalnia i tak sie dowie o wypadku bo z niej sciagna koszty naprawy ale czy moze odmówic opłacenia i ile wtedy bede musiał za to zaplacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie najlepiej się ubezpieczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze nie ma to jednoznacznej odpowiedzi no i wiadomo, zę firmy ubezpeieczneiowe chcą przede wszystkim zarabiać na ludziach,a nit rozdawać im pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja miałam wypadek to centrum naprawy szkód powypadkowych w którym robiłam naprawę pomogło mi załatwić wszystkie formalanosci http://www.cls-walder.pl/. Oni współpracują z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi zwłaszcza tymi znanymi jaj PZU, aviva, link 4 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prościej zadzwonić po serwis mobilny? Zamiast holowania do serwisu, serwis przyjeżdża do Ciebie. Naprawia co trzeba i jedziesz dalej. Ja korzystałem z truckcentrum.pl ale pewnie są też inne. To świetna opcja, kiedy jesteś w trasie lub zabrałeś rodzinę na wycieczkę. Nie trzeba weryfikować planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×