Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzialalkanieduza

Kto korzystał z darmowej porady na www.wrozka.tv

Polecane posty

Gość zuzialalkanieduza

Czy jest tu ktoś kto miał okazję korzystać? Jeśli tak to jakie są wasze odczucia i ewentualnie z kim rozmawialiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania091984
Stanęłam przed wyborem - korzystać z kart, czy nie... długo się zastanawiałam, bo też jest to sprzeczne z moją wiarą, ale miałam duże problemy w życiu, z którymi nie mogłam się uporać. Spróbowałam i cieszę się, że pomimo trudnej sytuacji materialnej mogłam skorzystać z darmowej porady na tym portalu. Mogę szczerze polecić, jestem wdzięczna, że dostałam namiar na tą stronę. Moje życie nie stało się lepsze, ale mam pewien obraz sytuacji i dostałam wsparcie, jakiego potrzebowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To śmieszne wierzyć w wróżby. Po za tym chrześcijanie nie mogą w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to tylko zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wejde na ta wróżki i pobawie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to ściema. Wróżka to nie wróżka, to dobry psycholog, który wyciąga kasę od naiwniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaaa123
Sprawdziłam i też miałam poradę za darmo. Można się trochę rozerwać, a przy okazji rozwiałam pewne wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 - 2 pln to nie jest pieniądz duży ... wróżki takie które się cenią w Warszawie biorą od 50 zł do 100 zł , a niektóre nawet 150 zł ... prywatnie za psychologa też mniej nie zapłacisz ... a dostać się na kasę chorych do prawdziwego psychologa - to jest prawie niemożliwe ... ta www.wrozka.tv - to dobra sparawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania091984 zycie nie stanie sie lepsze ale bedzie gorsze dlaczego bo za kazdy grzech sa konsekwencje w postaci cierpienia np bieda miłosc zamienia sie w pogarde dzieci beda cierpiec az do 4 pokolenia prze to ze tobie zachciało sie wróżby nie pot sa ostrzeżenie w piśmie by je lekceważyć bo demonom nie zalezy by uszczesliwiac ludzi ale żeby bardziej cierpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest dla ludzie pod warunkiem ze zachowamy u miar ...grzechem jest brak umiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz to bezdomnym i tym którzy teraz cierpią ...nawiedzona kobieto ...powiedz im że mogą mieć jeszcze gorzej jak mają kiedy pójdą do wróżki ...z tego co wiedze łatwo tobie mówić o cierpieniu ... skoro stać cię na internet to nie powodzi sie tobie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpią ludzie niezależnie od tego, czy korzystali z wróżb, czy nie! Co za chore stwierdzenie. Oczywiście, w takim przypadku trzeba zapytać wszystkich ludzi, którzy KIEDYKOLWIEK korzystali z usług wróżek, czy nieustannie cierpią, czy ich życie zmieniło się na gorsze. Znam wielu ludzi, którzy tylko dzięki poradzie wróżki stanęli na nogi, odzyskując nadzieję na lepsze jutro. Zgadzam się też ze stwierdzeniem, że trzeba mieć umiar i swój rozum - robić to co tak naprawdę uważamy za słuszne, a wróżbę traktować jako podpowiedź, czy dobrą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej ze www.wrozka.tv ...to nie ździeracze ...można już za 3 zeta porozmawiać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego polecam dla wszystkich, którzy stoją przed wyborem :) bo pierwsza wrozba jest za darmo, a potem kilka złotych za pytanie to chyba nie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayka2
Ja korzystam z wróżb kiedy nie wiem jaki wybrać kierunek w życiu. Wtedy dobry doradca jest w stanie ukierunkować mnie, choć decyzję podejmuję tylko ja sama. Życie jest łatwiejsze, gdy ktoś nam pomaga i doradza. Czy to jest psycholog czy wróżka, nie ma dla mnie znaczenia. Chętnie skorzystam z tego portalu w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżby to bzdury i strata pieniędzy. Wyciąganie pieniędzy z naiwniaków, naprawdę. Słuchajcie, jak wam lepiej się robi po wróżbach to rzućcie sobie monetą albo sami sobie ułóżcie pasjansa. Wyjdzie na to samo, tylko kilkukrotnie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie ... z jaką wróżką romawiałyście / rozmawialiście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a inne wróżki na tym wróżka.tv ... czy te inne też są w miarę dobre? NAPISZCIE COŚ NA TEN TEMAT ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlowa
Ja mam jedną ulubioną wróżkę, do której zawsze będę wracała i polecam ją wszystkim którzy cenią sobie prawdziwe wróżby, a nie tylko słodzenie. Wróżka Maja Pracoń jest dla mnie najlepsza i najbardziej wiarygodna. Zawsze mówi to co jest pokazane w kartach i dzięki temu wiele razy wiedziałam na co się mam przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie ten portal przypadł mi do gustu. Wróżki na nim są bardzo kompetentne, a możliwość oglądania i słuchania ich sprawia, że jestem stałym klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka30
Ja korzystałam z usług Mariny i Issi - najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam styczność z wrozką Reną, Marią Enid i Fridą z portalu wrozka.tv, wrozka maria enid i rena 100% trafności co do sytuacji, obie powiedziały praktycznie to samo. sprawdzila się jedna mala rzecz jak na razie, ale za to z dokladnościa czasu jaki przewidziały, na reszte niestety musze poczekać. Frida tez super , ale na razie czekam na rozwój sytuacji. Ogólnie wszystkie 3 Panie są przemile i strasznie dodają otuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili serwisem z największym wyborem wróżek jest http://ezowymiar.pl , sama często korzystam i jak dotychczas jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekdobraporada
Nie ma sensu korzystać z tego typu porad. Jak już to tu masz ciekawy portal z pomocnymi poradami: http://www.dcrp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżki to szatan ludzie opamietajcie się!!! Sami otwieracie furtki by szatan mógł błyskawicznie w was zamieszkać. Skończcie z okultyzmem taz na zawsze i idźcie do spowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria1980
Dla osób którzy szukają prawdziwej wróżki, polecam Panią Grażynę z http://wrozkagauri.pl . Jeśli chcesz usłyszeć prawdę, to polecam. Wróżka tylko dla odważnych nie bojących się prawdy o życiu i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też praktycznie wszystko co powiedziała Pani Grażyna z http://wrozkagauri.pl/ się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się Pani Grażyna - wrozkagauri.pl jest świetna. Bardzo wspierała mnie we wszystkim i miała do mnie ogromną cierpliwość, mimo mojego trudnego charakteru i niezdecydowania. Bardzo pomogła mi w trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×