Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kot gryzie i kopie

Polecane posty

Gość gość

mam 2letniego kocura, wykastrowanego. kot nigdy nie zaznal jakiejkolwiek przemocy ze strony czlowieka, nie oberwal nawet gazeta po zadku czy woda ze spryskiwacza jak to radza "treserzy" futrzakow za zle zachowanie. kot jest rozpieszczony, wlazi wszedzie. najwiecej jest tu mojej winy i rodzicow bo maz za pogryzione kable itd chcial skarcic kota gazeta po zadku a ja uzadzalam cyrki i placze ze nie dam mu tego zrobic. rodzice nauczyli go wchodzenia po stolach itd i przed zjedzeniem czego kolwiek matka alarmuje zeby brac na talerzykach bo kot chodzi po stole a mimo ze ciagle ten stol sciera to jakies bakterie moga zostac. kot jest glupio nauczony przeze mnie i brata zabawy rekami tj jak znudzily mu sie wedki i inne zabawki to uzadzalismy z nim takie walki na niby ze siedzi sie na kleczkach na podlodze i drazni kota reka np leciutko klepnac w zadek lub szturchnac palcem a on dostaje furii i poluje na reke, gryzie i kopie. kot bardzo lubi taki sposob zabaw i sam zaczepia zeby sie w ten sposob z nim bawic. kot lubi tez gonitwy tj jak sie go gania a potem samemu przed nim ucieka a on jak dopadnie to lapie lapkami lekko za noge, tak jakby sie bawil z czlowiekiem w berka. ogolnie jest bardzo odwazny, nie boi sie nikogo ani niczego, jak przychodza obcy ludzie to wychodzi sie przywitac, natomiast jak przyjda inne zwierzeta to atakuje zwlaszcza inne koty. problem w tym ze kot zaczal odbierac glaskanie z mojej strony jako zachete do zabawy i jak zaczynam go glaskac to on zaczyna polowanie na moja reke. z ojcem i z matka tak nie robi bo oni nie bawili sie z nim w ten sposob, chyba ze jest zly to potrafi skoczyc na noge i skopac albo ugryzc . wiem ze to moja wina bo glupio go nauczylam ale czy jest jakis sposob zeby oduczyc go zabawy rekami w sensie zeby nie traktowal mojej reki jak zabawki a glaskania jako zachety do zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjadam batony z kociej kuwety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż rozbestwiliście kota :) ale chyba wszystkie koty tak mają że skaczą na reke i kopia tymi tylnimi łapami :) Ja mam kotkę i ona jak to samiczka już nie jest taka do zabawy pobawi się do momentu aż jesj to wystarcza potem moze dość boleśnie podrapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×