Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kraków...mam złe przeczucia...

Polecane posty

Gość gość

Ale mam nadzieję, że się mylę. Chcę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również,aż strach się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
mam bardzo bogatą wyobraźnię i potrafię wymyślać nawet 'cuda na kiju' ale myślę, że NASZE SŁUŻBY nie wyskoczyły sroce spod ogona i również potrafią myśleć , raczej mało prawdopodobne jest aby nagle jakiś Dyzio urwany z choinki wyskoczył zza krzaków z AK-47 i z pełnym magazynkiem zapasowym zaczął strzelać przed siebie , ciężarówka pełna dynamitu jadąca na ludzi też jest mało prawdopodobna , owszem, jest możliwe , że będzie wyglądał jak Ksiądz w 'ubraniu' Księdza , pełny zaufania i na sobie będzie miał PAS załadowany dynamitem , to może być nawet zakonnica w przebraniu z takim PASEM , jednak liczę , że polskie SŁUŻBY są przygotowane nawet na taki plan i w każdej GRUPIE są wolontariuszki przeszkolone przez SŁUŻBY aby mieć OCZY i słuch na wszelkie DZIWNE zachowanie dziwnych przyjezdnych , będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylu naiwnych entuzjastów, mam nadzieję, że Bóg nad nimi jednak czuwa, bo jak nie i coś złego sie wydarzy, to wiekszość chyba w niego zwątpi. Czy Bóg sam robiłby sobie zły PR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winon
PO i inne POsrańce oraz Platformy Obywatelskie przez ostatnie OSIEM LAT RZĄDZENIA w Polsce tak wiele napsuły i mają we krwi oraz w swoich 'genach' psucie i psuć chcą oraz potrafią i teraz wszystko jest możliwe ze strony POsrańców , być może już od dawna zaplanowali aby celowo zepsuć ŚDM w Polsce aby 'dowalić' PiS i obecnemu rządowi oraz prezydentowi , POsrańce teraz mają okazję przy okazji ŚDM pokazać , czy są POlakami , czy ścierwem ostatnim i odpadami , chwastami , czy POmagali aby ŚDM w Polsce okazały się tragedią pielgrzymów ? Wiem, są zwolennicy w PO aby pokazać , że PiS nie radzi sobie w rządzeniu Polską , to są POsrańce , które tylko myślą o sobie , NIE interesuje ICH naród , przemysł, dobrobyt, gospodarka , ICH interesuje aby tylko 'dowalić' PiSowcom i polskiemu narodowi , osłabić i rozpierniczyć polski rząd , Polaków wyrzucić z Polski , nam życzą aby ŚDM były porażką Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×