Odpowiedz na ten temat

Kornela55 nowy wątek

• gość 2017.04.11 [21:51]
    Nowy wątek o królowej kiczu.
    Swoją droga - jak to sie stało, ze poprzedni usunęła ?
  • gość 2017.04.11 [21:52]
    To tu są babki w takim wieku?
  • gość 2017.04.11 [22:11]
    Widocznie ma dużo czasu na urlopie macierzyńskim i pomiędzy robieniem hybryd a kołysaniem dziecka ma czas na przeglądanie hejtów, które podobno mało ją obchodzą smiech.gif
  • gość 2017.04.11 [22:11]
  • gość 2017.04.11 [22:12]
    Ciekawe co ja aż tak ruszyło...
  • gość 2017.04.11 [22:25]
    Jej mikrofon słabo zbiera. Na dłuższą metę nie da jej się słuchać.
  • gość 2017.04.12 [01:54]
    co ja ruszylo? Prawda. Moze wkoncu zrozumie pewne rzeczy, bo komentarze pod filmikami i na insta usowa a tu weszla i pewnie kopara jej opadla do samej ziemi z wrazenia.....
  • gość 2017.04.12 [08:50]
    Ludzie zaczęli pisać o imieniu jej dziecka bardzo negatywnie - wiec pewnie to przyczyna
  • gość 2017.04.12 [08:58]
    o co chodzi z ta kornela ? kilka razy obejrzalam jej filmiki. jakie imie ma dziecko? dlavzego na nia jedziecie ?
  • gość 2017.04.12 [10:00]
    gosc 8:50
    Ja nie widzialam zeby ktos nagminnie pisal zle o jej dziecku. Raczej 90% komentarzy dotyczylo tego ze nie ma gustu i fatalnie sie maluje, ze zgrywa wielka bogaczke a mieszka na kupie z cala rodzina chlopaka....
    A corka ma na imie Victoria.
    Fakt - imie fatalne, ale to jej sprawa, dziecko bedzie sie potem najwyzej wstydzilo i tyle.
  • gość 2017.04.12 [10:05]
    Gość 10:00
    Wiem, ze 90% komentarzy dotyczyło czegoś innego ale zauważ ze dopiero gdy pojawił sie temat imienia dziecka wątek znikłoczko.gif
  • gość 2017.04.12 [11:21]
    a co konkretnie tam bylo wypisywane? bo od jakiegos czasu tam nie zagladalam
  • gość 2017.04.12 [16:03]
    Jak dla mnie pogrążyła sie ostatnim filmem, gdzie pokazuje te niemodne rzeczy... dziewczyno obudź sie, każdy wie ze teraz królują falbany !
  • gość 2017.04.12 [19:53]
    tez się zdziwiłam, ze poprzedni watek został zamknięty. haha najwidoczniej hejt zaczął ja ruszać. tamtym filmem z ubraniami to przesadziła. serio pokazuje odgrzewane kotlety sprzed roku i myśli ze będzie wyrocznia mody. już widzę jak spaceruje z wózkiem w tych szpilkach. a teraz nagrała hit- matowe pomadki. widać, ze się dziewczyna wypaliła. skończyły się darmoszki skończyły się filmiki.
  • gość 2017.04.12 [19:54]
    no dziewczyna się zdziwi jak zobaczy ten wątek hahah. w internecie nic nie ginie
  • gość 2017.04.12 [21:30]
    niech ona juz nic lepiej nie nagrywa, zobaczylam tytul nowego filmiku i wylaczylam i tak od wielu miesiecy, nic ciekawego nie tworzy, same nudy az odechciewa sie ogladac
  • gość 2017.04.12 [21:32]
    jeszcze dzisiaj byly tu wpisy odnosnie jej studiow ale juz usuniete smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif :
  • gość 2017.04.12 [21:40]
    Ja uważam, ze powinna chwilowo zawiesić kanał bo teraz prowadzi go na sile: vlogi o pogodzie, ciuchy modne w zeszłym sezonie itd. Domyślam sie, ze przy małym dziecku cieżko jej prowadzić kanał ale zawsze mówiła ze jak cos robi, to chce to robić perfekcyjnie...
    Np niesia prowadzi kanał tak ze wiadomo niektórzy krytykują bo pokazuje prywatę, ale filmy sa spoko, zróżnicowane... i nie udaje ze macierzyństwo jest tak kolorowe, ze co dzien pełen makijaż itd
    Swoją droga- dlaczego Kornela pokazuje sie na zdj tylko w pełnym make upie?
