Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

konto hostingowe

Polecane posty

Gość gość

Ktoś z Was wie może ile kosztuje konto hostingowe? Najlepiej cena za rok? I może wiecie od czego ogólnie zależą ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam za 130 zł. ceny zależą od tego ile domen chcesz mieć podpiętych i jaki ruch przewidujesz (w tej cenie mam nielimitowany transfer). plus ilość kont mailowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można też płacić miesięcznie. Koszt zależy od tego jaki ruch jest na Twojej stronie i jakie generuje obciążenie. Mówiąc obrazowo; strona internetowa to program odpalany na wynajmowanym komputerze. Jeśli odwiedzi ja naraz dużo osób albo program ma błędy, komputer się przeciąży i musisz kupić konto "większe". Z tanich polecam jupe.pl i laohost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandalik
Warto skontaktować się z firmą, która świadczy usługi typu: bezpieczny hosting w chmurze, backup w chmurze, ochrona i bezpieczeństwo danych czy monitoring bezpieczeństwa IT :) firma Integrated Solutions tym się zajmuje. Wszelkie szczegóły są na ich stronie: http://integratedsolutions.pl/pl/oferta/it/storage/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
No, mają bogatą ofertę :) widać, że do sprawy podchodzą profesjonalnie. Ciekawie wyglądają publikacje na stronie: http://integratedsolutions.pl/pl/w-praktyce/ :) Warto inwestować w bezpieczny hosting oraz monitoring bezpieczeństwa IT. Dane stanowią w tej chwili coś co można sprzedać, szkoda więc, żeby ktoś wykradł naszą "wiedzę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Znam firmę SuperHost dość dobrze i uważam, że są jedną z najlepszych firm hostingowych w Polsce. Pierwszy raz usłyszałam o nich kilka miesięcy temu gdy szukałam hostingu i domeny dla swojego bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindmonster
Różne są ceny, w dużej mierze zależy to od samej domeny ile jest warta. Ponadto czasem możesz trafić na różne promocje, ja polecam http://biznes-host.pl/?s=hosting-bh ceny są stabilne, sami zobaczcie na stronie. Oferują też serwery w tym dedykowane i VPS, miła i kompetentna obsługa, będziecie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam hosting tu http://www.webq.biz/ bardzo profesjonalne podejście do klienta i pomoc nawet w środku nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haciont
Aktualnie płacę za konto hostingowe 70 zł rocznie w Hekko. Dali mi do tego za darmo w pierwszym roku domenę PL. Ogólnie - świetna usługa. Support mają genialny, a w tym roku zwiększyli mi ilość transferu na koncie x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka120
Teraz dobre ceny na hosting www ma Biznes Host. Ich oferta jest tutaj https://biznes-host.pl/www/ . Można u nich wykupić abonament zarówno na pół roku, jak i na rok. Firma bardzo rzetelna. Wiele osób ich poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padziejak
Również polecam Hekko - po przenosinach dali mi pół roku za darmo, a zdecydowanie największe wrażenie robi jednak poziom wsparcia. Bardzo szybkie i merytoryczne odpowiedzi na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek2
Od lat Firehost i zero problemów. Małe i tanie konto, szybki serwer, miałem darmowy test, dobry support, no i wybierałem pomiędzy DA, a cpanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. polecam tiktalik.com napliczanie mają godzinowe, wiec się płaci w gruncie rzeczy za zużycie. Poza ty, pracuja na serwerowym sprzęcie więc jakość usług niezawodona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Dobrze mi się korzysta z hostingu jaki prowadzi dla mnie marka Security Host ( www.securityhost.pl ). Dali mi do pakietu w gratisie ochronę przed Ddos, transfer jest bez limitu, podobnie jak bazy mysql, konta ftp i pocztowe. Elastyczna oferta, dobry kontakt z firmą, odpowiadają na wszystkie pytania od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość circhalfbourrand1977pknie
ja mam za 130 zł. ceny zależą od tego ile domen chcesz mieć podpiętych i jaki ruch przewidujesz (w tej cenie mam nielimitowany transfer). plus ilość kont mailowych. Jasne http://dtlv.co/f9fn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Wygodne rozwiązanie w temacie kont hostingowych mają na portalu www.gbzl.pl . Tu jest suwak od razu na stronie, także można sobie ustalić na jak długo ma być hosting i w jakiej pojemności. Ja sobie wziąłem 30 giga na pół roku akurat, ale można dowolnie modyfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanciol
Hosting z domeną w pierwszym roku wyszedł mnie w Hekko 70 zł, z domeną PL, mam ją za darmo. Za przedłużenie będę płacił koło 50 zł, więc wyjdzie ponad stówka. Tyle jeszcze można płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najsnajs
Tik Talik o tyle ma ok, że są rozliczenia godzinowe - i mega korzystnie to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniasxx
na www.cal.pl masz konto hostingowe bez limitu transferu za bodaj 79zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka2874
W Netdc cena za rok wynosi jedyne 77,40zł i w tym jest nielimitowana ilość kont pocztowych, baz danych oraz domen. Poza tym dają 200 GB transferu. Myślę, że jest to naprawdę znakomita oferta, która znacząco przebija inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniasxx
no czyli oferta zbliżona do cal.pl przy czym Cal daje brak limitu na transfer. Co jest niewątpliwą zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartel
Brak limitów transferu to bajka - bo jeśli strona będzie generowała duży ruch, to jednocześnie wysokie będzie również obciążenie procesora. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardanek
hekko - w takiej cenie raczej lepszego nie znajdziecie. Przerobiłem trochę firm. U nich mam aktualnie 100 GB transferu za ponad 70 zł. Trzymam na jednym koncie wiele serwisów - żadnych problemów to nie sprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Mi się poszczęściło z kodem ze strony http://rabatnahosting.pl. Udało się dostać spory rabat na hosting od Biznes Host. Znana i generalnie polecana firma. Mają dobrze prowadzone serwery VPS Linux, SEO i Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofas
Na Firehost mam takie konto, pod kilka stronek, wszystko działa bardzo szybko, nie sprawia problemów. Ogólnie usluga jest zdecydowanie na poziomie i robi różnicę. I tutaj można za darmo testować, więc sami już sobie oceńcie jej jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taderski
Polecam Hekko - kilka serwisów na tym postawicie, nawet na najmniejszym koncie. Najlepiej jeśli przetestujcie ten serwer przez te 2 tygodnie okresu testowego i na tej podstawie sami ocenicie jakość działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×