Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi2425

kto jechał autokarem z polski do niemiec???

Polecane posty

Gość mimi2425

jak przebiega droga? sprawdzałam ceny i nawet po znizce najtaniej za bilet na trasie katowice - frankurt wychodzi 178zł:o to strasznie drogo + długa droga. znacie jakies dobre strony/biura podrozy gdzie mozna dostac fajna promocje na taki bilet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie samolotem?
Autobusami juz nie jezdze, tylko samochod lub samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem jak
ja ejchalam na tarsie rzeszów berlin i placilam cos okolo 170 zl jechalam 14 godzin tak to jzu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lec do Frankfurtu Rayanarem. Ja kiedys tez jezdzilam, z Gdanska do Stuttgartu podroz ok. 19 godzin :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi2425
chciałam ale boje sie latac samolotem:( np na wizzair wyszła mi cena biletu 50zł za całosc łacznie z opłatami no i te 70zł bagaz, to razem 120zł, 1,5 godz lotu:) a autokarem 180zł za 14 godz podrozy:o ale boje sie leciec, naprawde... to byłby wielkie stres dla mnie, zwłaszcza ze w jedna strone musiałabym sama leciec:( no i z tych tanich low costow nie ma bezposredniego połaczenia katowice - frankufrt. są takie połaczenia ale tylko w drozszych kiniach lotniczych tupu lot (400-500zł):o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuet
jeśli naprawde boisz się lecieć, to się nie zmuszaj. Podróż autokarem nie jest aż taka straszna. Ja raz jechałam 27 godzin autobusem i dało radę więc 14 to bułka z masłem :-p jeśli będziesz jechała w miłym towarzystwie to szybko zleci. Najgorsza jest podróż w nocy, bo spanie w autokarze to istny horror, w zasadzie to nie jest sen tylko zapadanie w chwilową drzemkę i budzenie się kiedy kark, nogi i plecy są zdrętwiałe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re ko me to
bilet samolotowy to czasem 25euro do Niemiec :D hehehe Wizzer ma tanie ceny jeśli zabukujesz długo przed terminem odlotu albo całkiem na ostatni moment! a co do autobusowych lini.. to mam znajomego, który jechal do Niemiec EuroBusem, a ponieważ jest biedny, to zbyt drogo nie mogło wyjść.. ;) zorientuj się na przystankach międzynarodowych przy wielkich centrach handlowych w okolicach Twojego miasta - w internecie na pewno mają informacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi2425
yuet - chciałabym, ale sie boje:( a gołym okiem widac ze lot samolotem jest tanszy i ow wiele szybszy, wiec korzysci przewazaja. No ale ja mam taka manie, ze cus sie stanie, ze samolot sie rozbije (i nie ma to nic wspolnego ze smolenskiem). chociaz wiem, ze samolot to najbezpieczniejszy srodek transportu obecnie. z drugiej strony nie wiem czy ufac tym low costom, czy nie lepiej zdecydowac sie na bardziej prestizowego 'przewoznika' typu lufthansa. szkoda, ze autokarem tak drogo:o stac mnie, ale i tak uwazam ze to za duzo jak za taka podroz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jade zas miesiac
i bede jechala EROBUSEM Z z kielc :):):) czeka mnie 19 godzin jazdy:O mam nadzieje ze szybko zleci... mam pytanko... mozna zabrac 2 walizki? no i jak to ejst z walizkami? nie boicie sie ze ktos przeypadkiem kto wczesniej wysiada weznie wasza? ja mam jakas traume z tego pwoodu...boje sie ze ktos mi moja walizke zakosi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jade za miesiac
i za bilet zaplace 244z w jedna str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi2425
re ko me to - do mojego wyjazdu jeszcze 2 miesiace wiec moge spokojnie zamawiac bilet po tanszej cenie, jak znajde taka ktora by mi odpowiadała. ale chce wszystko załatwic wczesniej. własnie musze zapytac w biurach podrozy o zniki itp odnosnie autokarow. studiuje, zatem jakas znizke, ok 10% powinnam dostac wszedzie. sprawdzałam bilety online i nie jest wesoło, nawet ze znizka to spory wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi2425
ja jade zas miesiac = jesli chodzi o bagaz to taka aieksza walizke chyba do 35kg mozesz brac za darmo + mały bagaz podreczny na połke do autokaru. a drugi wiekszy bagaz jest juz odpłatny, przynajmniej jak czytałam na stronie np: polonia transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jade za miesiac
