Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska--

Kto jest za zostaniem premiera Marcinkiewicza?

Polecane posty

Gość ciekawska--

Kto trzyma kciuki, żeby nie odszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***********
przecież już odszedł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówa ten prawdziwy
Przy Kaczyńskich nikt się nie uchowa ! O tym należało myśleć przy wyborach i wybierać ludzi myślących , przyszłościowych , a nie zakompleksionych , kłotliwych destruktorów ! I jeszcze ta ciągła sraczka i inne kłopoty zdrowotne przed najważniejszymi spotkaniami ... kiedy dodać do tego krzywe krawaty , pomięte marynarki , dziurawe zęby , brudne stare buty , idiotyczne uśmieszki w nieodpowiednich sytuacjach , nieskordynowane ruchy przy oficjalnych wystapieniach i wiele innych potwornie rażących niedociągnięciach w oficjalnych wystąpieniach powiazanych z bardzo przeciętną wiedzą i wyczuciem jak na zajmowane pozycje w kraju - oto obraz braci Kaczyńskich !!!! Na forum wielu ostrzegało , że zakompleksione miernoty nie mogą być przy władzy ! Może wreszcie ktoś to zrozumie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinkiewicz do lamusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hivcoś
Mrówa masz piątke ! Myśle tak samo ! I q...a idiota głosowałem na tych kurdupli ! I jeszcze wykłócałem się na forum , żeby inni na nich głosowali ! Dzisiaj przepraszam wszystkich ! Wont z Kaczorami i ich sraczkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hivcoś
A jeśli forum odwiedza jeszcze Tycjan , to jego szczególnie PRZEPRASZAM ! Walczył z Kaczorami , a ja głupi próbowałem Go ośmieszać ! Miałeś gościu RACJE ! Kaczory to dno , beznadzieja , miernota , przeciętniactwo , głupota itd .. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinkiewicz na prezydenta
Ten gość to konkretny kandydat na prezydenta Polski , nie koniecznie na prezydenta Warszawy ale takiego prezydenta Warszawa się nie powstydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dopóki trzyma z PiS
to nic z tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczory nie sa w ciemie bite marcinkiewicz to osoba ktora ma duze poparcie ludzi(skadinad nie wiem za co)licza na to ze zostanie prezydentem wa-wy mmmmmmmmmmm wszysko w naszych kaczych lapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×