Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Królowe życia...

Polecane posty

Gość gość

No cóż ostry program... Ogladam i nie wierzę, że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ze niby w co nie wierzysz? Lubie ten program i bardzo lubię Dagmarę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że są w nim ustawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we wszystkich tego typu są ustawki. Te 2 nowe królowe w ogóle nie przypadły mi do gustu. A ta Kamila to kobieta-kot od botoksu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dodatek jest tak brzydka, że niedługo będzie rzeczywiście kotem (nie obrażając kotów). Jak można tak się oszpecać, po prostu ta kobieta ma coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostaczki i zachowanie kurtyzan. Jedna z ustami tak wielkimi sztucznymi jak pośladki, chwali się, że jest "babą do ciągnięcia za kłaki", ale jej usta wskazują na jeszcze więcej, wstrętna prostaczka !!!! Nigdy nie była i nie będzie DAMĄ !!!! druga, robi sobie reklamę zdjęciową do poznawania facetów do sexu ! trzecia (choć pomimo jej płytkiego myślenia) jeszcze jakoś na tle pozostałych jakoś wychodzi, ale jej krytyka w stosunku do wystroju wnętrz kościelnych i jej prostackich odzywek na ten temat również dyskwalifikuje ją z określenia "królowa życia" !!! Program dobry, pokazuje jak płytkie kobiety szukają reklamy !!!!! Para homoseksualistów? Nie mam nic przeciw takim związkom, znałam kilku i twierdzę że są dobrymi ludzmi, ale widzę, że Gabriel jest pysznym, nietolerancyjnym i krytycznym człowiekiem w stosunku do osób mających więcej kilo niżeli on uważa, a więc niech się nie dziwi że jego związek dla innych (podobnie krytykujących jak on) ludzi jest inny !!!! Spójrz na siebie, a później określaj innych !!!! T R A G E D I A osoby !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi555
Toż te baby to czysta patologia! To, że mają więcej kasy niż przeciętny Polak nie powoduje, że raptem stają się mądre i kulturalne! Po prostu bogate, schamiałe prostaczki i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham serial Królowe życia już nie mogę doczekać się 5 sezonu. Dagmara oraz Gabriel i Rafał najlepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rózowa Irenka" kiedyś poszukiwana przez policję to ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mausi

Blagen tylko bez. tej Gebel . Bo Wiesniara zaklamana . Klanie ze sama się dorobiła ciekawe co za prace musi mieć ze srac ja na wczasy na Ibizie , kilogramy boroxu i luxusiwe nieszkanie ... z pracy rok nie sadze żeby się dorobiła . Ale jak to piszą na innych stronach za dnia matka Polka a wieczorem pod osłona nocy po hotelach się buja .. ciekawe w jakim celu ...  teraz już wiadomo ze matka Polka  raczej tak sama się nie dorobiła 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza Iza i Patryk 😒 

Zreszta z nich takie krolowe. Bogaci niby a w blokach mieszkaja i gratami jezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Program jak program, ale co za ... wpadł na to żeby pokazywać pedałów w tv no sory, ale jeszcze są normalni ludzie co nie mają ochoty oglądać zwyroli.

Geje jak geje tylko pytanie dlaczego oni nie pokażą normalnych homoseksualistów tylko takie coś jak Gabriel i Rafał . Ubierają się mega tandetnie, bez klasy i jakichkolwiek podstaw dobrego wyglądu. Rafał ciągle narzeka i obraża się jak coś nie jest po jego myśli a Gabriel nie ma swojego zdania i zawsze robi co mu Rafał powie. Zauważyłam że w tv pokazują tylko takie lale i lamusów . Ja znam dużo gejów i nigdy patrząc na nich nie powiedziałabym że to geje a według tego co pokazuje tv to to są same przegięte cioty. Mi strasznie działa na nerwy ta dwójka a jestem tolerancyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi

Iza i Patryk hahaha. Iza to pustka bez klasy i dobrego gusty . Księżniczka która uważa że coś w życiu osiągnęła a Patryk to typowy tępy paker w damskich skarpetkach. Sam ich ślub pokazał jak wiejski cygański gust mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A ten Conan jaką chorobę psychiczna ma? Ktoś wie? Jego zachowanie i wypowiedzi sugerują że ma coś serio nie tak z umysłem. Opózniony jest tylko czy coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja zwycięska
Dnia 5.03.2017 o 21:25, Gość gość napisał:

No cóż ostry program... Ogladam i nie wierzę, że to prawda.

tak program braku odwagi na lekcji..... program założenia spódniczki w poznańskiej szkole!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość Didi napisał:

Iza i Patryk hahaha. Iza to pustka bez klasy i dobrego gusty . Księżniczka która uważa że coś w życiu osiągnęła a Patryk to typowy tępy paker w damskich skarpetkach. Sam ich ślub pokazał jak wiejski cygański gust mają.

Ona ma 35 lat????? Masakra jaka zniszczona,do tego przy kosci ,szyja jej sie z barkami zlewa ,te jej wszystkie zdjecia na ktorych paraduje w tych swoich tandetnych strojach sa po retuszu !!!! Ona ma cos z psycha w ogole 

te jej butiki to przykrywka pod chxxuj wie co 

ten jej koles podpada pod recydywe,sorry takie odnosze wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

TVN ICH TYLKO OSMIESZA A ONI MYSLA ZE PANA BOGA ZA NOGI ZLAPALI BO ZA KAZDY ODCINEK COS TAM KASKI DOSTANA

DAGMARA SKAD ONA MA TYLE KASY Z TEGO BUTIKU.? Hahahhaha 

auto kupila teraz hahahah 10 letniego mercedesa porazka za 100tys 

skad ma ? Za kompromitowanie sie w telewizji ,to sa plytcy ludzie i taka telewizja bezlitosnie to wykorzystuje

POZNIEJ PUSZCZA NA ZAGRANICZNYCH STACJACH I CO.? No jak zwykle Polak wyjdzie na ...e 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tacy bogaci a tacy biedni, jedyny normalny w tym serialu to Jacek.

Jakim trzeba być id iotą, żeby za własne pieniądze zrobić z siebie de bila.

Wymyślili silikonowe cycki, sylikonowe dupy, ci py na ustach, a we łbach dalej trociny.

O pedałach nie wspomnę bo rzygać się chce.

 

Edytowano przez Edi®

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2018 o 02:42, Gość gość napisał:

Kocham serial Królowe życia już nie mogę doczekać się 5 sezonu. Dagmara oraz Gabriel i Rafał najlepsi!

Pozostali domownicy zdrowi na umyśle?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×