Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KORWIN O KOBIETACH

Polecane posty

właśnie mi się to niesamowicie podoba w Korwinie, że łamie negatywny stereotyp prawicowca, nikogo nie dyskryminuje, tylko tak jakby... znajduje mu właściwe miejsce w społeczeństwie. tak samo jak z homosiami - miejsce seksualności, szczególnie tej dziwnej, jest w sypialni, a nie na pochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken, ale jak ty godzisz swoją tzw. aseksualność i stosunek do związków, małżeństwa z konserwatyzmem. Przecież konserwatyzm stawia na rodzinę i jej trwałość, zatem i to co ty wyśmiewasz, czyli wierność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież konserwatyzm stawia na rodzinę i jej trwałość, zatem i to co ty wyśmiewasz, czyli wierność. x jak nawet pan Korwin lubi brykać na boki to ja nie mam sobie nic do zarzucenia:D ja jestem jednostką jedynie, a wartości prawicowe mają służyć całemu narodowi, ja się nie liczę. mogę brykać:) JKM też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***in to mason. to taka organizacja eleganckich murarzy. noszą podobne sukienki jak lega cudzoziemska która jak wiadomo budowała porządek w afryce. broken żal mi cie naprawde, że nie docierają do ciebie oczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×