Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olccia

KOMEDIE ROMANTYCZNE

Polecane posty

jakie ostatnio ogladaliscie?i jakie mozecie mi polecic! ja na pewno jestem za szkoła uczuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99999222
ona to on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love actually
jedyna komedia romantyczna, ktora mi sie podobala, jestem tym filmem zachwycona i wracaam do niego gdy potrzebuje czegos na poprawe humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 pierwszych randek
Jak w niebie, Wimbledon... ten ostatni trochę głupawy, ale można obejrzeć :) jak sobgie przypomne , to napiszę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'Tylko mnie Kochaj\'\' Tak mi sie podobał ze juz oglądałam ze trzy razy zaraz obejrze chyba czwarty raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam \"jak stracic chłopaka w 10 dni\" oraz \"100 pierwszych randek\", moje ulubione, obie super smieszne i b romantyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miasto Aniołów, Notting Hill, Pretty Woman, Uciekająca panna młoda, legalna blondynka, Amelia, To własnie miłośc, Bridget Jones, Cinderella Story, Grease.. itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiszę do tych propozycji
także"Masz wiadomość"z Meg Ryan i Tomem Hanksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co pisze Kawałeczek to juz klasyka:) Na pewno godna polecenia. Zgadzam sie, ze fajna jest \"Jak stracic chlopaka...\", ale \"Tylko mnie kochaj\".. hmm, nigdy wiecej! Moim zdaniem beznadziejna. Ale to tylko moje zdanie. Juz bardziej podbalo mi sie \"Nigdy w zyciu!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam komedie romantyczne, chociaz przewaznie robione sa na jedno kopyto. Ostatnio widzialam: Failure to launch - po polsku to jakos tak \"milosc na zamowienie\". Widzialam lepsze, ale mozna obejrzec bo S.J.Parker I M.McConaughey nawet ladna pare tworza. Taki filmik co latwo wchodzi i rownie latwo umyka. The break up - nietypowa komedia romantyczna, bo o rozstawaniu sie. W kilku miejscach mozna sie posmiac, zwlaszcza jesli jest sie kobieta :) Nic wybitnego, ale na sobotni wieczor moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz 7.07 premiera
"Komedii Romantycznej" czyli parodie nasławniejszych komedii romantycznych, cos jak "Scary Movie" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole bez nicka
40letni prawiczek:)komedia ale czy romatyczna.nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Szkoła uczuć na prawde nie jest komedia....no ale cóż jest romatyczna....piszac komedie...wlasciwie mialam na mysli wszystkie ckliwe i placzliwe filmy o goracym uczuciu a komedie bo tak do smiechu mogloby byc mi podobaly sie jeszcze igraszki uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracie Lou
"Ja cie kocham, a ty spisz!" Moglabym ten film ogladac codziennie!!! "2 tygodnie na milosc" NIe mniej dobry- dla mnie film kultowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś jeszcze cos
zaproponuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposob na blondynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×