Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moj kot to zlodziej

kot mi ukradl wedline z kanapki i nawet nie zjadl calej

Polecane posty

Gość moj kot to zlodziej

taka dobra wedlina, ostatni plasterek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj kot ukradl mi kiedys bułkę co ją sobie do pracy przygotowałam , rozdarł worek i zjadł pod stołem, a raczej napoczął;d zrobiłam nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj kot to zlodziej
nigdy tak nie robil moj kot, przenigdy. a dzis takie zaskoczenie, i ostatni plasterek poszedl na zmarnowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mojemu bratu pies ukradl z wedzarni 3 szynki przed samymiswietami i wpiep...yl wszystkie przez dwa dni tylko pil wode - tak go suszylo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi kot przed kilku laty laptopa zasikał, to był dla mnie dramat. Ale kocham kocura więc "wrócił do łask". A drobne szkody to mam na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej kot uznal, ze wędlinka jest zbyt kiepska jak na jego pański gust ;) Tak to juz z tymi zwierzakami jest, nie czuja naszej władzy nad nimi, a raczej nie traktują jej poważnie :D "psy maja właścicieli, koty służących"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ja coś zostawie na szafce to mój kot wskakuje i zrzuca na podłogę a tam czychają 2 moje psy i zżerają ze smakiem ,gang złodziejaszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja suczka ,,dog nieniecki,, jak byla mala z odsunietej szyflady powyciagala mi na korytarz wszystka bielizne Jak weszlam do domu i zobaczylam -pomyslalam o jakims zboczencu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×