Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćroksana27

kto jeszcze placil lub bedzie placil za wesele sam?

Polecane posty

Gość gośćroksana27

bez udzialu i wsparciu rodzicow? ile odkladaliscie na ten dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem nie mieliśmy żadnej pomocy ani finansowo ani w sprawach organizacyjnych. Można powiedzieć, że ja wszystko zorganizowałam, a mój mąż poniósł wiekszosc kosztów, bo więcej zarabia. Ja kupiłam sobie suknie, dodatki i dekoracje, zaproszenia itp.,a on resztę. Wydaliśmy ponad 20 tys. na wesele dla 60 osób. Zwróciło się 14 tys. W kopertach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćroksana27
u mnie narzeczony dostanie 20tys a ja nic ze strony rodziny ... nawet nie bardzo mam z czego odlozyc ale cos tam juz uciulalam na koncie odmawiajac sobie wszystkigo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co robicie takie drogie wesela? Sukienka, najbliższa rodzina (rodzice, dziadkowie i rodzeństwo) ceremonia a po ceremonii obiad i toast w restauracji i wystarczy. A nie ciułać i ciułać a później wydać na parę godzin zabawy kupę kasy, pozapraszać mnóstwo gości a na końcu i tak ci dumę obronią bo jedzenie nie taki że sala ni bardzo itp. To wolę za to jechać w fajną podróż poślubną bo to się pamięta całe życie a wesele jak na początku małe i dla najbliższych. Nawet gwiazdy i to bardzo bogate tak robią. Wtedy jest klimatycznie i nikt z najbliższych ci d**y nie obrobi bo na 10 osób to obiad i toast możesz i u Geslerowej zrobić.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miała ponownie robić wesele to tak jak wyżej osoba opisała tj. dla najbliższych , obiad i toast wystarczy a na drugi dzień skup na np. Dominikanę. A ja kasę wydałam wesele na 120 osób i jeszcze nosami kręcili a ja się denerwowałam widząc co niektóre ciotki które by mi nóż w plecy wbiły ale zaprosić trzeba było bo rodzina. Żałuję tej kasy do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×