Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ksiądz nie chciał ochścić dziecka

Polecane posty

Gość gość

ksiądz nie chciał ochrzcić dziecka bo rodzice nie mają ślubu powiedział że najpierw ślub potem dziecko a nie na odwrót co kogo to interesuje są młodzi nie stać ich na ślub a na chrzest tak chcą żeby ich dzieciątko było ochrzczone i spotykają się z krytyką też was spotkało coś podobnego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trzeba było poprosić, żeby OCHRZCIŁ, a nie "ochścił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234789
i prawidłowo, jakieś zasady muszą być bo ten świat całkiem na psy zejdzie. W 100 % popieram taką postawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moja siostra miala dokladnie ten sam problem ale tak pojechala po ksiedzu nie wybierajac w slowach ze ochszcil Kasienke. jesli o mnie chodzi to c***edofile powinni cicho siedziec a polska mlodziez powinna sie wkoncu zbuntowac przeciwko calej instytucji kosciola . to jest skupisko pijakow i pedofili ktozy tylko licza kase .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już lewackie prowo w ramach ich lewackiej tolerancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kler to stado pijakow i pedofili i cala instytucja kosciola to blef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllla
Jesli taka osoba wierzy w Boga I chrzci malenstwo to oznacza ze zyje zgodnie z przykazaniami kosciola a zycie bez slubu koscielnego zakloca caly ten rytm, albo chcesz uczestniczyc w zyciu kosciola I stosujesz sie do zasad albo nie. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw "ślób", potem "chśest".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było to samo... fakt, że córa miała prawie 7 lat, ale ja już byłam po rozwodzie i dodatkowo wcześniej nie miałam ślubu kościelnego... w mojej parafii ksiądz nawet nie chciał o tym słyszeć... załatwiłam sobie chrzest w innej miejscowości i bez problemu ksiądz mi ochrzcił córę... zależy od księżulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteście katolikami to żyjecie według zasad Kościoła, jeśli nie to nie. I chrzest dziecka wtedy niepotrzebny. A nie ma przymusu bycia katolikiem. Ps. na ślub was stać, ewentualnie na wesele nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tacy co "ochrzczą" , sa tacy co nie i ja stoje za tymi drugimi. Chcesz nalezec do Kosciola Katolickiego to musisz zyc zgodnie z jego zasadami. Nie chcesz to do widzenia i zyj sobie jak chcesz. Nikt cie nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcecie kredyt w banku to bez szemrania i mtslenia przystajecie na zasady. a chcąc być Katolikami plujecie na zasady KK. bo polactwo "dobre" jak się boi to i się wydymaqć da jak te kredytobiorcy. jebać lewactwo i kredyciki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba bylo mu powiedziec ze ksiadz irek tez nie mial slubu a dziecko mial i to prawdopodobnie nie jedno wiec jak to jest? tak to sie robi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ksiądz nie chciał ochrzcić dziecka bo rodzice nie mają ślubu powiedział że najpierw ślub potem dziecko a nie na odwrót co kogo to interesuje są młodzi nie stać ich na ślub a na chrzest tak chcą żeby ich dzieciątko było ochrzczone i spotykają się z krytyką też was spotkało coś podobnego????? x Jeśli ich nie stać, to niech poproszą o darmowy ślub kościelny. Pojawią się dwie opcje, albo ksiądz udzieli ślubu, albo przestanie o nim wspominac i dziecko bez problemów ochrzci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie! To jak to było z tym księdzem Irkiem/ On też żył wg zasad kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×