Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto nie spi ?

Polecane posty

Gość gość

teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja. Mam problemy ze snem od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia maturzysto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego taki oburzony? :D za kilka godzin zmień na "obudzony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam mature a snu ani widu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie ,ze jeszcze jest jakiś poziom..... jeszcze kilka matur i lektury sięgną depresji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ostatnim rocznikiem zdającym na starych zasadach. Przez cztery lata technikum spodobała mi się tylko jedna lektura: Zbrodnia i kara. Może jeszcze zaliczyłbym Hanne Krall i Zdążyć przed Panem Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh. jaja se robisz nie? chcesz mi wmówić, że czytałeś wszystkie lektury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam wszystkie, w życiu! Na palcach jednej dłoni wyliczyłbym Wam lektury jakie przeczytałem w technikum. Reszta to szczegółowe streszczenia i analizy. To wystarczy. Nie wyobrażam sobie brnąć przez Dziadów, albo Nad Niemnem. Technikum handlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna lektura nieprzeczytana pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ma łeb na karku to maturę z polskiego bez problemów można zdać nie biorąc lektury do dłoni. Masz tekst to z niego wyciągasz tyle ile wlezie, bez odwołań do całości, której nie znasz. Co innego prezentacja. Tam wiadomo, trzeba wiedzieć i znać trochę lektury jakie się wybrało. Ale i tak najważniejsza jest rozmowa z egzinatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma łeb na karku do po co w ogóle matura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafne i dobitne spostrzeżenie. Wielu dzisiejszych miliarderów nie ukończyło edukacji. A jeśli zejść do niższych, ale godnych stawek to matura jest zbędna. Magister zarabia 1800, a pracownik fizyczny wyjmie 2000 i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przez cztery lata technikum spodobała mi się tylko jedna lektura" xxx "No i jestem oburzony poziomem obowiązkowej literatury do matury. " xxx "Na palcach jednej dłoni wyliczyłbym Wam lektury jakie przeczytałem w technikum" xxx kooorfa na handlarza straganowego faktycznie sie nadajesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego tu się czepiać, sama prawda. Literatura polska to dno. Kiedy czyta się o genezie i problematyce danego utworu to wszystko jest na jedno kopyto. Zamiast młodych zachęcać, to jest na odwrót - obrzydza się czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale mówienie o tym, że spodobała ci sie jedna lektura sugeruje, że miałeś okazje przeczytać ich co najmniej kilka:) ze straganiarstwem ma to o tyle wspólnego, że to niezła metoda marketingowa: ma pan jakieś skarpetki? a owszem. większość kupuje te (masz tyko jeden rodzaj skarrpetek;) ) poza tym sie nie czepiam tylko cie chwale jakbyś nie zauważył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w połączeniu z metodą " na jedno kopyto" możesz już wyjść do klientów ze strategią mnogości czyli najkrócej rzecz ujmując z tych samych skarpetek zrobić terapuetyczne, zimowe i przeciwgrzybiczne za pomocą etykiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka specyfika tego forum. Od dłuższego czasu patrzę co tutaj się dzieje i zakładając to konto nastawiłem się na ciągłe przytyki, czepialstwo i chamstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje kwestia doboru cen do etykiet. tu już widze kilka metod sam nie wiem która lepsza. masz jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×