Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość ja mam
:) I zaraz ją sobie zrobie. Z mleczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWE
Ja też mam ochotę napić się z Wami kawy. Lubię czarną, bez cukru. A może zaszalejemy i ciasteczko będzie do kawuni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE - ja do kawki obowiązkowo papieros ... wiem, że to niedobrze ale nic na to nie moge poradzić. Z ciastek - serniczek ! Uwielbiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiązkowo biała i dużo cukru - cóż ... to też niezdrowo. Więc niezdrowa słodka kawka i do tego papieros ... pójdę wkrótce do piachu ...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie ide sobie zaparzyć, w pracy nuuuudy więc kawka jak trafił :P No to na zdrówko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna lukrecja
mmmmm,kawa z ubitym na piankę mlekiem,pycha............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWE
flow42 ja niestety też obowiązkowo papieros. Też niedługo pójde do piach. Ale cóż, zycie jest takie krótkie cóż sobie będę żałowała. Szkoda, że Penelope sama wypiła martini, chęnie bym się przyłączyła. A papierosy i martini to są witaminy, nic nie może zaszkodzić. Złego diabli nie biorą bo i tak jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale by baaaaaaardzo , nap...yppssss....prawde bardzo serdesznie zapraszamy towaszystwo na imprezke,,,,,jeszce mozna sie tego, no...za...uppsss...lapac....D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA-TWA - faceci ... temat rzeka. Ale są potrzebni chociażby po to żeby za tą kawkę w kanajpce zapłacić. No i czasami do innych (nie osmiele sie napisać wyższych) celów. Ania42 - zaproszenie przyjęte. Gdzie mamy się zameldować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWE
Właśnie, kto sie wpisze ostatni ten stawia. A świat jest taki piękny i z chłopami też, zawsze to weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×