  • devil or angel 2017.04.12 [22:05]
    ludzie, ja tego nie rozumiem usmiech.gif czemu wszystko krytykujecie? po co? dziewczyna ma kanał i nagrywa i dobrze niech to robi. Ma pasję, niech tworzy te filmy, co Wam do tego? Lubię ja sobie czasami pooglądać. Raz na ruski rok, bo nie mam za bardzo czasu. Ostatni filmik z ciuchami był nawet ok. Inne youtuberki też oglądam, ale nie hejtuję --> bo nie widze w tym sensu. Co do imienia jej dziecka, całkiem spoko. Ludzie co wy macie do tego imienia....
    Taka rada... Macie swoje życie. Zajmijcie się nim, a nie wyżywacie się tutaj na dziewczynie która coś robi i się w tym spełnia. Sprawia jej radość nagrywanie. Ja to w tych filmikach widzę. Bardzo przypadły mi do gustu filmiki o organizacji czasu. Są super. Z tego miejsca Kornela pozdrawiam Cię, nie słuchaj bzdur, wierz w siebie i działaj tak jak zawsze! Broń Boże mi kanał zamknąć usmiech.gif <3
  • gość 2017.04.13 [10:25]
    Zamiast zamykać kanał niech będzie trochę bardziej kreatywna, bo od roku czy dwóch nic nowego i w kółko testy pomadek, kredek, haul i vlog o pogodzie i kawie. Masz rację te o organizacji były spoko, poród, grwm . Ale ostatnio lipa.
  • gość 2017.04.13 [10:26]
    Nie poród tylko ootd usmiech.gif
  • gość 2017.04.13 [11:05]
    Zakładając kanał na yt na pewno liczyła sie z tym, ze nie będzie mieć samych zwolenników...
  • gość 2017.04.13 [16:19]
    Ciekawe jaki będzie kolejny filmik ;D
  • gość 2017.04.13 [22:03]
    QA
  • gość 2017.04.13 [23:44]
    Przeciez to jest jej wybor jakie imie nadaje dziecku....Jesli nawet calemu swiatu by sie nie podobalo to co z tego...wy pewnie tez sie nie przejmujecie zdaniem innych ludzi...bez przesady dziewczyny....przeciez nikt nie jest wiecznie super ekstra....jak mozecie w lustro patrzec po tym co piszecie...juz takich glupot sie czepiacie...ze az jestem w szoku, ze w ogole ktos sobie zawraca glowe jakie kto imie jakiemus obcemu dziecku daje...glupota ludzi mnie po prostu zadziwia i przeraza...gdyby to byl jakim powazny temat albo watek jak reagowac na krzywde dziecka...a tu kurde kto jakie ubrania kupuje, albo komu sie jakie imie podoba...zastanowcie sie nad swoim zyciem prosze was z dobrego serca, bo zginiecie we wlasnych obelgach...nic co sie mowi czy robi nie zostaje bez zaplaty...
  • gość 2017.04.18 [00:11]
    Up
  • gość 2017.04.18 [01:27]
    Co sadzicie o najnowszym vlogu?
  • gość 2017.04.18 [01:37]
    Jak dla mnie zaczela sie strasznie powtarzac no i ciagle te polecanie i zachwalanie tego co jej przyslali, semilac, wellington , too faced
  • gość 2017.04.18 [18:16]
    bardzo bardzo przewidywalny filmik, wszystko bylo do przewidzenia. Ona naprawde sie wypalila, powinna zawiesic badz zamkac kanal. Kazdy jeden filmik jest tej samej tresci, wszytsko sie powtarza. Dziewczyna 26 lat i "ma ochote do was pogoadac (do kamerki oczywiscie) Ona nie ma zycia prawdziwego? prawdziwych kolezanek? sluchaczy? widocznie taka interesujaca z niej osobowosc, ze ludzie od niej stronia. Nie dziwie sie, bo ile mozna sluchac o pomadkach, semilakach, pogodzie, cieniach i innych piedolach.
  • gość 2017.04.18 [19:16]
    Zauwazylam, ze wszytskie produkty sponsorowane to straszna chala za duze pieniadze. Najwyrazniej sie nie sprzedaja skoro yutuberki je musza dostawac za free i reklamowac. Nikt juz nie daje sie nabrac i nikt nie jest naiwny. To nie te czasy z poczatku youtuba. Teraz to wszytsko omijam szerokim lukiem
  • gość 2017.04.21 [11:27]
    U Korneli recenzja korektorów, nawet nie mam zamiaru oglądać. Czy ona niea już o czym mówić w filmikach tylko recenzje recenzje recenzje ... i pogoda smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...