Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to prawda czy nie

Kto był we Włoszech? Jak WŁOSI reagują na POLKI ?

Polecane posty

Gość to prawda czy nie

Słyszałam, że bardzo lubią polskie dziewczyny, ale nie byłam więc pytam się was, to prawda, że zwracaja wiekszą uwagę na Polki? A może to taki wymysł Polek, co? Ktoś z was był i może się na ten temat wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mecenas bez pracy.
Maja je w doopie:) iż gdyż WLOSZKI SA TAK PRZEZAJEBISCIE PIEKNE... Ciemna karnacja mmm:) ciemne wlosymmm:) i ten ognisty temerament:) Blade Polki mozecie sie schowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfasd
lubią jak każda inna nacja... zaliczać. wiążą się i tak tylko z włoszkami. musisz mieć niesamowite szczęście by zauważył w tobie coś więcej niż otwór. taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty lecisz na latynoski, bo w pl takich nie ma, ale dla nich te ciemne to rutyna. więc nie piertol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, byłam we Włoszech kilka lat temu, dokładnie: Rimini Włosi lecą na wszystkie ładne dziewczyny, czy wolą blondynki? Nie wiem, jestem brunetką i na brak powodzenia nie narzekałam (wrecz przeciwnie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosi chce bardzo wydupczyć
każda słowianke, tak jak każda słowianka chce się doopczyć z latynosem...odmiennosci nas pociagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mecenas bez pracy.
Tramfarau to ze ktos na ciebie popatrzy z obrzydzeniem nie znaczy ze mu sie podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam w rimini :D w rzymie jeszcze byłam, ale to mialam wtedy 13 lat i nikt mnie specjalnie nie zaczepiał :( tak to na narty jezdze to tam wiecej obcokrajowców niż wlochów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie wkurwia takie podejście, masz na twarzy obywatelstwo wypisane? Na ładną wszedzie polecą Czasami czyjas uroda może być gdzieś egzotyczna np. jasna blondynka w arabskich, może i we Włoszech. Ale czy każda Polka jest blondynką o jaśniejszej karnacjie? Otóż może Was zdziwie, ale nie Teraz w krajach tak sie wymieszało że prócz ras raczej ciężko rozróżnić narodowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna w zielonych butach
wyledż na kant świata i nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kant mnie sie srednio podobalo. nie lubie wlochów za bardzo. strasznie glosno mówią i ryja drą. takie odniosłam wrażenie :D bardziej podobalo mi się już we francji na lazurowym.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam jestem blondynka
gdy tylko nie było w poblizu mojego faceta oblegał mnie dosłownie tłum włochów. na kazdym kroku ktos podchodził, zagadywał, podrywał, chciał sie umówic a nawet żenic :) w polsce na brak zainteresowania tez nie narzekam ale porównujac włochy to różnica nieziemska. nie mogłabym tam mieszkac na stałe bo to wrecz było uciazliwe. moj facet miał dosc ,wykonczony nerwowo był wrecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, mecenas widzę ma jakieś przykre doświadczenia za sobą ;) Nikt na Ciebie nie patrzy nawet? Biedny Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueyiuy
włosy na włosach łonowych Włochów nijak nie reagują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda czy nie
prosze sie nie sugerowac nie wiadomo czym, wybieram sie do Wloch na wycieczke, pytam bardziej z ciekawosci znam kilka Polek, ktore związały się z Włochami, ale przyznam szczerze, że zaden nie był jakiś mocno atrakcyjny ot takie pakerki z ciemniejszą karnacją :O no akurat tamci mi się wcale nie podobali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda czy nie
Kultura mam na drugie> po pierwsze ten nick do ciebie nie pasuje, po drugie do ch...pana zadałam tylko pytanie !!! zapytalam o Polki, bo to akurat najblizsza mi narodowość, poza tym, tak jak napisałam, słyszałam, że Włosi je uwielbiają, a skąd mam wiedziec czy to prawda czy nie, jak nie byłam? Jezuuu, to tylko pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuu to tylko odpowiedź , no na logikę w Czechach pewnie się mówi że lubią Czeszki itd nie znosze jak się generalizuje ot tak a to właśnie zrobiłaś, zresztą na chuja Ci sie tłumacze moje intencje były wystarczająco jasne Mój nick jest przewrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda czy nie
ja tam nie mam figury modelki, więc powodzenia nie bede miala, ale zapytalam tak z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość che noia che barbaaaa
