Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto ma cieta riposte?

Polecane posty

Gość gość

Co mozna odpowiedziec na: gdzie mozna upolowac taka sliczna sarenke jak Ty? Tak mi napisal jakiś obcy na fejsie, wyglada jak plastus i jest z 10 lat mlodszy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz spadaj plastusiu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykazcie sie podszywy teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj w prawdziwym lesie, twardzielu! Tylko weź strzelbę, bo cię inne jelenie zatłuką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. jeżu kolczasty...jak ja nie lubię takich ludzi, prostotą trąci na kilometr. 2. Ty się rozwijaj. Obserwuj jak rozwija się papier toaletowy. Dotrzymaj mu kroku. 3. S********j MŁOCIE do kuźni sierpy klepać. 4. ćwicz szare komórki, bo mózg masz gładki niczym tafla lodu. 5. ciągnij się i spójrz w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Tobie nie można, bo prawdziwe sarenki są dla prawdziwych jeleni - Nie wiem, gdzie widzisz sarenki, ale śmierdzi mi to zoofilią - A gdzie można znaleźć takie słabe teksty na podryw, jak ten? - Na pewno nie na fejsbuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być coś na jego poziomie intelektualnym co go wzburzy typu SPIERDÁLAJ CWELU ZJÉBANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce byc chamska, to ma byc zabawne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to napisz: w lesie, tylko tam musisz normalnie zagadać, bo sarenki nie umieją korzystać z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w takich okazjach czasem lekko po kimś pojadę a i tak pisza nadal i wcale się nie czują urażeni.. skutek jest chyba wręcz odwrotny bo im się podoba zadziorność. Także jeśli faktycznie chcesz go spławić to lepiej nic nie pisać niż ciętą ripostę w dodatku z takim trudem wyszukiwaną.. Swoją drogą nie rozumiem idei czekania aż ktoś Ci wymyśli dobry tekst na odpowiedź, to Tobie napisał a nie anonimowym ludziom z forum, po co udawać kogoś kim się nie jest i pisać cięte riposty których samemu by się nigdy nie wymyśliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to zebys miała rozkmine, skoro masz problemy ze snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, rzeczywiście kiepsko z Twoimi ripostami. Nie mam problemu ze snem i owszem, to spora rozkmina, że ludziom łatwiej na forum założyć temat i pisać dziesięć postów w oczekiwaniu na inspirację, niż odpowiedzieć rozmócy własnymi słowami i w zgodzie ze swoim charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że chcesz mu pokazać, że jesteś super pewna siebie i siup do przodu bardziej niż w rzeczywistości, żeby poczuł się większym zerem (to już wynika ze sposobu w jaki o nim napisałaś na początku), a przecież już i tak gość musi mieć świadomość, że trochę się upokarza wyskakując z takim tekstem na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my name is off. fu*ck off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x
Chcesz naprawde ciętą ripostę? Napisz mu że powiesz wszystko jego mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie Freud znalazl. I to jeszcze z dystansem i poczucie humoru. Ho ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mistrzem ciętej riposty został gość x! tadamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×