Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto ma internet w upc

Polecane posty

Gość gość

mam bardzo ważne pytanie czy upc wysłało wam LISTEM POLECONYM jakiś dokument około miesiąca po instalacji///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, wszystko przychodzi na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaoop
pracowałam na infolinii UPC, aż miesiąc -ależeście się wpierniczyli LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze dostałam awizo a jestem uziemiona w łóżku na ponad miesiac i nie dam rady odebrać martwie się, bo nei weim skąd ten list polecony jest a jedyne co mi przychodzi na myśl to właśnie upc bo zakładali mi miesiąc temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurar nie musieli niczego wciskać, bo za 70 zl mam wszystko w pakiecie, a z usług upc korzystam juz kilka lat i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie jest w stanie wcisnąc mi czegokolwiek czego nie chce nie oceniaj innych ludzi swoją miarą, to ze ty jesteś taką horagiewką i podejmujesz decyzję w zależnosci jak wiatr zawieje to nei znaczy że każdy taki jest ja chciałam tylko net i to najtańszy choćby skakali na rzęsach i proponowali milion za coś tam 'wspaniałego oczywiście specjalnie dla mnie stworzonego' to bym się nie skusiła, bo wiem czego chcę a czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę nikt z was nigdy nie dostał żadnego listu poleconego od upc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najtanszy net z UPC to chyba 79zł, za 10Mb/s jak dobrze pamieram:x :P:Pnikt o zdrowych zmysłach nie bedzie chciał takiego neta :P:P UPC nie wysyła listów poleconych, na maila dostałam potwierdzenie zamówionych usług , ewentualnie podpisujesz przy wizycie technika umowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez ty przemądrzała jesteś, aż niemiło z toba pisać jak chcesz wiedziec to płace 49 zł i weź już stąd spadaj. akurat nie wsyztsko wysyłają na pocztę, mój kolega po instalacji napisal skargę na instalatora i odpowiedzieli mu listem poleconym właśnie, więc moze i mi coś wysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbie bo na list polecony jest obowiązek odpisać listem poleconym:P:P Zreszta to skarga była. Ja mówię prawdopodobieństwo ze jest to od UPC jest małe, zreszta mozesz zadzwonic na infolinie i sprawdza Ci, czy w ostatnim czasie nie wysłano do Ciebie pisam listem poleconym, albo choćby zwykłym listem:P pracują do 22:] po 21 płacisz za połączenie mniej i szybciej sie dodzwonisz:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarbie akurat skarga była napisana na ich maila a odp przyszła listem weź sobie coś na wstrzymanie bo jesteś tak nadęta, ze niedobrze się robi dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UPC 120 Mb/s kosztuje 69 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie czy wy na pewno macie upc otóż dostałam polecoiny od upc i w środu był bon na wotę 100zł do wyorzystania w slepie agd za to, że zdecydowałam się na usługi upc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×