Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KRZYWE NOGI

Polecane posty

Gość gość

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest ktoś kto ma za sobą operację krzywych nóg ? jakie są koszta,czy jest bolesna ? jest mi przykro że nie mogę nosić tych wszystkich ślicznych sukienek,spódniczek,nie mogę rozebrać się nad wodą,na imprezach tylko krótkie sukienki . kiedyś na balach,studniówkach,weselach można było ukryć takie nogi a teraz jak ja mogę się ubrać w taką sukienkę :-( przecież wszyscy mnie wyśmieją,zresztą będę się okropnie czuć :-( ludzie operują nosy,piersi,odstające uszy...a nogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym móc ubierać się jak większość kobiet,w spódniczki,sukienki w lato w spodenki ze o tych przeklętych leginsach nie wspomnę...wszędzie je noszą,od imprezy,kościoła skończywszy na pogrzebie :-( długich kozaków również nie mogę włożyć :-( tylko wiecznie takie do spodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdy się z kimś umówię (obecnie jestem sama ) i przed spotkaniem padną pytania,a co włożysz ? jaką spódniczkę ,jakie leginsy ? jest mi przykro i czasem rezygnuję ze spotkania,bo co odpowiem,że czemu jestem zawsze w spodniach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem,wiem wiem...że ludzie mają większe problemy na świecie. wiem :-( ale przykro mi z tego powodu,bo nie mogę czuć się dość swobodnie,seksownie i kobieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem że każda kobieta ma zgrabne i proste nogi i tylko ja mam ten problem.....super. nawet popisać o tym nie mam z kim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
my faceci nie zwracamy uwagi na takie bzdury jak krzywe nogi czy celulit .. Wyolbrzymiasz swoje rzekome wady ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym była paris hilton, christina aguilera, beyonce, pamela anderson itd...nie miałabym kompleksów......one mogą mieć krzywe nogi i nikt im anie tego nie powie ani nie zwraca na to uwagi. a jak zwykła szara dziewczyna odważyłaby się na mini... już widzę te spojrzenia na ulicy i komentarze za plecami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
własnie christina aguilera ma proste nogi ? mi się nie podobają kobiety w mini .. Bardziej przemawiają do mnie szorty albo legginsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie christina ma bardzo krzywe,a że jest tym kim jest może sobie pozwolić na krótkie sukienki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ja nie włożę leginsów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że nie mam aż tak skrzywionych jak christina, ale są...jest podobna jakiś aparat który prostuje kości,to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
wygląda na to , że wszyscy zapomnieli o twoich krzywych nogach , temat zszedł na inne tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wyolbrzymiam ? nie sądzę.. to dlaczego inni poprawiają sobie nos lub odstające uszy ? bo chcą lepiej się poczuć,nie być wytykanym a w najgorszym wypadku obiektem drwin i śmiechu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
można z tym żyć nie tracąc przy tym na atrakcyjności. Jak Aguilerra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma żadnej kobiety z krzywymi nogami ? żadna nie oddała się korekcie nóg lub łydek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz wkleić zdjęcie twoich nóg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego napisałam że sławni i bogaci mogą sobie z tym żyć bez większego stresu,nikt im pod tym kontem nie zrobi przykrości :-( a mi już w szkole dali popalić,właściwie dopiero wtedy uzmysłowili mi że coś z nimi nie tak. nawet jeden chłopak podkreślał że kobieta na wyjątkowe okazje powinna wkładać sukienkę. a gdy w końcu mu powiedziałam dlaczego zawsze mam spodnie to za jakiś czas ze mną urwał kontakt,bez większego powodu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kilka dziewczyn które maja bardziej krzywe nogi niż moje a całe lato chodzą w krótkich spódnicach i spodenkach... ale ja tak nie potrafię :-( nie wiem jak one z tym się czują,czy o tym myślą że ktoś się patrzy na nie... ja na kilometr widzę u innej kobiety krzywe nogi nawet gdy ma włożone spodnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam mam garbaty nos i nie zamieniłbym go na prosty, po prostu mi bardziej podobają się takie garbate nosy niż proste małe skrzywienie nóg nie ma wpływu na piękno nóg, albo masz ładne nogi albo nie i operacja tego nie zmieni, a może nawet pogorszyć sytuację powodując blizny na nogach,, gorzej jak ktoś ma jakąś chorobę skóry, plamy na skórze albo owłosione nogi, ble :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chorobę skóry można wyleczyć , a niektóre dolegliwosci zostają na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,jakąś chorobę skóry można wyleczyć farmakologicznie bądź zabiegami a skrzywienie nóg :-( ja nie wiem jak inne kobiety z tym na co dzień żyją,czy o tym myślą w ciągu dnia,w pracy,na imprezie gdy wszyscy w krótkich sukienkach,kiedyś jeszcze ratowały mnie długie ale takich już nikt nie nosi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórych chorób skóry nie da się wyleczyć, mój wujo ma taką chorobę, nieraz pojawiają się plamy mu na nogach i brzuchu, które musi maścią smarować aby znikły - nie wiem co to za choroba ale nie da jej się tak łatwo wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz tak krytycznie na siebie. Ja przez długie lata chodziłam w spodniach. Nawet teraz (mam 40+) najczęsciej w nich chodzę, bo tak sie przyzwyczaiłam. Ale mojemu mężowi się podobają, chociaż do ideału im daleko. Teraz żałuję, że aż tak bardzo sie przejmowałam. wiecej luzu i wiary w siebie. Na pewno niejednemu facetowi się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×