Odpowiedz na ten temat

Kornela55 nowy wątek

• gość 2017.07.31 [20:08]
    haha no pewnie trzeba sie pochwalic tym co dostala od firmy, sama by nie kupila, bo pewnie jej nie stac
  • gość 2017.07.31 [20:16]
    A o czym ma gadać, co pokazywać jak brak jej wyobraźni, pomysłów i kreatywności smiech.gif
  • gość 2017.08.02 [10:04]
    A hejterzy dalej swoje , żyj i daj żyć innym , ciekawe czy ona wie że jej tak dogryzacie
  • gość 2017.08.04 [02:23]
    Wow,I co?
  • gość 2017.08.04 [02:25]
    Powaleni jestescie czepiacie sie jej przesadzacie
  • gość 2017.08.10 [10:21]
    Dzisiejszy makijaż oczu na insta.... tragedia
  • gość 2017.08.10 [12:33]
    10:21
    Teraz widać jak nie potrafi się umalować, obejrzałby od a do z Katosu i się nauczyła. Te cienie są ohydne, nierozblendowane ... Po kiego uja jej tyle palet ?!?!?
  • gość 2017.08.11 [15:13]
    i kolejny film z pokoju - nuda nuda nuda cały czas paplanie o tym samym
  • gość 2017.08.13 [00:30]
    Rozwielitka umysłowa,tylko pędzelki i szmineczki w głowie.Nie wstyd jej?Przecież ma dziecko,czego ona córkę nauczy? Mieszka w tak fajnym mieście a nigdzie nie chodzi,żadnej kultury,muzeów,wystaw,koncertów,no nic-tylko wyprawy do Primarka i polskiego sklepu.AMEBA.
  • gość 2017.08.13 [13:49]
    Zakupy w primarku i mycie pędzli to jej hobbyusmiech.gif
  • gość 2017.08.15 [15:13]
    Ja tez piore pedzle jezyk.gif chodze do kilku ulubionych sklepow I jestem happyusmiech.gif
  • gość 2017.08.16 [14:09]
    Gdzie ona teraz pracuje?
  • gość 2017.08.16 [14:18]
    Wszystkie takie madre, to jedzcie do tego Londynu, zobaczcie jak wyglada sytuacja z praca, jakie sa zarobki, jakie koszty - od razu byscie inaczej szczekaly! Nawet "na zadupiu" w Londynie glupi pokoj kosztuje krocie. Najwiecej do powiedzenia maja te, ktore nic nie wiedza.
  • gość 2017.08.17 [21:21]
    Polać jejsmiech.gif
  • gość wczoraj [12:18]
    przed znajomymi chwalenie sie ze mieszkam i pracuje w LONDON...a w rzeczywistiosci ogladac kazdego funta i klepac biedę mieszkajac na kupie. No rzeczywiscie super perspektywa haha
  • gość wczoraj [14:09]
    Wez lepiej kieszonkowe od rodzicow smiech.gif Widać ze nie wiesz co to dorosle zycie,nie Kazdy zadanie pelno kasy I zyje na wysokim poziomie.Uwazam ze jestes niedojrzala oceniajac innych,w tym wypadku Kornele po statusie zyciowym....to ytberka nigdy nie mowila ze zyje w luksusie.Pozatym dla przykladu sexmasterka wynajmuje apartments w Warszawie na firmie wiec placi Prosze as drogie aparatamrnty I wpaja swoim widza ze to jej dom.co jest kpina bo tak sie zklada ze z mezem na noc poslubna bylam tak wiec doskonale znam cene a wnetrze jest rozpoznawalne bardzo poprzez wanne w pokoju pikowane obicia tapcznu lozka czy foteli I tu uwazam mozna sie przyczepic do takiejj Pani ktora robi z siebie milionerke a jezdzi starym peugeot mieszka w blokowisku.Wracajac do Korneli one takich rzeczy nie robi...a czepiacie sie ze jest biedna....wazni sa ludzie ich serca osobowosc a nie status :/ Ja rowniez nie jestem z bogatego domu w wieku 23 lat zalozylam firme z mezem Max starszy o 5 lat.dzis mam 26 lat po zaplaceniu wssystkich kosztow firmy ksiegowa itd nie bede zanudzac na czysto mam 10 tys zl nie uwazam ze to jakos duzo ani specjalnie malo ale tak naprawde poznalam wielu ludzi na wysokim poziomie zyciowym ktorzy sa jednym slowem bucami I burakami ktorzy tylko gadaja I kasie osiagnieciach a patrzac na Kornele oddalam bym Wszysyko za taka sympatyczna normalna dziewczyne nie oceniajcie tak ludzi :/
  • gość wczoraj [14:12]
    Z gory przepraszam za bledy pisze z telefonu jestem w ruchu wiec moge nie trafic dobrze w klawiature.Mam nadzieje ze czytelny jest moj post usmiech.gif
  • gość wczoraj [21:30]
    Utrzymajcie sie w jednym z najdrozszych miast Swiata, a pozniej piszcie jak to jest. Ludziom sie chyba wydaje, ze w Anglii to sa jakies kokosy i kazdy ma cudowne zycie...Pokoj w Londynie kosztuje 200 funtow tygodniowo, a wiele osob zarabia pracujac na caly etat 250-260 no i co Wy na to? Nie mowiac ile kosztuje wynajecie mieszkania pechowiec.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...