Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuję kasy

KREDYT 20 000 A NAJNIŻSZA KRAJOWA? CZY KTOŚ BRAŁ?

Polecane posty

Gość potrzebuję kasy

W jakim banku? Zarabiam trochę ponad najniższą krajową. Około 1400 zł netto. Nie mam żadnych zobowiązań odnośnie innych banków, nie płacę żadnych rachunków. Płacą je na pół rodzice na narzeczony. Jednak tego bankowi nie udowodnię. Czy któryś bank da mi kredyt na taką kasę? Byłam w polbanku tam max daliby mi 9 000 i w lukas banku tam w ogóle nic by mi nie dali. Brał ktoś tak kredyt? Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krrrr
Ja zarabiam tyle samo i w lukasie dostalam 13 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrttrrt
a na co ci ten kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję kasy
serio? W lukasie ci tyle dali? A mogę zapytać jesteś panną? Tam mi powiedzieli że mogę dostać tylko samochodowy na 24 000. No jest to bez sensu, pani wklepała do komputera te moje dane i wyskoczył jej tylko ten samochodowy. I jeszcze jedno: masz konto w lukasie? Kasy potrzebuję na drobną inwestycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję kasy
narazie byłam w tych dwóch bankach, jutro się przejdę do innych, ale chcę wiedzieć które mam sobie od razu odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtet
w pko bp powinnaś dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krrrr
mialam konto w lukasie przez rok ale nie korzysalam z niego, czyli zadnych wplywow, wniosek wypelnialam przez internet, przyszedl kurier, wzial dokumenty, po 2 dniach pani zadzwonila ze dostalam kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję kasy
nie nie :) Nie taką inwestycję jakiej unia chce. No to nie kumam czemu mi nie chcieli dać więcej jak 9000. Proszę Cię jeszcze mi powiedz czy Ty jesteś mężatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję kasy
dzięki za sugestię ze pko, jutro się do nich wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krr
jak bralam kredyt nie bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję kasy
eh szkoda, bo mi już nadzieję zrobiłaś. Chyba na panny inaczej patrzą niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuję kasy
dzięki dzastolinatoja też sprawdzę ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiegoś kalkulatora na necie wychodzi mi, że przy 20000 na 5 lat rata wychodziłaby średnio 500 zł (od 410 do 560 w różnych bankach). Więc w zasadzie powinnaś dostać przy dochodzie 1400. Ale banki stosują baaardzo różne kryteria weryfikacji. I generalnie mimo tego, że wyszłoby Ci drożej, to ja bym próbowała tam, gdzie wyższa rata wychodzi. Właśnie dlatego, że najczęściej tam, gdzie wysokie raty, tam wyższa przyznawalność - większe ryzyko bank sobie rekompensuje wyższym kosztem. Weszłam w pierwszy lepszy kalkulator tutaj: http://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe Możesz poszukać też innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrs Mureen
Uwaga Kredyt Wnioskodawca,  Witamy w Kelvin POŻYCZKI FINANSOWANIA INC. Jako część opakowania opiekuńczego oferuje działalności i ofertę pożyczki osobiste z oprocentowaniem na poziomie 3%, bez bez kontroli kredytowej. Ma to na celu pomóc ludziom osiągnąć ich objectives.Interested ludzi finansowe powinny * Prywatne pożyczki (niezabezpieczone) * Biznes Pożyczki (niezabezpieczone) * Kredyt Konsolidacja zadłużenia * Poprawa domu APLIKACJA: 1) Imię i nazwisko: 2) Prefiks (Pan, Pani, (MS). 3) Imię i nazwisko: 4) Nazwisko: 5) Adres: 6) Kraj: 7) Status: 8) Numer telefonu: 9) Telefon komórkowy: 10) Zawód: 11) Kwota potrzebna jako pożyczki: 12) Czas trwania kredytu: 13) Celem kredytu: 14) Czy stosowane przed:  Wszystkie odpowiedzi należy przesyłać na adres: Adres e-mail: Oprocentowanie kredytu w wysokości 3% bez dodatkowych gwarancji. Ma to na celu pomóc ludziom osiągnąć ich objectives.Interested ludzi finansowe powinny napisz do nas na: kelvinmureen@googlemail.com Po otrzymaniu wniosku, a następnie zrealizujemy aplikacja kredyt  do zatwierdzenia Z Poważaniem,  Pani Mureen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×