Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

koszulki z nadrukiem

Polecane posty

Gość gość

Poleci ktoś firmę, gdzie zrobią mi 20 koszulek białych z nadrukowanym logo na piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze strony piekuo.com: Skąd się wzięliśmy Piekuo.com to niepokorny streetwearowy brand należący do nas - dwóch braci. Od zawsze byliśmy otoczeni sztuką, taka rodzinna tradycja, było i malarstwo i poezja. Jeden wyrósł na kreatywnego i wywędrował do Londynu, DRUGI NA PSYCHOLOGA w warszawskim biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd sie biorą psycholodzy? Spośród satanistów. A wy sie im zwierzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka193275
Ta drukarnia wykona dla Ciebie nadruk na koszulce- http://ladora.pl. Sama korzystałam z ich usług i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zlecenie wykonasz w każdej drukarni w swoim mieście, która tworzy nadruki typu flex. Od siebie polecam Koszulkowo http://koszulkowo.com poza kreatorem własnej koszulki z logo, można wybrać coś dla siebie z mnóstwa wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź sobie ofertę http://www.sferakoszulek.pl/ Wiem, że mają możliwość projektowania własnych koszulek i nadruków. Ogólnie mega dobre mają koszulki pod względem jakości bo nadruk nie boi sie prania co chyba najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Jak na nadruki na odzieży poleciłbym A3extra. Drukarnia mieści się w Poznaniu i wszystko załatwisz przez internet. Robią nadruki różnymi technikami także jest wiele opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Jak na nadruki na odzieży poleciłbym A3extra. Drukarnia mieści się w Poznaniu i wszystko załatwisz przez internet. Robią nadruki różnymi technikami także jest wiele opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz

Jestem pod wrażeniem jakości i szybkości realizacji koszulek z nadrukiem w a3extra.pl . Mają ogromną ofertę i świetna załogę, bardzo miła obsługa klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Jak dla mnie najlepiej sprawdziła się drukarnia a3extra.pl, a miałem już sporo innych opcji przetestowanych. Obecnie drukujemy u nich cały pakiet 100 koszulek na event i z niecierpliwością czekam na efekty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondrix

Niedawno również skorzystałem z pomocy A3extra i bardzo sobie chwalę tę wspólpracę. Koszulki z nadrukiem wyszły naprawdę genialnie, a dodatkowo wykonałem czapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka258

Koszulki z haftem komputerowym wykonali dla mnie w a3extra.pl i jestem nimi zachwycona - cała drużyna prezentuje się w nich przepięknie. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaa

Jestem zadowolony z drukarki DTG od atmsolutions.pl/kategoria/12/DRUKARKI_DTG_UV. Wykonywałem już nimi naprawdę skomplikowane projekty, głównie dla branży reklamowej. Z trwałością pod warunkiem właściwej pielęgnacji nie ma problemów. Drukuję głównie na grubych bluzach, t-shirtach i bardzo ok. Drukarka z rozszerzeniem na druk skóry, szkła, kryształu, czego chcesz w sumie. Na razie nie korzystam, ale kto wie, co wyjdzie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×