no a nie orientujecie sie jak to ejst z walizkami? nigdy nie jechalam autokarem za granice i mam jaks traume ze ktos wysiadajac w nocy wezmie moja walizke:O:O:O kierowcy je jakos oznaczaja? jak je wydaja wysiadajacym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi2425
kierowca otwiera ten łuk bagazowy i sam wynmuje walizke, przynajmniej wg moich informacji. walizki powinny byc jakos oznaczone, podpisane. nie ma raczej mozliwosci zeby ktos wział Twoja. bo jesli miał jakis bagaz, to go musi zabrac, a jak wezmie 2 walizki a przyszedł z jedno to podejrzane. firma odpowiada za dopilnowanie aby kazdy swoja walizne wyjał przy koncu podrozy, takze no stress:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jade za miesiac
aha no to dzieki , uspokoilas mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jade za miesiac
ajak to jest z przesiadkami? bo ja bede miala chya w katoweicach.... wtedy kazy niesie swoje walizki do drugiego autokaru sam? bede miala 2 ciezkie i wiem ze podniose ich sama :( moge liczyc ze kierowca i pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi2425
z przesiadkami juz nie wiem ale chyba tez kierowcy pomagaja te walizki przeniesc, bo wiadome ze nie kazdy da rade taka wielka wyjac i zapakowac do drugiego autokaru. kiedy jedziesz? masz juz bilecik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jade za miesiac
jade albo 26 czerwca albo 1 lipca jeszcze sie nie zdecydowalam, wiec bilet kupie na ostania chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijo
Strach sie pokonuje, a nie go w sobie pielegnuje. Kupuj bilet na somolot i sie nie zastanwiaj.Gwarantuje ci, ze po pierwszym locie sama zobaczysz, ze taki lot to nic takiego. Powiem szczerze, ze ja sie spodziewalam jakichs wiekszych atrakcji, a czlowiek sie czuje jak w samochodzie tylko oczywiscie mniej wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi2425
Zobacze. Powrot bedzie pewnie samolotem, juz nie tylko ja sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeździłam przez parę lat z Sinbadem do Francji przez Niemcy,Belgie Holandie 24 godz jazdy ale tak się przyzwycziłam ze potrafiłam całą drogę spać a jak trafił się ktoś miły do pogadania to było ok ale z reguły miałam pecha jechały jakieś buraczki cwaniaczki i szemrane towarzystwo w końcu pokonałam strach i latam samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz w życiu leciałam samolotem i pomimo faktu, że nic się nie stało w trakcie lotu, to całą drogę siedziałam jak na gwoździach, a minuty leciały mi jak godziny, byleby już na lądzie być :< dlatego już teraz nie funduję sobie takich stresów, tylko jeżdżę autokarami ze strony Aury do Niemiec, do Hamburga i przynajmniej w drodze jestem zdecydowanie spokojniejsza… co poradzić, jakoś tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie boje latac, ale male winko, albo 2 drinki i wszystko ci jedno :P jechalam autokarem z polski do grecji kiedys 36h nie spalac nawet 5 minut, po przyjezdzie nie wiedzialam nawet jak sie nazywam jechalam tez teraz autem z polski do uk, odsypialam te podroz 2 dni :O samolot lepszy, jak sie znieczulisz to przezyjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często jeżdżę do Niemiec busami firmy www.logobusexpress.pl. Podróż jest bezpieczna, całkiem szybko mi mija. Samolotem boję się latać i zawsze wolę wybrać jazdę busem, nie przeszkadza mi, że podróż trwa trochę dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co dobre doświadczenia mam z firmą Efectbus ze strony efectbus.pl. Jechałam z nimi już ze 4 razy do Niemiec, dokładnie w okolice Dortmundu. Nie biorą dużo, a busy są zadbane, posprzątane, nie śmierdzi w nich...a mam porównanie z innymi przewoźnikami, gdzie różnie z tym wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiiiza
ja jadę w środę 27 do siostry do Berlina za 66zł w jedną stronę liniami Ecolines bo mam jeszcze zniżkę jako studentka :) o 6.30 wyjeżdżam z Warszawy a o 13.30 jestem na miejscu, super mi się trafiła oferta, zawsze szukam u nich na stronie bo mają świetne czasem promocje i warto skorzystać i spędzić trochę czasu z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekkk
luiiiza a jak z bagażem na pokładzie tego przewoźnika??? bo z mojego doświadczenia wynika, że różnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiiiza
a to zależy, różnie się to rozkłada, wagowo każda torba do 30kg ale mają określone konkretne wymiary. są na stronce także polecam zajrzeć:) generalnie można wziąć naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×