a tu znowu baby twierdza, ze wlosi leca na blondynki :-0 :-0 :-0 zylam w italii 12 lat i wiem jak jest. wlosi leca na KAZDA atrakcyjna kobiete i niewazne czy jest blond czy brunetka!!! co myslicie??? ze przecietny wloch poleci na paszteta, tylko dlatego, ze ma blond wlosy??? :-0 :-0 :-0 wlosi przepadaja np za ognistymi, ciemnymi latynoskami!!! i nie klocic sie tu ze mna, bo WIEM..!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, pytam
no dobra to ty od tego mieszkania we wloszech. czy to jest włoski, przetłumaczysz?:D chociaz kawalek LEGGI FINO IN FONDO.... CIAO (Poi mi dici che nome ti uscito???) Ho imparato.... che nessuno perfetto... Finch non ti innamori.Ho imparato.... che la vita dura...Ma io di pi!! !Ho imparato... .che le opportunit non vanno mai perse.Quelle che lasci andare tu...le prende qualcun altro.Ho imparato.... che quando serbi rancore e amarezza la felicit va da un'altra parte.Ho imparato....Che bisognerebbe sempre usare parole buone...perch domani forse si dovranno rimangiare.Ho imparato.... che un sorriso un modo economico per migliorare il tuo aspetto.Ho imparato....che non posso scegliere come mi sento...Ma posso sempre farci qualcosa.Ho imparato.... che quando tuo figlio appena nato tiene il tuo dito nel suo piccolo pugno...ti ha agganciato per la vita.Ho imparato.... che tutti vogliono vivere in cima alla montagna....Ma tutta la felicit e la crescita avvengono mentre la scali.Ho imparato..... che bisogna godersi il viaggio e non pensare solo alla meta.Ho imparato....che meglio dare consigli solo in due circostanze...Quando sono richiesti e quando ne dipende la vita.Ho imparato....che meno tempo spreco...pi cose faccio.E' la settimana dell' amicizia ...Dimostra ai tuoi amici che ci tieni.Manda questa e-mail a tutti i tuoi amici, anche se significa rimandarlo achi te l'ha mandata....Se ritorna ...Hai tanti buoni amici.Buona settimana dell'amicizia.... Dopo aver inviato il messaggio, premi F6 e vedrai quello che apparir Nel quadro.....incredibile, ma reale....fa impressione ma reale.... buona fortuna. Manda a 15 persone nei prossimi 143 minuti, poi premi F6 e il nome di chi ti ama apparir in lettere maiuscole, fa tanta impressione perch ..reale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ty bedziesz miec powodzenie
nie ma to jak glupia gaska z kompleksami do wloch jedzie i zamiast sie zastanowic co pozwiedzac to sie zastanawia czy ja beda wlosi podrywac...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mloda bylam to mnie rodzice po europie ciągali :classic_cool: teraz to za granice wyjade tyle co na narty zimą i czasami do niemiec. to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam takie same wrazenia z Wloch,jak Husky-sa strasznie glosni,dra mordy jak ze soba rozmawiaja,duzo i energicznie przy tym gestykulujac,podlaza,podrywaja bez obciachu i sa ogolnie wqrwiajacy;) :P nosza podkoszulki o 2 rozmiary za male i maja pedalski styl ubierania i czesania (no ok,nie wszyscy,ale wiekszosc) Potrafia sie bardzo "zdziwic",gdy upatrzona ofiara nie reaguje na ich watpliwej jakosci urok.A slowo "Polka" kojarzy im sie z zaliczaniem,bo wg opiniii powszechnie panujacej we Wloszech na temat Polek,polskie dziewczyny sa latwe i bez zbednych ceregieli rozkladaja nogi. Zwiedzilam spora czesc Wloch i powiem tyle,ze tak sobie mi sie podobalo,no moze oprocz zabytkow:) Fajnie bylo na poludniu i gdyby nie ci beznadziejni faceci,ktorzy lecieli do Polek,jak muchy do qpy,byloby niemalze perfekcyjnie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie skądś się biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durando
rybka akwariowa jestes prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość che noia che barbaaaa
tlumaczenie /ale nie chce mi sie siedziec z tym chocby do polowy, bo dlugie :-0 :-0 :-0 / czytaj do samego konca. czesc /potem mi powiesz jakie imie ci wyszlo :-0 nauczylem /łam/ sie, ze nikt nie jest doskonaly. dopoki sie nie zakochasz. nauczylem sie, ze zycie jest twarde. a ja jeszcze bardziej :-0 nauczylem sie, ze mozliwosci nie sa nigdy stracone :-0 moze na razie na tyle :-0 :-0 tam, gdzie wstawilam emotikon :-0 znaczy, ze wymiekam, jak czytam ten nieskladny tekst :-D poza tym teksty sa z bledami merytoryczno-gramatycznymi, wiec smiem twierdzic, ze pisal to jakis analfabeta lub obcokrajowiec, np arab, ktory mieszka w italii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×